Egiptuse horoskoop: THOTH (01.04-19.04, 08.11-17.11)

Nimi: THOTH
Kuupäevad: 1. aprill – 19. aprill, 8. november – 17. november
Planeedid: Kuu ja Merkuur
Sobivad värvid: meestele roosa, naistele valge
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Neitsi
Thoth oli vanaegiptuse mütoloogias tarkuse- ja kuujumal. Ta õpetas inimestele kõnet, kirjutamist, matemaatikat ning temast sai filosoofide, agronoomide ja kirjanike patroon. Ka tolleaegsed astroloogid kasutasid astroloogiliste arvutuste tegemisel Thothi jõudu.

Oled inimene, kes on loogiline, täpne, ettevaatlik ning tegutsed alati nii, et oled oma sammud hoolikalt läbi mõelnud. Sa ei tegutse kunagi tormakalt.

Oled usaldusväärne inimene. Pead alati oma lubadusi ja naljalt teisi inimesi alt ei vea. Oma ettevõtmiste juures näitad välja vastutustunnet, mistõttu oled hinnatud töötaja.

Sinu mälu on märkimisväärne. See võimaldab Sul analüüsida oma elukogemusi ja koostad seeläbi hästitoimivad strateegiad ja põhimõtted, millest oma elus lähtuda.
Õpid kogu elu. Teed seda oluliselt aktiivsemalt kui teised inimesed. Õppimine meeldib Sulle juhul, kui õpitav Sulle ka huvi pakub. Vastasel korral ei kulge Sinu õpingud eriti hästi. Ka koolis käis võis Sul olla nii, et olid edukas Sulle huvipakkuvates õppeainetes, teistes õppeainetes aga mitte.

Teiste inimestega suhtlemisel oskad kasutada oma veenmisvõimet selleks, et oma soovitu kätte saada. Manipuleerimine Sulle ei meeldi, Sulle ei meeldi kui seda teevad teised ja Sa ka ise seda ei harrasta. Oled selles osas väga otsekohene. Kui Sinu veenmisoskus tulemust ei taga, siis loobud üritamast.

Oled oma olemuselt üldiselt tagasihoidlik, kuid samas väga võluv. Elutee ei pruugi Sulle olla eriti lihtne, kuid suudad ka kõige keerulisemate saatuselöökidega hästi toime tulla. Hoiad pead püsti ja säilitad optimistlikkuse.
Finantsstabiilsus on Sulle väga oluline. Suhtud rahaasjadesse äärmiselt tõsiselt. Hoiad raha ka sukasääres, et seeläbi tagada endale kindlustunne.

Armastuses oled pühendunud ja ennastsalgav. Oskad oma puudusi armastuse vallas üsna hästi varjata. Oled mõnevõrra külm, kuid samas väga tähelepanelik ja helde partneri soovide ja vajaduste suhtes.
Mees

Oled eriliselt veenmisvõimeline inimene. Väga vähesed suudavad Sinu veenmisele vastu seista. Võib lausa öelda, et Sinu pilk hüpnotiseerib teisi inimesi.

Oled väga uudishimulik ja ettevõtlik. Alustatud plaanid viid alati lõpuni ning üldjuhul ka päris edukalt. Sinu tähelepanu köidavad väga erinevad eluvaldkonnad, millest osasid püüad ka teiste inimeste eest varjata. Mis selle põhjuseks on, seda tead ainult Sina ise.

Oled mõneti tormakas, hüpates tundmatus kohas pea ees vette. Sulle on oluline kogeda tundmatut. Kui võimalik, et teed ära vajalikud ettevalmistused ja püüad riskid miinimumini viia, kuid kui see hakkaks Sind pidurdama, viskad need plaanid sinnapaika ja tormad tegevusse.

Teiste inimeste suunas oled aus ja helde. Oled seltskonnas tagasihoidlik.

Sinu elu ei pruugi olla eriti kerge, kuna saatusel kipub olema Sulle varuks ikka ja jälle mõni saatuselöök. Võtad need löögid aga vapralt vastu ja liigud eluga edasi.
Naine

Oled kohanemisvõimeline inimene, kes harjub kõigega kiiresti. Sulle on oluline see, et saaksid anda oma teadmisi ja oskusi edasi ka teistele inimestele. Õpetamise kunsti Sa valdad, mistõttu võiksid olla suurepärane õpetaja.

Tööd Sulle teha meeldib, Sind ei häiri selles osas ka rutiinsus. Peaasi, et tööd saab teha. Ameti valid endale vastavalt sellele, mida Sinu südamehääl räägib.

Teiste inimestega suhtlemisel oled osav manipuleerija, kasutades oma veenmisoskust oskuslikult selleks, et soovitud kätte saada. Teised inimesed märkavad Sinu manipuleerimist, kuid ei pane seda üldjuhul Sulle pahaks.

Sinu tutvusringkond peaks olema päris suur, kuid väga häid sõpru ei ole Sul palju.

Armastuses oled pühendunud. Pöörad suurt tähelepanu partneri vajadustele. Samas võid talle liialt jõuliselt peale suruda oma arvamusi ja meelsust.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Pehme mänguasi: vöölane


Ford Mustang GT, 2015


Hundi kujuke/ripats: lasuriit


Kaelakee: päikesekivi


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Käevõru: labradoriit ja kuukivi


Vaagnad (2 tk)


Pehme mänguasi: tigu


Päikesepüüdjad (9 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused