Kuu mõjud ajavahemikul 04.03.2024. – 10.03.2024.a.

Esmaspäeval mõjutab Kuu Amburis. Inimesed on vahetud ja rõõmsas meeleolus. Keegi ei hoia oma arvamust vaka all. Kiirustamist, rabedust ja hooletust on rohkem, ettevaatamatuse tõttu võib juhtuda traumasid ja õnnetusi. Teadmiste omandamiseks ja õppimiseks on hea aeg, samuti sportlikuks tegevuseks ja liikumiseks. Püsivust ja kannatlikkust nõudvad tööd ja tegemised piiratud tingimustes ei sobi, need tunduvad liiga rasked. Hea aeg reisimiseks, ükskõik millises vormis eksootiliste kultuuridega tutvumiseks. Maailmavaade on avar, kitsarinnalisus ja kamandamine häirib. See periood sobib hästi juriidiliseks nõustamiseks, turismiettevõtluse arendamiseks, filosofeerimiseks.

Tervis: puusad, reied, istmik ja veresoonkond on ohustatud. Maksa peaks säästma, alkohol ja maksa koormavad toidud (liiga rasvased või liiga magusad) mõjuvad halvasti.
Teisipäevast neljapäevani mõjutab Kuu Kaljukitses. Ollakse väga nõudlik enda ja teiste suhtes, samuti liiga tõsine ja asjalik. Reaalse maailma asjad, karjääri edendamine, ambitsioonid ja tähtsad eesmärgid on olulised. Kannatlikkus ja distsipliin on võtmesõnad. Pole hea aeg uute ettepanekute või ekstreemsete pakkumistega välja tulla, neid ei võeta vastu. Hästi edeneb juhtimine, organiseerimine, segaste olukordade üle kontrolli saavutamine, enda maine parandamine, ametlikud ja tähtsad kohtumised kulgevad konstruktiivselt ja asjalikult. Inimesed on vastutustundlikumad, tulevad kohustustega paremini toime.

Tervis: liigesed ja luud võivad valutada, samuti hambad, nahaprobleeme võib tekkida kas liigse kuivuse või nahahooldusvahendite tõttu. Hoida tasuks end luumurdude, nihestuste, nikastuste eest. Vältima peaks külmetumist.
Neljapäevast laupäevani mõjutab Kuu Veevalajas. Kaduneljapäeval võib midagi ootamatult kaotsi minna. See periood toob rahutu ja närvilise õhkkonna ja kindlasti ootamatusi kaasa. Inimesed käituvad teistmoodi ja isegi kummaliselt. Veevalaja Kuu häälestab rohkem tulevikule ja ebatavalisele. Suurema vabaduse poole püüdlemine mõjutab inimesi. Lapsed võivad mässumeelsemaks muutuda ja trotslikumad olla, just vabaduse piiramine ja liigsed käsud-keelud tekitavad trotsi. Periood sobib eksperimentaalseks tegevuseks, tiimitööks, organisatsioonide, seltside, klubide, sõpruskondade tegevuse edendamiseks. Hea aeg uuenduste sisseviimiseks, teadmiste suurendamiseks, ka tõe väljaselgitamisel ollakse erapooletud ja objektiivsed. Moodsa tehnoloogiaga seonduvad tegevused on edukad. IT valdkond, elektriga seonduv ja teadustöö on soositud.

Tervis: sääred on tundlikud, võib esineda krampe või spasme jalgades, ollakse närviliselt rahutu, nagu elektrit täis. Vereringega võib olla probleeme, vererõhk võib äkki tõusta või liiga madal olla. Ka traumade ja õnnetuste suhtes tuleks olla ettevaatlik, võivad vaevata ebamäärased psühhosomaatilised tervisehädad.
Laupäeval ja pühapäeval mõjutab Kuu Kalades. Inimesed on nädalavahetusel hoolivamad, meeleolu on müstiline ja salapärane. Ollakse tundlik ja ka kaastundlik. Sel perioodil on raske taluda pinget, võistlust, võitlust ja liiga suurt vastutust. Eriti laupäeval on see raske. Pühapäeval läheb Merkuur Jäära, mis julgemaks ja äkilisemaks võib muuta. Nädalavahetusel otsivad inimesed eelkõige sügavamaid elamusi, head fiilingut, midagi sellist, mida tõeliselt kaifida saab. Kasulikud tegevused on spaa külastused, saunaprotseduurid, ujumine, kunstitegevused, soodsad on ka meditatsioon ja esoteerikaga tegelemine, igasugused maagilised toimingud, vee ääres viibimine mõjub hästi. Võib võtta aega lihtsalt puhkamiseks ja unistamiseks. Unenäod on ennustuslikku laadi, sest alateadvusega on tugev side Kalade mõju all olles. Pühapäeval võib tekkida närvienergia kuhjumist, selle vältimiseks on kasulik tegelda aktiivselt koduste asjadega, korrastada midagi, meisterdada või kaunistada kodu, pühkida tolmust puhtaks kõik varjatud nurgad kodus. Siiski peaks jälgima, et kodukeemiat liiga palju ei kasutaks, selle suhtes võib olla suurem tundlikkus.

Tervis: immuunsüsteem allub Kaladele, mistõttu kurnatud ja väsinud olekus ollakse viirustele ja haigustele keskmisest vastuvõtlikum. Suureneb ka tundlikkus ravimite, mürgiste ainete, kemikaalide ohtliku mõju suhtes, samuti alkoholi ja meelemürkide poole võib olla suurem tõmme.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop naisele


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Taro kaardid: The Sugar Skull (koos raamatuga)


Seinakell


Peegel: makramee


Tassid: kassid (3 tk)


Kristallipuu: ametüst


Dekoratsioon: roos valgustusega


Tassid: jäälinnud (3 tk) - Villeroy & Boch


Kaelakee: kuukivi


Kaelakee: kuldobsidiaanNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused