Tähtkujude sobivus: Veevalaja ja Veevalaja

Veevalajat juhivad Saturn ja Uraan. Saturni esindada on selles suhtes kõik uus, ebatavalisus ja radikaalsus. Uraani esindada on auahnus, eesmärkide poole püüdlemine, töö tegemine ja kord.

Armastus

Veevalaja on väga idealistlik märk ning seisab alati oma ideede taga, püüdes neid suurte jõupingutuste abil teoks teha. Kaks Veevalajat suudavad selles suhtes üksteist igati toetada ning lisaks sellele suudavad osapooled üksteist ka suurepäraselt mõista. Just seetõttu on suhe kahe Veevalaja vahel alati tasakaalus. Üldiselt Veevalaja varjab oma tundeid, kuid kodus võib Veevalaja ennast täielikult avada ning seda seetõttu, et teab olevat turvalises keskkonnas.

Selles suhtes suudavad osapooled üksteisele suhteliselt palju pakkuda ning seda peamiselt just hingelistes asjades.
Kõige suuremaid probleeme võib selles suhtes ette tulla rahaliste asjade ajamisel, kuna kumbki osapool ei soovi sellele piisavalt tähelepanu pöörata ning ootab aktiivsust just oma kaaslaselt. Kindlasti peaksid osapooled ennast selles suhtes rohkem kontrollima ning pingutama, et suuremaid rahalisi probleeme vältida.

Suhe kahe Veevalaja peaks olema niisiis üsna stabiilne ning selle tulemusena ka pikaealine. Kaks Veevalajat suudavad olla oma eesmärkides alati idealistlikud ning väga sihikindlad, mis muudab selle suhtes tavaliselt ka üsna edukaks. Kindlasti peaksid suhte mõlemad osapooled suuremat tähelepanu pöörama rahalistele küsimustele, et vältida võimalikke probleeme.
Ärisuhted

Ärisuhe ka Veevalaja vahel võib olla väga edukas, kuid osapooled peaksid koheselt paika panema reeglid, kes on antud suhtes juhtivaks osapooleks ning kes järgnevaks osapooleks. Sellega välditakse võimalikke probleeme. Mõlemad osapooled suudavad antud ärisuhtesse tuua omapoolseid nägemusi ning koos suudetakse suurepäraselt ka kompromissidele jõuda.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Taro kaartide ennustus


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Vaagen


Kausid (4 tk)


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & Boch


Vaas - Villeroy & Boch


Ekskavaator JCB 8010 CTS


LED küünlad (3 tk)


Chevrolet Camaro SS


Skulptuur


Seinapilt lõuendil või kapal: talv rabas


Kaelakee: kaksikud


Seinapilt lõuendil või kapal: Sangaste mõis


Tass, taldrik ja lusikasLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused