Tähtkujude sobivus: Lõvi ja Veevalaja

Lõvi juhiks on Päike ning Veevalajat juhib Saturn ja Uraan. Päikese esindada selles suhtes on elu, soojus, valgus ja isiklik mina. Saturni esindada on selles suhtes töö tegemine, auahnus ja enesekindlus. Uraan esindab loovust ja mõtlemist.

Armastus

Veevalaja ei tunne suurt huvi materiaalsete asjade vastu. Seevastu Lõvile on materiaalne heaolu kõige olulisem. Tavaliselt need kaks erinevat omadust siiski pingeid suhtes ei tekita ning seda just siis kui osapooled suudavad sellekohaseid erinevusi arvestada. Kui nende erinevustega arvestada ei suudeta, on koheselt ka tülide tekkimise võimalus.

Selles suhtes tavaliselt juhtpositsiooni hoidvat osapoolt ei kujune, kuna enamus otsuseid ja tegevusi langetatakse dünaamiliselt koostöös. Kuigi suhtes esineb üsna palju erinevusi ning ei puudu ka probleemid, on suhe siiski üldvaates üsna stabiilne ning pikaealine.
Suhe nende kahe märgi vahe võib tunduda esialgu üsna ebatõenäolisena või isegi võimatuna. Kui aga osapooled suudavad ennast siiski piisavalt pingutada ning üksteise tundmaõppimisega vaeva näha, peaksid tulemused olema üsna positiivsed. Kui vaeva näha ei taheta, ei ole sellest suhtest ka eriti palju oodata.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu. Peamiselt on see tingitud üsna suurtest iseloomuerinevsutest. Kui sõprus- ja armusuhtes suudetakse need ületada, siis ärisuhtes hakkavad nendest erinevustest tekkima probleemid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Taro kaartide ennustus


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (lühem kokkuvõtlikum variant)


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Kõrvarõngad: delfiinid


Kausid (19 cm) (4 tk)


Konstruktor: transformer


Tekk (180 x 220 cm)


Vihmavari: Adele (Gustav Klimt)


Skulptuur


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kausid (4 tk) (18 cm)


Puldiga juhitav robotLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused