Egiptuse horoskoop: ISIS (11.03-31.03, 18.10-29.10, 19.12-31.12)

Nimi: ISIS
Kuupäevad: 11. märts – 31. märts, 18. oktoober – 29. oktoober, 19. detsember – 31. detsember
Planeedid: Maa, Uraan, lisaks taevakehana Kuu
Sobivad värvid: naistele sinine, meestele valge
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Kalad
Vanad egiptlased pidasid Isis’t Egiptuse kõrgeimaks jumalannaks, olles emaduse ja naiselikkuse sümboliks.

Selles märgi all sündinutest on eriti õnnelikus seisus naised, mehed mõnevõrra vähem. Isis esindab armastust, partnerlussuhet ja perekonda tervikuna.

Oled inimene, kellele on väga raske ebaõiglusega toime tulla. Reageerid sellele alati väga tuliselt ning sugugi mitte ainult siis, kui Sa ise ebaõiglusega kokku peaksid puutuma. Kaitsed ka teisi inimesi, kes ebaõiglust taluma peavad.
Oled inimene, kes on soe ja hell. Pöörad suurt tähelepanu inimsuhetele ja nende toimimisele. Teed vajadusel järeleandmisi, et inimsuhted toimida saaksid. Samas ei tohiks Sind kunagi pidada tahtejõuetuks ja nõrgaks. Oled vastupidi väga sihikindel ja tahtejõuline inimene. Tead, mida elult ootad ning viid oma sellekohased plaanid alati ellu.

Seod ennast asjadega, mis pakuvad Sulle naudinguid. Kõik muu viskad üle parda. Kõikvõimalikud piirangud võivad Sulle tunduda vastumeelsetena ning ühel või teisel moel selliste piirangute vastu ka võitled. Seadustega Sa pahuksisse minna ei soovi, kuid vajadusel kasutad ära oma mõjuvõimu selleks, et need seadused saaksid varem või hiljem muudetud.
Oled oma olemuselt rahulik ja heatahtlik. Kipud teisi inimesi liigselt usaldama, mistõttu pole harvad juhused, kui teiste inimeste tegevuse tõttu haiget saad. Kui keegi Sind petab või Sulle hingeliselt haiget teeb, lõpetad koheselt selle inimesega suhtlemise.

Armastus on Sinu elus väga olulise tähendusega. Idealiseerid päris märkimisväärselt oma partnerit, mis võib aeg-ajalt Sind kokkupuutesse viia pettumustega. Samas oled oma partnerile truu kuni lõpuni.

Tööalaselt oled väga sihikindel. Oled teatud määral tööasjades emotsioonitu, mis aitab Sul karjääriredelil häid tulemusi saavutada. Tööalases elus suudad anda endast maksimumi ainult siis, kui see töö Sulle ka meeldib. Vastumeelse töö puhul ei ole Sa suuteline eriti häid tulemusi saavutama.
Mees

Oled ambitsioonikas ja avatud. Teiste inimeste suunas oled alati sõbralik ja positiivselt meelestatud.

Oskad oma elu elada nii, et Sa ei pea kahetsema oma tehtud samme. See ei tähenda, et oleksid isekas, lihtsalt oskad oma tegevusi valmistada ette nii, et Sa ei pea kahetsust tundma.

Teiste inimeste arvamused Sulle korda ei lähe. Teed kõike nii, nagu oled enda jaoks paika pannud. Jõuad oma eluteel märkimisväärsete tulemusteni, kuna Sa ei anna alla enne, kui plaanid on ellu viidud.

Sinu tähelepanu köidavad mitmesugused uued ja huvitavad eluvaldkonnad ning kui Sulle avaneb võimalus mõnest sellisest tegevusest osa saada, siis ei kõhkle Sa kaua.

Sinu suuremeelsusel pole piire. Aitad alati neid, kes Sinu abi vajavad, seda ka rahaliselt.

Armuelu ei pruugi Sul eriti hästi kulgeda. Ehkki võid enda kõrvale leida toreda inimese, on Sul raskusi suhtele pühendumisega ja suhte hoidmisega. Pole välistatud, et kannatad õnnetu armastuse all.
Naine

Oled väga seltskondlik inimene. Oled abivalmis ja teistele alati toeks, kui nad Sinu abi vajama peaksid.

Sinu elus on probleeme üldiselt vähe, vähemalt suuremaid probleeme. Selles osas võib öelda, et oled õnnega koos. Kui väiksemad probleemid esile kerkivadki, siis suudad need üsna kiiresti ja efektiivselt lahendada.

Oled tõeline idealist, idealiseerides inimesi ja erinevaid eluvaldkondi. See võib kaasa tuua palju pettumusi. Kõige suuremaks probleemiks selles osas võib kujuneda see, et saad teiste inimeste käest petta. Sellistele inimestele Sa kunagi ei andesta. Kahju suurusest sõltuvalt võid sellele inimesele ka valusalt kätte maksta.

Oma ellu õige armastuse leidmine on Sulle pikk protsess. Oled suurte nõudmistega, mida pead ajapikku vähendama asuma, et enda kõrvale keegi leida. Hiljem pead aga kahetsema seda, et armastuse vallas partnerile nii kõrged nõudmised esitasid. Hästi on siis, kui leiad hetke, kui neid nõudmisi vähendama asuda. Kui Sa seda hetke ei leia, võid jääda igaveseks üksi.

Kui oled suhte loonud, oled siiras ja lahke oma partneri suunas. Käitud ennastsalgavalt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elusündmuste ennustamine nime transiittähtede järgi


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + sobivus oma kaaslasega


Taldrikud (6 tk) (20,3 cm)


Päikesepüüdja: ingel


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Kaelakee: draakon


Kott - Kalidi


Taskupeegel: Summer (Alphonse Mucha)


Kõrvarõngad


Pehme mänguasi: kaheksajalg (30cm)


Pealamp: Black Diamond Storm 400NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused