Ruunide ennustus ajavahemikuks 03.06.2024. – 09.06.2024.a.

JÄÄR

See nädal peaks kujunema Sulle üsna huvitavaks ja põnevaks. Esile kerkivad mitmesugused uued võimalused, mis aitavad Sul areneda ja elus edasi liikuda. Armastuse vallas võib see nädal olla tavalisest emotsionaalsem. Võimalikud on väiksemad konfliktid, kuid need peaksid kiiresti lahenema. Ole oma partneriga suhtlemisel võimalikult kannatlik ja teda toetav. Pereasjades peaks see nädal olema üldiselt positiivne aeg. Siiski ole valmis selleks, et esile kerkivad mõningad ootamatud muutused, millega tuleb kiiresti kohaneda. Kuula oma lähedasi ja ole nende jaoks olemas. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mõningaid takistusi, mis nõuavad Sinult oskuste ja loovuse kasutamist. Ole valmis julgelt need väljakutsed vastu võtma ja oma tööalaste asjadega edasi liikuma. Rahaasjades tasub olla mõnevõrra ettevaatlikum. Suured kulutused pole praegu soovitavad. Rohkem tasuks rohkem rõhku panna säästmisele ja investeeringute tegemisele. Mõtle sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada. Selles vallas võivad avaneda uued võimalused. Tervise vallas on oluline jälgida seda, et oleks tagatud tasakaal töö ja puhkuse vahel. Regulaarne liikumine ja tervislik toitumine aitavad Sul püsida energilisena ja optimistlikuna.
SÕNN

Üldiselt peaks see nädal olema üsna positiivne ja huvitav aeg. Rohkem tasuks tegeleda asjadega, mis Sulle tõeliselt meeldivad. Vastutahtmist tehtud asjad ei kujune eriti edukateks. Armastuse vallas peaks see nädal olema üsna huvitav ja põnev aeg. Ole partneriga suhtlemisel kannatlik ja ole valmis teda ka rohkem kuulama, see aitaks leida vajaliku harmoonia. Võimalikud on väiksemad arusaamatused, mille lahendamiseks tuleb teha järeleandmisi. Pereasjades võib see nädal olla mõnevõrra pingeline, kuid need pinged on lahendatavad. Keskendu avatud suhtlemisel ei ole valmis kompromisse otsima. Kõige olulisem on säilitada rahu ka kõige keerulisemates olukordades. Tööalases elus võib see nädal kaasa tuua mõningaid väljakutseid, mis nõuavad Sinult suuremat loovust ja otsustusvõimet. Võta juhtohjad enda kätte ja näita oma võimeid. See aitab tuua Sinu ellu väga positiivseid võimalusi ja tulemusi. Rahaline seis peaks olema üldiselt hea ja stabiilne. Võimalikud on ootamatud väljaminekud, kuid need ei tohiks olla midagi sellist, millega Sa hakkama ei suudaks saada. Praegu tasub rohkem keskenduda säästmisele ja oma rahaasjade planeerimisele. Tervise vallas on oluline leida piisaval määral aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Ainult siis, kui Sinu energiavarud on tasakaalus, suudad ennast hästi tunda. Püüa vältida stressi ja tegele aktiivselt mõne füüsilist jõupingutust nõudva tegevusega.
KAKSIKUD

Sellel nädalal peaksid olema tavalisest tähelepanelikum inimsuhete vallas, sest mitmesuguseid arusaamatusi ja probleeme järk-järgult tekkimas. Ole valmis tegema järeleandmisi, et inimsuhted normaalselt toimida saaksid. Armastuse vallas võib see nädal kaasa tuua nii positiivseid hetki kui ka arusaamatusi. Väga oluline on see, et leiaksid partneriga kiiresti kõikides küsimustes kompromisslahendused. Hoidu sellest, et oma mõtteid peale suruksid. Väga olulisel kohal on see, et tooksid oma suhtesse rohkem romantikat. Pereliikmetega suhtlemine eeldab suuremat kannatlikkust ja kuulamisoskust. Püüa rohkem oma lähedaste inimestega koos aega veeta, see aitab peresuhteid tugevdada. Ole valmis ka väiksemateks arusaamatusteks, mis eeldavad kiiret tegutsemist. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mitmesuguseid väljakutseid. Oluline on see, et näitaksid välja oma oskusi ja ära karda uusi ülesandeid. Võid olla kindel selles, et selle nädala jõupingutused tasuvad ennast varem või hiljem ära. Rahaliselt tasub olla mõnevõrra ettevaatlikum. Väldi suuri kulutusi ja keskendu pigem säästmisele. Võimalik, et saad osaks ootamatust sissetulekust, mis Sinu rahalist olukorda oluliselt parandab. Tervis nõuab Sinult suuremat tähelepanu. Püüa leida võimalusi selleks, et tasakaalustada oma töö ja puhkus. Regulaarne liikumine ja tervislik toitumine on samuti väga olulisel kohal.
VÄHK

Üldiselt peaks see nädal olema üsna positiivsete mõjudega. Siiski tasub jälgida seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi, millega on hiljem raske toime tulla. Armastuse vallas toob see nädal arvatavasti kaasa mõningaid arusaamatusi. Avatud suhtlemine aitab probleeme lahendada ja neid ka ennetada. Pereasjades tuleb olla pereliikmetele rohkem toeks ja julgustuseks. Nad võivad vajada praegu rohkem Sinu abi kui tavaliselt. Tööalaselt pead olema valmis selleks, et esile kerkivad mitmesugused ootamatud situatsioonid, mis nõuavad kiiret tegutsemist. Ole valmis julgemalt välja näitama oma oskusi ja teadmisi, need aitavad Sind kiiremini probleemidest üle saada. Rahaasjades tasub olla tavalisest ettevaatlikum. Tee suuri kulutusi ainult siis, kui see tõeliselt vajalik on. Sulle võib avaneda ka ootamatu rahaline võimalus, mida kaua oodanud oled. Rahaasjades on äärmiselt oluline kaalutletud otsuste tegemine. Pööra rohkem tähelepanu oma tervisele. Ära unusta ka vaimset heaolu. Regulaarne liikumine ja puhkus on olulised. Leia endale selle nädalal rohkem selliseid tegevusi, mis aitaksid Sul energiavarusid täiendada.
LÕVI

Peaksid ennast sellel nädalal üsna hästi tundma. Enamik Sinu ettevõtmisi kulgeb just sellises suunas, nagu oled soovinud. Tähelepanelikult tasub jälgida rohkem kõikvõimalikke pisidetaile, sest need mõjutavad olulisel määral Sinu ettevõtmiste kulgemist. Armastuse vallas tuleks eriline rõhk panna romantikale. See nädal toob arvatavasti kaasa ka mitmesuguseid pingeid, mistõttu on oluline avatud suhtlemine ja kompromissside otsimine. Püüa partneri mõttekäikudega paremini kursis olla, see aitab hilisemaid arusaamatusi vältida. Peresuhted peaksid olema üldiselt harmoonilised, kuid keegi lähedastest võib vajada rohkem Sinu tähelepanu ja mõistmist. Ole talle toeks ja kuula ära tema mure. Sellel nädalal tasub ette võtta midagi huvitavat ja põnevat koos pereliikmetega. Tööalaselt võib olla see nädal väljakutseterohke. Ole valmis kiiresti reageerima ja näita välja suuremaid oskusi. Võimalik, et selle nädala katsumused viivad kiiresti karjääriredelil liikumiseni. Püüa jälgida seda, et suhted kolleegidega hästi toimiksid. Rahaasjades tasub olla ettevaatlikum ja vältida suuremaid kulutusi. Keskendu säästmisele. Investeeringute tegemiseks varu aega, et kõik asjad saaksid põhjalikult läbi mõeldud. Tervise vallas jälgi seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi, sest see võib kaasa tuua tervise halvenemise. Regulaarne liikumine ja piisav uni on need, mis tagavad hea enesetunde ja suuremad energiavarud.
NEITSI

See nädal peaks Sulle kujunema üsna huvitavaks ja põnevaks. Väiksemaid probleeme võib tekkida, kuid suudad need väga kiiresti lahendada. Jälgi tähelepanelikult enda ümber toimuvat, seeläbi võid avastada enda jaoks uued võimalused. Armustuse vallas toob see nädal kaasa nii kirge kui ka arusaamatusi. Ole partneriga suhtlemisel avatud ja siiras, et vältida konflikte ja armukadeduse teket. Tee sellel nädalal suuremaid jõupingutusi selleks, et oma partneriga sidemeid tugevdada. Peresuhetes võivad tekkida sellel nädalal väiksemad pinged, mis lahenevad üldiselt iseenesest. Ole aga pereliikmete suunas kannatlikum ja mõistvam, see aitab peresuhteid tugevdada. Hea aeg selleks, et koos perega ühiselt midagi põnevat ette võtta. Tööalaselt võib see nädal olla mõnevõrra raskem, kuna esile kerkivad uued väljakutsed, millega pead kiiresti tegelema asuma, samas ei jää tulemata ka võimalused. Näita välja oma oskusi ja teadmisi ning julge võtta enda kanda ka vastutust. See viib Sind tööalases elu uute kõrgusteni. Rahaasjades tasuks olla ettevaatlik, samas ei tasu vältida neid oste, mis on vajalikud. Otsi sellel nädalal tähelepanelikumalt uusi võimalusi lisaraha teenimiseks. Tervise osas jälgi seda, et hoolitseksid nii oma keha kui vaimu eest. Väga oluline regulaarne liikumine ja päikese käes olemine, samas liialdada sellega muidugi ei tasuks. Jälgi seda, et igapäevaselt piisaval määral vedelikku tarbiksid. Hea aeg selleks, et oma elukorralduses väiksemaid muudatusi teeksid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Reisihoroskoop üheks kuuks


Elutee üldskeem


Kaelakee: obsidiaan


Käevõru: roosa kvarts


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad: malahhiit


Kaelakee: punane tiigrisilm


Seinakaunistus: elevandid


Käevõru: ema ja tütar


Kaelakee: ametüst


Skulptuur: 3 karuLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused