Ruunide ennustus ajavahemikuks 14.03.2022. – 20.03.2022.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal tasuks Sul oma ettevõtmisi hoolikamalt planeerida. Ära jäta asju niisama juhuse hooleks, sest muidu võid sattuda keerulisse olukorda. Peaksid olema ettevaatlikum oma asjaajamiste juures, sest oled nii mõneski mõttes liialt pealiskaudne.

Tööasjades suudad päris kenasti oma ettevõtmistega hakkama saada. Peaksid oma sammud hoolikamalt läbi mõtlema, et seeläbi ennast suurematest takistustest eemale hoida. Hea aeg väiksemate ümberkorralduste tegemiseks, kuna seeläbi suurendaksid kindlasti oma efektiivsust.

Suhted kolleegidega peaksid Sul olema päris head. Kasuks tuleks meeskonnatöö tegemine. Peaksid olema ettevaatlik lubaduste andmisel, sest nende täitmine võib keeruliseks muutuda.

Sinu rahaasjad võivad olla mõnevõrra pingelised. Pead olema valmis ootamatuteks väljaminekuteks. Hea aeg selleks, et otsiksid endale uusi teenimisvõimalusi.

Koduses majapidamises tuleks Sul ellu viia need plaanid, millele juba mõnda aega mõelnud oled. Kindlasti tuleks keskenduda rohkem ettevalmistuste tegemisele.

Armuasjad kujunevad sellel nädalal päris headeks. Sul tasuks partneriga julgemalt oma mõtteid ja ideid jagada. Romantika on olulisel kohal. Tee oma partnerile ka mõni tore kingitus.
KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal peaks Sulle kujunema päris edukaks. Sul tasuks ära teha need asjad, mida oled pikalt planeerinud. Riskide võtmiseks pole praegu sugugi hea aeg. Sul tasuks oma pere jaoks rohkem aega leida.

Tööasjades oled päris ettevõtlik ning suudad nii mõnedki olulised asjad tehtud saada. Klientidega suhtlemisel tuleks Sul oma sõnadevalikul rohkem silma peal hoida. Ametiasutustega suhtlemine eeldab Sinult suuremat kannatlikkust.

Suhted kolleegidega peaksid olema praegu päris head. Sellest hoolimata peaksid oma sõnakasutust rohkem jälgima. Ehkki Sinu väljaütlemised ei tekita probleeme sellel nädalal, peetakse Sinu sõnad meeles.

Rahaasjad on päris heas seisus. Püüa leida viis, kuidas oma rahaasjadesse rohkem stabiilsust tuua. Hea aeg selleks, et otsida endale uusi teenimisvõimalusi. Rahaliste riskide võtmiseks pole praegu mitte kõige parem aeg.

Koduses majapidamises tasuks Sul keskenduda neile ettevõtmistele, mida oled edasi lükanud. Keskendu ühele tegevusele korraga.

Armuasjad kujunevad Sul päris headeks. Hea aeg selleks, et partneriga avatumalt oma mõtteid ja ideid vahetada. Üllata oma partnerit mõne toreda kingitusega.
SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Sellel nädalal tuleks Sul enam tähelepanu pöörata inimsuhete toimimisele. Ole ettevaatlik oma väljaütlemistega, sest vastasel korral võid mõne päris hästi toiminud suhte ära rikkuda. Kasuks tuleks see, kui suhtuksid pühendumisega kõikidesse oma ettevõtmistesse. Pealiskaudsus maksab varem või hiljem valusalt kätte.

Tööasjades oled päris ettevõtlik, kuid kipud oma tööasju hoolimatult tegema. See võib tähendada arusaamatusi ülemustega või klientidega. Tööalaseid rahaasju peaksid korraldama väga ettevaatlikult. Praegu pole hea aeg tööalases elus suuremate muudatuste tegemiseks.

Suhted kolleegidega on nii ja naa. Arusaamatusi võib tekkida päris palju. Oluline on see, et oleksid avatud ning võtaksid kuulda seda, mida kolleegid ühest või teisest asjast arvavad.

Rahaasjad peaksid kujunema Sul päris headeks. Ära lase teistel inimestel ennast mõjutada rahaliste otsuste tegemisel.

Koduses majapidamises keskendu ainult rutiinsetele kohustustele. Uute plaanide teostamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg. Võimalik, et pead koduste asjadega seonduvalt tegema ootamatuid rahalisi väljaminekuid.

Armuasjad on üldiselt päris heas seisus. Samas tuleks Sul partneriga suhtlemise enam oma sõnakasutust jälgida. Võib-olla oled praegu liialt tormakas oma väljaütlemistega, mistõttu tekitad probleeme ja arusaamatusi.
VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal peaksid enam tähelepanu pöörama kõikidele neile asjadele, mis on Sinu elus olulisel kohal. Kui tuleb astuda olulisi samme, siis nüüd on selleks hea aeg. Kasuks tuleks see, kui paneksid enam rõhku kõikvõimalike ettevalmistuste tegemisele.

Tööasjades oled ettevõtlik ning päris edukas. Püüa praegu tehtud saada kõik need kohustused, mis Sul viimasel ajal kõige paremini pole kulgenud. Hoia korras dokumendid ning jälgi, et tööalased rahaasjad oleksid korras. Ametiasutustega suhtlemine eeldab suuremat kannatlikkust.

Suhted kolleegidega on päris head. Kasuks tuleks see, kui jagaksid julgemalt oma ideid ja mõtteid, sest leiad seeläbi endale mõttekaaslasi.

Rahaasjad on päris head. Sind võib ees oodata mõni tore üllatus. Oma igakuised kulutused tasuks üle vaadata, sest kindlasti leiad viisi, kuidas oma rahalisi vahendeid säästa.

Koduses elus keskendu neile plaanidele, millele juba mõnda aega mõelnud oled. Suudaksid saavutada päris märkismiväärseid tulemusi.

Armuasjades on oluline suurem kannatlikkus. Leia oma partneri jaoks rohkem aega. Ühised tegevused tuleksid kasuks. Olulisel kohal on tuleviku planeerimine.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Kaelakee: ametüst


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Kõrvarõngad: koaalad


Thermos Radiance 6


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Taro kaardid: The Halloween Oracle (koos raamatuga)


Bugatti Bolide


Õun: roosa kvarts


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Taldrikud (28 cm) (6 tk)


Mälukaart: SanDisk Extreme microSD 64GB A2, 160 MB/s / 60 MB/s, class 10, UHS-I, U3, V30NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused