Egiptuse horoskoop: ANUBIS (08.05-27.05, 29.06-13.07)

Nimi: ANUBIS
Kuupäevad: 8. mai – 27. mai, 29. juuni – 13. juuli
Planeedid: Merkuur
Sobivad värvid: meestele kolla, naistele roosa
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Lõvi
Anubis oli Egiptuses surnute kuningriigi jumal. Ta vastutas mumifitseerimise ja matuste protsessi eest ning ka surnud hingede hauataguses elus viibimise eest. Ta kohtus kuningriigi sissepääsu juures hingedega, mõistis kohut tema maiste pattude üle ja määras kindlaks tema elukoha või karistuse. Teda kujutati metsiku koera või šaakali peaga.

Oled hea huumorimeelega ja suurepäraste oskustega inimene. Leiad ka kõige keerulisemates olukordades alati endas optimismi ja naljakaid hetki, millest energiat ammutada. Tõsi küll, Sinu huumorimeele võib liigitada musta huumori valdkonda, kuid see ei tähenda seda, et Sa ei oleks vaimukas ja ei suudaks enda eest ennast kontrollida.

Oled oma olemuselt inimene, kellele meeldib öösel üleval olla, hilja tõusta. Tõeline öökull. Oled päevasel ajal mõnevõrra uimane ja tegutsemistahet Sul siis väga palju ei ole, eriti hommikusel ajal. Samas õhtuses pimeduses tulevad Sul väga huvitavad ja vaimukad ideed, mida saaksid ellu viima asuda.
Eelistad üldiselt üksindust. Meeskonnatöö ei ole Sulle eriti meelepärane. Probleemide lahendamisel eelistad samuti üksindust, sest seeläbi jõuad kiiremini lahendusteni. Suure tõenäosusega on sama lugu ka armastuse vallas. Leiad oma partneri üsna hilises eas.

Sul on hästiarenenud õiglustunne, keegi Sinu eest tõtt varjata ei saa. Seisad alati õigluse eest ja aitad nõrkadel probleemidest üle saada. Püüad teha kõik selleks, et karistada süüdlasi ja selles osas oled küllaltki kättemaksuhimuline. Sinu otsus on alati õiglane, selles võib kindel olla.

Teiste inimeste silmis oled Sa salapärane. Samas oled Sa väga lojaalne, siiras ja tundlik. Oskad teiste inimestega arvestada ja neid mõista. Seetõttu oled Sa hinnatud inimeste seltskonnas.

Oled idealist. Sageli oled inimestes tõsiselt pettunud, kuna inimesed ei vasta Sinu ootustele. Depressioon ja masendus on Sinu sagedased külalised. Sa ei suuda eriti hästi mõista seda, miks maailmas on nii palju edevust ja mõttetuid tegevusi. Oled ise väga praktiline ning keskendunud ainult neile ettevõtmistele, mis on olulise tähendusega.
Romantilises elus oled Sa mõnes mõttes paindumatu. Sulle ei meeldi see, kui pead pidevalt oma otsuseid muutma. Partneri soovidega on Sul raske kaasa minna. Seetõttu on Sul partnerlussuhtes raske hakkama saada. Partneri valimisel oled Sa äärmiselt ettevaatlik ning väldid kiirustamist. Tõelise suhteni jõuad alles üsna hilises eas, kui oled enda kõrvale leidnud tõelise hingesugulase, kellega saad elada rahus ja harmoonias.

Sulle meeldib omandada uusi teadmisi ja oskusi. Soovid olla kõigega kursis, mis Sind igapäevaselt ümbritseb. Samas võid selles vallas kulutada mõttetult palju energiat asjadele, mida Sa tegelikult üldse ei vaja. Seetõttu võid õppida asju, mis on Sulle tegelikult üsna kasutud, kuna Sa hiljem neid igapäevases elus kasutama kunagi ei hakka.

Otsuste tegemisel võid olla aeg-ajalt ettearvamatu, kuid üldiselt soovid siiski kõike hoolikalt planeerida ja ette valmistada.
Mees

Oled ettevõtlik ja sihikindel inimene. Keerulistes probleemides püüad väljapääsu leida ise, ilma võõraste abita. Meeskonnas töötamine ei ole Sulle kerge ülesanne, mistõttu eelistad iseseisvust.

Seisad alati nende inimeste eest, kes on nõrgad ja abitud. Oled valmis omapoolset abi pakkuma, kui keegi seda vajama peaks. Süüdlastele maksad valusalt kätte ning ei lõpeta enne, kui soovitud tulemus on saavutatud.

Üldiselt meeldib Sulle tegutseda Sulle tagaplaanil ja varjatult. Oled tagasihoidlik ning esiplaanile ei trügi. Edev Sa ei ole ja edevaid inimesi on Sul raske mõista.

Oled väga salapärane inimene, mistõttu on teistel Sind raske mõista. Oled saladustega ümberkäimisel väga ettevaatlik ja ei avalda neid kellelegi. Oskad ka teiste inimesi saladusi väga hästi hoida.

Oled teiste inimeste poolt hinnatud oma siiruse, aususe ja lojaalsuse poolest. Sulle usaldatakse informatsiooni, mida kellelegi teisele ei usaldata.
Naine

Oled üsna impulsiivne inimene. Oled harjunud juhinduma oma emotsioonidest ja oled väga aldis depressioonile. Teiste inimestega suhtlemine võib olla Sulle mõnevõrra keeruline, kuna Sul on raske oma tundeid kontrolli all hoida.

Üldiselt oled Sa iseseisev inimene ja saad oma probleemidega suurepäraselt ka ise hakkama. Sulle ei meeldi see, et pead teiste inimeste abile lootma jääma.

Oled suurepärane psühholoog. Oskad teisi inimesi kuulata ja häid nõuandeid anda. Ka aitad neid, kes on hätta sattunud. Oled nende inimeste suunas, kes on Sulle lähedased väga helde ja abivalmis.

Oma otsustes oled Sa mõnevõrra ettearvamatu. See võib märkimisväärselt halvendada Sinu  suhteid teiste inimestega. Väga negatiivselt võib see mõjutada ka armusuhteid.

Armastuse vallas oled Sa kirglik ning suhtesse ei torma. Püüad enne suhte loomist võimalikult hästi teada saada, kellega oled ennast sidumas. Kui teed oma valiku, siis võib öelda, et see on ka lõplik, sest oled suhtele siis pühendunud ja partnerile lojaalne.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kaelakee


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Padjakate 40 x 80 cm (2 tk)


Laualamp


Kõrvarõngad


Kaelakee: kollane topaas


Kaelakee: obsidiaan


Kassi kujuke: labradoriit


Taro kaardid: The Psychic Tarot Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused