Druiidide horoskoop – tseltis (09.02 – 18.02 ja 14.08 – 23.08)

Nimi: TSELTIS

Element: Tuli

Tüüp: Mehelik

Organismi nõrgad kohad: lihased, silmad, selgroog, süda ja vereringe

Peamised märksõnad: impulsiivsus, optimism, intelligentsus ja otsustusvõime
»» Iseloom


Oled oma olemuselt tugev ja harmooniline. Suudad kõikide situatsioonidega kiiresti kohaneda. Unistad sellest, et saaksid olla mõnusas keskkonnas, kus on piisaval määral ruumi ja vabadust, aga vajadusel võid olla kasvõi lageda taeva all. Suudad ennast hästi tunda praktiliselt kõikjal. Oled enesekindel inimene, mistõttu kulgevad Sinu igapäevased ettevõtmised samuti üsnagi ladusalt. Teiste inimestega suhtlemisel surud üsnagi jõuliselt oma mõtteid ja ideid peale, kuid Sa ei oota mitte seda, et nendega arvestataks, vaid pigem, et Sind lihtsalt ära kuulataks. Oled väga tundlik selles suhtes kui Sinu isiksuseomadusi kritiseeritakse või kui Sind piisaval määral ei mõisteta.

Oled seikluslik ja mobiilne inimene. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid olla pidevas liikumises. Sinu tervis on hea.

Sulle meeldib see, kui saad teisi inimesi enda üle imestama panna ning oled valmis tegema üsnagi suuri ohverdusi selleks, et teiste inimeste tähelepanu endale tõmmata. Arvad tihti seda, et Sina peaksid olema teiste inimeste keskel siis, kellel oleks otsuste langetamisel viimane sõna. Kõikvõimalike probleemide lahendamisel oled Sa väga edukas ning suudad kerge vaevaga lahendada ka kõige keerukamad situatsioonid. Sa ei pruugi endale teadvustadagi, et oled oma elu jooksul kokkupuutes ka mõningate selliste situatsioonidega, mis on vägagi ohtlikud. Oled tihtilugu kaalutlematu, sidudes ennast seeläbi selliste tegevustega, mis on ootamatud ja kahtlased.

Oled optimistlik, mistõttu võid paljudes olukordades üsnagi hoolimatu, seda nii ärilistes, tööalastes kui ka isiklikku elu puudutavates asjades. Kipud tihtilugu liialdustesse minema. Ehkki tundud olevat üsnagi iseseisev inimene, võid Sa kergesti muutuda teistest inimestest sõltuvaks. Sinu oskused ja teadmised on üsnagi suured, mis võimaldavad Sul edukalt hakkama saada ükskõik mis elualal, mille enda jaoks valid.

Oled otsuste langetamisel niivõrd kiire, et avaldad sellega teistele inimestele sügavat muljet. Oled arvatavasti ka kunstiliste võimetega, kuid Sa ei pruugi neid võimeid eriti oma elu jooksul ära kasutama hakata. Ehk kõige paremini võivad Sinu kunstilised oskused esile tõusta muusika valdkonnas.

Sinu märgi esindajate seas on palju kangelasi ja märtreid. Oled teiste inimeste mõjutustele aldis, kuid samas oled võimeline ka teisi vastu üsna olulisel määral mõjutama. Oled tugeva iseloomuga ning kuulud nende hulka, kellel on alati õigus.
»» Tugevused


Sinu peamiseks tugevuseks on kahtlemata Sinu loomupärasus. Olenemata sellest, kus iganes Sa ka parasjagu ei oleks, oled Sa teiste inimeste tähelepanu keskpunktis. Selle saavutamiseks ei tule Sul erilisi jõupingutusi teha. Oled üsna nõudlik ning hea maitsega inimene.

»» Nõrkused


Oled inimene, kes kipub teisi inimesi ignoreerima, vähemalt sellistel puhkudel, kui Sa pole teiste inimeste tähelepanu keskpunktis. Sul on üsna raske kriitikaga toime tulla, seda eriti juhtudel, kui kritiseeritakse Sinu isikut või Sinu omadusi.
»» Armastus


Oled tundlik, vastuvõtlik ja sentimentaalne – pühendud oma partnerile täielikult ning pead armastust maailma kõige meeldivamaks asjaks. Kõik muu võib tunduda Sinu jaoks mõttetu aja veetmisena, vähemalt mitte nii eriti olulisena.

Sinu jaoks on oluline see, et saaksid osaks oma partneri tähelepanust ja imetlemisest. Sa ei talu enda läheduses ühtegi rivaali, ka tugeva isiksusega partner võib kujuneda Sinu jaoks probleemiks. Sulle meeldiks see, kui Sinu kõrval oleks partner, keda saaksid poputada.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Südamekujuliste kristallide komplekt (8 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: liivamäed


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis Mustjärve ääres


Seinakaunistus: rubiku kuubik


Tööriistakomplekt: 2-osaline


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Taro kaardid: Golden Black Cat (koos raamatuga)


Tassid: jäälinnud (3 tk) - Villeroy & Boch


Kõrvarõngad: delfiinidNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused