Kuidas tuua oma ellu rohkem raha, leida armastus või paraneda haigusest?

Inimese igapäevaseid ja pikemaajalisi tegevusi mõjutab kõige enam alateadvus. Oma teadliku meelega kujundab inimene oma alateadvust, mis hakkab seejärel kujundama inimese elu.

Võib-olla oled kuulnud väljendit “kui midagi kardad, siis see ka juhtub”? Kui inimese teadlik meel midagi kardab, siis kujundab ta sellega oma alateadlikku meelt, mis pikapeale selle hirmu ka täide viib. Sama toimub ka vastupidi. Kui inimene on optimistlik ja midagi tõeliselt tahab, siis seeläbi kujundab ta oma alateadlikku meelt, mis aitab soovid täide viia.




Kuidas siis tuua oma ellu raha, leida armastust või paraneda haigustest? Selleks tuleb kasutada manifesteerimist. Manifesteerimine on oma alateadliku meele ümberprogrammeerimine.

Järgmine meetod toimib ainult juhul, kui Sa sellesse ka täielikult usud. Ei ole mõtet oodata positiivseid tulemusi, kui Sa juba paar päeva pärast selle meetodi kasutamist hakkad meetodis või endast kahtlema. Sellisel juhul ei ole mõtet alustadagi.

Järgmist meetodit tuleks kasutada vähemalt 21 päeva.




Võta märkmepaber ja kirjuta sinna järgmine tekst:

“Tänan Universum … euro eest, mida ma iga kuu teenin. Tänan, tänan!”

Asenda punktiiri koht selle summaga, mida soovid iga kuu teenida. Ebarealistlikke numbreid pole mõtet kirja panna. Võid sellise paberi kirjutada 21-päevase perioodil ühe korra, kuid võid selle uuesti kirjutada ka igal õhtul. Viimane variant on parem.

Aseta see märkmepaber ööseks padja alla.

Enne magamajäämist korruta oma mõtetes kirjapandud lauset vähemalt 3-5 korda.

Kujuta enda mõtetes ette elu, kui Sa juba teenid soovitud summa igas kuus. Mõelda tuleb nii, nagu Sa oleksid juba eesmärgini jõudnud.




Tulemusi võid hakata nägema juba paari päeva pärast. Kindlasti ära eelda seda, et soovitud summa koheselt Sulle sülle kukub, kuid juba paari päeva pärast võid hakata märkama ootamatute summade või võimaluste tekkimist oma ellu. Ära unusta seda, et kõik see saab toimuda ainult siis, kui Sa sellesse ka usud.

Sama protseduuri saab kasutada ka muudes valdkondades, näiteks armastuses või tervise parandamise eesmärgil.

Kõiki lauseid võid vastavalt oma soovidele muuta, kuid oluline on meeles pidada, et lause peab olema koostatud nii, nagu oleks Sinu soov on juba täitunud.

Vallalistele: “Tänan Universum, et minu elus on soovitud inimene, kes mind armastab ja hoiab. Tänan, tänan!” või “Tänan Universum, et minu elus on mees (naine), kes mind armastab ja keda mina armastan. Tänan, tänan!”

Suhte parandamiseks: “Tänan Universum, et minu suhe partneriga hästi toimib. Tänan, tänan!”




“Tänan Universum, et olen paranesin raskest haigusest ja saan jälle elada täisväärtuslikku elu. Tänan, tänan!”





Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse- ja seksihoroskoop


Saatuse aastahoroskoop


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Taro kaardid: The Blind Spot Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: talv rabas


Seinapilt lõuendil või kapal: Kakerdi järv


Kaelakee: skorpioni tähtkuju


Tekk (220x 240 cm)


Taldrikud (6 tk) (25 cm)


Kaelakee: tiigrisilm ja obsidiaan


Käevõru: labradoriit ja kuukivi


LED küünlad (4 tk)



NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused