Mida räägib teie kohta eesnimi?

Eesnimi on väga isiklik ja eriline energia. Inimese tegelik olemus tuleb selle kaudu esile. Hüüdnimi või hellitav nimevorm mõjutavad tegelikust nimest rohkemgi, kui seda peamiselt kasutatakse. Eesnimes võib olla peidus tegelik edu saladus. Mõjutavad kõik eesnimed, aga need nimed, mida vähem kasutatakse, tuleb eraldi aktiveerida. Mitme eesnime puhul mõjutab rohkem alati peamine (tavaliselt esimene) eesnimi, mida tegelikult kasutatakse.

Mida teadlikum inimene oma eesnime mõjust on, seda suuremat jõudu see nimi kannab. Perekonnanimi vaid täiendab isiksust ja kannab pärilikku ning pere või abikaasa perega seotud energiat. Ühine perekonnanimi annab inimestele sama numeroloogilise mõju, siit tuleneb ka abielludes sama perenime võtmise tava.
Kunstnikud, kirjanikud, loomeinimesed, aga ka maagid, sensitiivid ja gurud võtavad sageli endale varjunime, et oma loomingule ja andele suurem tähendus anda. See loojanimi kannab tegelikust nimest tugevamat energiat.

Kui mitmesilbilisi ja pikki nimesid sageli igapäevasel kasutamisel lühendatakse, siis kannab tõelist energiat pidevalt kasutatav nimi. Näiteks Johannes (5) ja Juss (6) on väga erinevad võnked. Mõnel pool on kombeks kutsuda inimesi initsiaalidega, nii esimene vokaal kui esitäht kannavad suuremat energiat, kui ülejäänud tähed nimes. Nimi on tegelikult heli, inimkeha on hästi häälestatud välistele vibratsioonidele, seetõttu on nime ütlemine alati keha mõjutav. Sümpaatne vibratsioon toob heaolutunde, mitteharmooniline heli tekitab ebamugavust ja põhjustab disharmooniat.
Eesnime on vaja hoolikalt valida, ehk on isegi mõistlik kasutada mitut eesnime, siis jääb lapsele suureks saades valikuvõimalus. Eesnimi on enamasti ema ja isa valik, aga mõnikord sunnitakse suguvõsa poolt peale mingi nimi. Esoteerikute väitel valib just ema alateadlikult õige ja sobiva nime, kuna on lapse sündimise hetkel kooskõlas Kõiksusega. Ema roll on nime panemisel kõige olulisem ja ta peaks usaldama oma sisetunnet.

Eesnimi on kasvunumber, on väga hea, kui see toetab teisi olulisi numbreid. Lapsed ei ole tänulikud keeruliste või vanavanematelt päritud nimede eest ja ka ebaharilik kirjaviis ei pruugi meeldida. Iganenud ja arhailised nimed ei ole alati hea valik, samuti selline nimi, mis on liiga levinud. Eriti sel juhul on see halb valik, kui ka perenimi on väga levinud. Sel juhul võiks abi olla mitmest eesnimest. Parim nimi on sünnikuupäevaga harmoonias, sobib lapse isiksuse ja tema saatusega.
Arvatakse, et lapse nime valikul sekkuvad kõrgemad jõud, et õige nimi aitaks vajalikud õppetunnid elus omandada. Just seetõttu on lapsele nimepanekul vaja kasutada intuitsiooni ja alateadvuse nõuandeid, täpne arvestus kaugeltki mitte alati parimat tulemust ei taga. Kõige tugevama mõjuga on alati sündimisel antud nimi, see jääb mõjutama ka hilisemal nime muutumisel.

Eesnime väärtuse saamiseks asendatakse nimes olevad tähed numbrilise vastega ja liidetakse kokku, summa taandatakse ühekohaliseks. Iga nimi arvutatakse eraldi. Eesnime(de) ja perenime summeerimisel saadakse iseloomu ehk Oma Mina number.

1 – A, J, S
2 – B, K, T
3 – C, L, U
4 – D, M, V
5 – E, N, W
6 – F, O, X
7 – G, P, Y
8 – H, Q, Z
9 – I, R
Eesnimi 1

Selle nime kandjale on omane tugev tahtejõud ja isikupära. Ta valib ise oma tee ja liigub sellel enesekindlalt, laskmata end teiste arvamusest ja mingitest mõjutustest segada. Kergesti võib selle võnke kandja muutuda egotsentrikuks või egoistiks, ta on väga originaalne ja sõltumatu. Loomu poolest nõudlik ja kiire tegutseja, kõik peab olema selgepiiriline ja sirgjooneline. Julge ja ennastusaldavana teeb ta liigselt kiirustades palju vigu, aga võib ka palju edu saavutada. Suurim soov on seista oma jalgel kindlalt, saada teistest sõltumatuks. Selle võnke kandja oskab nii raha teha kui seda kulutada. 1 on juht ja suurejooneline algataja.

Näiteks Kersti, Rasmus, Koit, Ott, Hedvig, Alan, Arnold, Dan, Oskar, Peter, Eda, Elena, Elisa, Eva, Joanna, Mae jt.
Eesnimi 2

Selle võnke kandja on loomult sõbralik, taktitundeline ja õiglane. Ta tahab oma tasakaalukust alati säilitada ja kohaneb oludega ning teeb koostööd. Ta on rahul endaga, aga võib suurendada oma läbielamisi, võib ennast haletseda mõnikord. Annab teistele häid nõuandeid, aga ise teeb sageli vigu ja kahtleb endas palju, on liiga tagasihoidlik ja väga tundlik. Ta peaks rohkem enda peale mõtlema, teised võivad tema headust ära kasutada ja tema saavutustest ärateenitud au ja kiituse endale võtta. 2 on hea planeerija, aga sisemist jõudu on vähe plaanide elluviimiseks, siin vajab ta tuge. Liiga tundeline 2 vajab toetust, et kaugemale jõuda ja kõrgemale tõusta. Sotsiaalne, aga tundlik ja uje 2 ei vajagi enda upitamist.

Näiteks Ines, Markus, Noah, Ron, Toomas, Anette, Bianka, Diana, Hanna, Ursula jt.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse aastahoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Horoskoop mehele


Padi 40 x 40 cm - Vincent van Gogh


Seinapilt lõuendil: vee tilkumine


Hundi kujuke: rüoliit


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Kaitseingli kujuke: ametüst


Taro kaardid: The Rose Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: labradoriit


Vaas


Seinakaunistus: sõnnLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused