Egiptuse horoskoop: AMON (08.01-21.01, 01.02-11.02)

Nimi: AMON
Kuupäevad: 8. jaanuar – 21. jaanuar, 1. veebruar – 11. veebruar
Planeedid: Päike ja Saturn
Sobivad värvid: naistele oranž, meestele kollane
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Sõnn
Selle märgi all sündinud inimesena oled suurepärane juht. Oskad teisi inimesi juhtida, suudad neid rahustada ning sunnid neid alateadvuslikult andma endast parima. Oled oma käitumises alati väga kontrollitud ja enesekindel. Püüad teha kõik selleks, et olla oma ettevõtmiste juures parim, teistele inimestele motiveeriv ja julgustav.

Oled optimistlik ning praktiliselt ükski sündmus ei suuda Sinu meeleolu halvata, kui just välja arvata kellegi lähedase surm. Oskad teiste inimestega suurepäraselt suhelda. Sa tead alateadvuslikult teiste inimeste nõrkusi ning teatud määral kasutad seda ka ära, et neid endale allutada. Sa ei tee seda kunagi läbi kurjuse, vaid läbi meelituste. Ka Sulle endale meeldib väga see, kui Sind kiidetakse ja ülistatakse. Sellistel puhkudel oled valmis mägesid liigutama. Sa jumaldad kuulsust ja avalikku tähelepanu.

Suudad näha tulevikku läbi oma suurepärase mõttemaailma. Sinu analüüsivõime on märkimisväärne, mistõttu suudad seeläbi hinnata eesootavaid sündmusi. Sinu märgis sündinud inimeste hulgas on palju prohveteid ja selgeltnägijaid.
Sinu elutee ei saa olema kunagi keskpärane ega pinnapealne. Sul on tulevikuks seatud alati suured plaanid.

Sa oskad suurepäraselt oma mõtteid ja ideid teiste inimesteni viia. Sind kuulatakse meeleldi ning Sinu mõtteid ja ideid võidakse kuulama tulla kaugete vahemaade tagant. Sa oskad inimesi enda ümber rahustada ja julgustada. Samas ei tee Sa seda kunagi lihtsalt heast südamest. Sul on alati isiklikud eesmärgid, mida Sa oma teadmisi ja diplomaatilisi oskusi kasutades taga ajad. Teed seda alati vargsi, heatahtlikult ja läbimõeldult.

Oled küllaltki tundlik inimene. Soovid oma ellu rohkesti harmooniat ja ilu, sest seeläbi on Sulle tagatud sisemine rahulolu.
Ehkki oled hea suhtleja, varjad Sa täielikult oma isiklikku maailma. Samuti ei jaga Sa teiste inimestega kergekäeliselt oma plaane.

Armastus on Sulle väga oluline, kuid õige partneri leidmine võib Sulle kujuneda parajaks proovikiviks. Sinu ootused võivad armastuse vallas olla päris suured, millele ei suuda vastata just paljud inimesed. Ka oled Sa partnerlussuhtes küllaltki nõudlik, mis võib kaasa tuua probleeme ja arusaamatusi.

Oled kangekaelne inimene. Sinu langetatud otsuseid ei ole kerge, kui mitte võimatu, muuta. Samas oled enda jaoks alati kõik asjad põhjalikult läbi mõelnud ja tänu oma kangekaelsusele ja sihikindlusele lööd elus läbi.
Mees

Oled inimene, kes on valmis võtma enda kanda kogu vastutusekoorma. Sa tead seda, et oled suuteline kõigi asjadega kenasti hakkama saama ning seetõttu Sa raskusi ja probleeme ei karda.

Sa vajad kiitust ja tähelepanu, sest ainult nii on Sul piisaval määral motivatsiooni edasiliikumiseks.

Oled väga karismaatiline inimene, mistõttu ei ole Sul probleemi inimsuhetes. Valid hoolikalt oma sõnu ning oled väga veenmisvõimeline. Seetõttu on Sul oskus ennast ümbritseda kiiresti inimestega, kellega ühiste eesmärkide poole liikuda.

Töö on Sulle elus arvatavasti esikohal. Oled tööalases elus edukas ning Sinu rahaline seis peaks olema juba üsna varajasest noorusest teistest parem.

Suureks probleemiks võib kujuneda Sulle partnerlussuhte loomine ja hoidmine. Keskendud väga palju tööalastele asjadele, mistõttu võivad lähedased inimesed vajaliku tähelepanuta jääta. Kui Sa selles osas midagi ette ei võta, on Sul oht jääda üksindusse.
Naine

Oled suuteline teiste inimestega manipuleerima ning seda arvatavasti ka oma huvides tihtilugu ära kasutad. Oma eesmärkide saavutamiseks ei karda Sa kasutada ükskõik, mis meetodeid. Üldiselt teed seda varjatult ja delikaatselt, kuid tuleb ette ka hetki, kus selle piiri ületad.

Oled küllaltki kinnine ning oma ellu naljalt teisi inimesi ei luba. Väga vähesed inimesed teavad Sinu eraelu kohta. Ka oma plaanidest ja ideedest ei räägi Sa teistega, tihtilugu isegi mitte oma pereliikmetega.

Sinu peamine võti eduni on äärmine keskendumine, enesekindlus ja rahulikkus. Seda kõike ei väsi Sa kunagi kõikidele teistele inimestele demonstreerimast.

Sulle on oluline kuulsus ja tähelepanu. Selle saavutamiseks oled valmis ennast märkimisväärselt pingutama, kuid Sa ei lähe selles osas liialdustesse, säilitades oma eneseväärikuse.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Millest räägib Sinu nimi?


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Kausid (6 tk) (maht 500 ml)


Taro kaardid: Alice in Wonderland (koos raaamtuga)


Seinakaunistus: hobused


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Mälukaart: SanDisk Extreme CompactFlash UDMA7 32GB, 120 MB/s


Päikesepüüdja (4 tk)


Käevõru


Konna kujuke: aafrika verekivi


Skulptuur: hirvNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused