Tähtkujude sobivus: Neitsi ja Veevalaja

Neitsit juhib Merkuur ning Veevalajat juhivad Saturn ja Uraan. Merkuuri esindada on selles suhtes kiire mõtlemine ning suhtlemine. Saturni esindada on töö tegemine ja auahnus. Uraan esindab selles suhtes kõike uut, ebatavalist.

Armastus

Neitsi ja Veevalaja suhte korral kehtib reegel – erinevad märgid tõmbuvad üksteise poole. Neitsi on loogiline ning praktiline märk ning püüdleb oma eesmärkide poole just neid omadusi kasutades. Lisaks sellele on Neitsile vajalik ka asjad tehtud saada võimalikult väheste probleemidega. Veevalaja seevastu on teistsugune märk, kellele kord ja rutiin on võõrad. Veevalajale on omane avastada uusi võimalusi ning kasutada oma tegemistes pidevalt erinevaid lahendusi.

Suhe nende kahe märgi vahel on võimalik ainult siis kui osapooled suudavad tegutseda ühiste eesmärkide nimel. Kindlasti leiavad osapooled üksteisest väga palju sellist, mida nad naudivad, kuid sellest üksi ei piisa.
Osapooled peaksid selles suhtes kindlasti arvestama sellega, et lubada üksteisele piisavalt tegevusruumi. Ainult nii on mõlemad osapooled suutelised ennast piisavalt teostama ning üheskoos aetavad asjad peaksid sujuma probleemideta.

Suhte toimimise nimel peavad osapooled ennast siis üsna palju pingutama. Veevalaja peaks suuremat tähelepanu pöörama Neitsi tunnetele ning lisaks sellele kindlasti ka põhjalikkusele. Neitsi omakorda peaks vältima liigset kriitikat Veevalaja aadressil. Kui sellisteks kompromissideks ollakse suutelised, võib suhe olla üsna huvitav ning üksteisele üsna palju pakkuv.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel on tavaliselt üsna ebastabiilne, kuna märgid on iseloomult väga erinevad ning koostööni jõudmine on üsna keeruline. Seda just tingituna sellest, et mõlemad osapooled püüavad lahendada igapäevaseid asju väga erineval viisil. Kindlasti saavutaksid märgid paremaid tulemusi üksi tegutsedes.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatus-tulevik horoskoop


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Seinapilt lõuendil või kapal: lumikellukesed


Tassid (6 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: röövik


Hundi kujuke: amasoniit


Kawasaki Ninja ZX-10R


Käevõru: ema ja tütar


Seinapilt lõuendil või kapal: Võrtsjärv


Soola- ja pipratoos: koerad


Kristall: roosa kvartsLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused