Eesnime valik ja mõju eluteele

Nimi ei riku meest, kui mees ise nime ei riku – see on vana tarkus, millel tõepõhi all. Nimi struktuurina omab kaitse, arengu, täiustumise ja vaba valiku funktsioone ja ideaalis peaks õige nimi elu lihtsustama.

Eriti oluliseks on peetud eesnime initsiaale, eriti vokaale. Olulised on just nime esitähed ja nimes korduvad tähed. Kunagi arvati, et nime esimene vokaal on vibratsioon, mille peale hing kehasse siseneb. Peeti heaks mõjuks, kui nimi algab vokaaliga.

A (Ä) – annab julgust, iseseisvust, originaalsust, teadmishimu, hea mõtlemisvõime, aga ka egoismi ja kriitilisust. A seisab kindlalt kahel jalal ja on idealistlik tippupürgija.
E annab sündmusterohke ja põneva elu, mitmekülgse ja paindliku õppimisvõime, aga ka naudinguhimu, närvilisust ja püsimatust. E energia on suunatud tulevikku.

I energia on tugevalt intuitsiooniga seotud, tekitab kaunite kunstide huvi, aga annab ka ujedust, tundlikkust, emotsionaalsust.

O (Ö, Õ) on aval, süsteemne ja kordaarmastav, aga ka kangekaelne ja aeglane, kogub endasse ja endale.

U (Ü) annab terase mõistuse, avara pilgu ja mateeria kogumise võime, aga liiga tugev mõju muudab isekaks, mis tekitab kaotusi.
Nime viimane täht annab viiteid selle kohta, kuidas asju lõpule viiakse. On parem, kui nimes on paarisarv tähti, kui on paaritu arv, siis keskmine täht võib tekitada pinnase kinnisideede tekkeks.

Y käitub kaashäälikute kõrval ja vahel samuti vokaalina ja on erilise mõjuga.

Igal tähel on kindel võnge:

1 – A, J, S, Ä
2 – B, K, T
3 – C, L, U
4 – D, M, V
5 – E, N, W
6 – F, O, X, Õ, Ö
7 – G, P, Y
8 – H, Q, Z
9 – I, R
Intellektuaalsed tähed on: A, H, J, N, P, G, L
Füüsilised tähed on: E, W, D, M
Emotsionaalsed tähed on: I, O, R, Z, B, S, T, X
Intuitiivsed tähed on: K, F, Q, U, Y, C, V

Intellektuaalsed tähed annavad lähenemist mõtlemise tasandil, otsused tehakse kaalutledes. Füüsilised tähed annavad tegutsemisvajaduse ja füüsilise energia. Emotsionaalsed tähed annavad südamlikkust, kunstihuvi ja tundlikkust. Intuitiivsed tähed annavad ülemeelelist teadlikkust ja hea alateadliku tunnetuse.

Algatajad on: A, E, I, O, R, Z, K
Edasiviijad: H, J, N, P, W, B, S, T, X, F, Q, U, Y
Lõpuleviijad: G, L, D, M, C, V
Temperamendilt on 1, 3 ja 9 tuli, 5 ja 6 õhk, 4, 6 ja 8 maa, 2 ja 7 vesi.

Neljale tähele omistatakse soodsamat mõju missioonide ja projektide algatamisel ja elluviimisel: R, I ja E.
Nimi peaks tasakaalustama sünnikuupäevaga seotud võnkeid. Kui ühte võnget on liiga palju, siis tekib ülekoormus, mistõttu nime võnked peaksid täitma puuduvaid lünki sünnikuupäevas. Nii lihtne see siiski ei ole, et kui täidame kõik lüngad, muudab see elu automaatselt kergeks. Nime puhul on mõistlikum usaldada oma intuitsiooni.

Paljud vanemad leiavad, et kui vastsündinud lapsele otsa vaadata, siis saab kohe aru, millise nime peaks valima. Kui lapsel on mitu eesnime, siis mõjutab kõige rohkem see nimi, mis on esimene või aktiivses kasutuses. Kui kõige aktiivsemalt kasutatakse hellitusnime, siis mõjutab just see kõige rohkem. Teised eesnimed on passiivse mõjuga.

Nime vibratsioonid mõjutavad hinge numbrit, iseloomu ja välise mulje numbrit ja sel viisil saab nimi mõjutada eluteed. Sünninime vokaalid peidavad endas saatuslikku energiat.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse aastahoroskoop


Nimemuutuse mõju eluteele


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Kaelakee: mäekristall


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis


Taro kaardid: Shadowland Lenormand (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Skulptuur: noodid


Tööriistakomplekt: 130-osaline


Klaasskulptuur: õunapuu


Tööriistakomplekt: 215-osaline


Pealamp: Black Diamond Storm 400Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused