Kuidas mõjutab inimese elu sündimise nädalapäev?

Lisaks sündimise kuupäevale on oma mõju ka nädalapäeval, millal inimene sündis. See on küll üsna kaudne mõju, aga saatuseliin peitub ka selles, tähendus seostub seitsme maailmaloomise päevaga, seitsme vikerkaarevärviga, seitsme noodiga, seitsme tðakraga inimese kehas.

Rahvapärimus räägib nii:

Esmaspäevane laps on ilus ja imeline,
teisipäevane laps on lustiline,
kolmapäeva lapsel on pisarad silmis,
neljapäevane laps saab reisida ilmas,
reedene laps on töökas ja õnnelik,
laupäevane laps on töökas ja murelik,
kes aga pühapäeval sündinud ilma,
ilust, tarkusest ja õnnest ei jää ilma.
Kui sündimise päev on esmaspäev

Esmaspäeval loodi maa ja vesi, seda päeva valitseb Kuu. Orientiiriks on emalikkus, ema ja naise roll, sügavamad karmasidemed. Esmaspäeva inimesed püüdlevad stabiilsuse poole nii materiaalses kui vaimses maailmas. Ettemääratus mängib elus suurt rolli, samuti soovid (ka salasoovid) ja nende realiseerumine. Vesi toidab maailma, mistõttu võivad õide puhkeda kaunid õied maapinnal, aga vesi võib ka hävitada. Esmaspäeval sündinud inimeste suurim ülesanne on korrastada oma emotsioone, arendada tundeelu, süvendada tähelepanelikkust, korrastada selle planeedi tasakaalu, hoida loodust ja eriti puhast vett.
Kui sündimise päev on teisipäev

See on piksejumal Thori ja sõjajumal Aresega seotud, planeet Marsi päev. Teadmised, sõda, kaitse ja rahu on teisipäeva märksõnad. Marsi inimesed on sõjakad ja energilised, ühtlasi on Marsi kaitse all ka põllumehed, kuna sel päeval loodi maismaa ja taimed. Teisipäeval sündinud inimeste ülesanne on kaitsta maad ja taimi (eriti metsi), kaitsta iseennast. Visadus, võitlusvõime ja töökus viivad Marsi inimese sihile. Teisipäeval sündinud naised on nii “sõdalased” kui aednikud. Nad oskavad ja suudavad mehi mõjutada oma energiaga. Teisipäeval sündinud inimesed peaksid vaid meeles pidama, et kõike ei saa jõuga saavutada. Loomine ja purustamine käivad käsikäes nagu hea ja kuri.
Kui sündimise päev on kolmapäev

Seda päeva seostatakse Põhjala jumala Odini, Rooma jumala Heresega ja see on planeet Merkuuri mõju all. Merkuur tähendab sanskriti keeles tarka. Selle päeva energias kajastub intellekt, püüdlemine tarkuse ja teadmiste poole, mõtlemine, rääkimine ja ka õigel hetkel vaikimine. Kolmapäeval sündinud inimesed suudavad valitseda oma sõnu ja mõtteid, nende kõne on mõtestatud. Nad peavadki vältima illusioone ja mõttetut lobisemist. Kolmapäeval loodi tähed, mistõttu sel päeval sündinud inimesed peavad püüdlema kõrguste (tarkuse ja teadmiste) poole. Sel päeval sünnivad igavesed eneseotsijad ja tõelised õppurid. See on looduse ja universumi saladustega seotud päev. Kolmapäeval sündinud lapsed on need, kes peavad “terad sõkaldest” eraldama, see on nende peamine ülesanne, leida oma tõeline eesmärk ja pühenduda täielikult sellele.
Kui sündimise päev on neljapäev

See on peajumal Zeusi, Rooma jumal Jupiteri ja planeet Jupiteri päev. On öeldud, et mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud “Härjale”. Sel päeval sündinule antakse kaasa rohkem, kui teistele. See päev määrab inimese Saatuse nii materiaalses kui vaimses plaanis. Sel päeval loodi loomariik, kalad ja linnud ning inimesel tuleb arendada oma inimlikkust, eemalduda loomalikest instinktidest, väiklusest, ahnusest, madalatest ihadest. Kõrgemad standardid on prioriteet, tegelda tuleb oma isiksuse ja hinge arendamisega, hoolitseda looduse säilimise eest. Eneseareng ja sügav usk on olulised, et midagi tõeliselt head saavutada võiks. Saavutused on aga sel päeval sündinule väga olulised.
Kui sündimise päev on reede

See on armastuse jumalanna Aphrodite, Rooma jumalanna Venuse ja planeet Veenuse päev. Vanad eestlased pidasid kõige sobivamaks abiellumise päevaks just reedet. Selle päevaga seondub nii vaimne kui materiaalne energia, kultuur, eetika, intellekt ja armastuse sügavamad saladused. Sel päeval sündinutele pole võõrad ei pattulangemine ega sellest vabanemine lunastuse läbi, reedel sünnivad head armastajad. Sel päeval loodi inimene ning temas on koos nii hea kui kurja jõud. Deviisiks võib küll olla, et igas inimeses peab kõik olema kaunis, aga ometi on igas inimeses ka pahupool olemas, olgu see nähtaval või varjatud kujul. Reedel sündinud inimeste seas on palju kauni välimusega võluvaid inimesi.
Kui sündimise päev on laupäev

Sel päeval sündinud inimesed on planeet Saturni mõju all. See on nädala viimane päev, sest pühapäeval Looja puhkas. Kõik saab lõpetatuse ja kokkuvõtte ning oma tõelise tähenduse. Saturn on seotud mineviku ja karmaga, määrab ülesanded elus, tähtajad ja piirid, uurib sügavuti kõike. Laupäeval sündinud inimesed peavad tähtsaks pidama seadust, korda, au, kohusetunnet, õiglust, ausust. On väga oluline teha just seda tööd, mis väga meeldib. Tegelikult polegi tähtis, millist tööd tehakse, see peab vaid meeldima. Isegi kui ollakse sunnitud seda tegema ja polegi muud valikut. Loomise viimasel päeval sündinud inimesed peavad oma piiridega leppima ja olema töökad, muidu on nad õnnetud. Kergemeelsus, pillamine ja pealiskaudne ellusuhtumine nende ellu ei sobi.
Kui sündimise päev on pühapäev

Pühapäeva valitseb Päike, inimene sünnib elava ja karismaatilisena, ta on energiline, teab ja järgib oma eesmärke, orienteerub hästi nii ajas kui ruumis. Pühapäeval sündinud inimesed on religioossed, iseseisvad ja väärikad. Nad peaksidki elama täisväärtuslikku elu põhimõtte järgi, et õppida tuleb nii nagu elaks igavesti ja elada nii nagu sureks homme. Oma Mina ilmutada on neile Saatuse poolt kaasa antud. Nõudmised on kõrgemad, suur on ka oht hakata end “maailma keskpunktiks” pidama. Pühapäeva energiaga kaasneb sügav soov leida maailmas oma koht, saavutada tõeliselt midagi ja elada oma elu väärikana, seejuures uhkeks ja ülbeks muutumata.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Partnerlushoroskoop


Armastuse karma horoskoop


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Kaelakee: ema ja poeg


Söögiriistade komplekt (12 tk) - Victorinox


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Taldrikud (21 cm) (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Konstruktor: lennuk "Mad Hornet", 1930


Seinakell: paabulindNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused