Araabia horoskoop – NUGA (22. juuni – 23. juuli)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
NUGA

Ajavahemik: 22. juuni – 23. juuli

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍
Kada: ֍ ֍ ֍ ֍
Vibu: ֍ ֍ ֍
Nuga: ֍ ֍ ֍
Pistoda: ֍ ֍ ֍
Meremehemõõk: ֍
Araabia pistoda: ֍
Raudnui: ֍ ֍
Nui: ֍ ֍
Kirves: ֍ ֍
Kett: ֍
Mõõk: ֍
Oled keerulise iseloomuga inimene. Kipud võitlema kõige ja kõigi vastu. Sulle ei meeldi kehtestatud reeglid ning püüad teha kõik endast oleneva, et reeglid vastaksid Sinu nägemustele. Sulle meeldib süsteemiga mängida, mitte sellega toime tulla. Kipud oma elu jooksul võtma mõttetuid riske, mis võib Sind viia paljude ebameeldivuste keskele.

Sooviksid osa saada kõikvõimalikest hüvedest, mida naudivad teised, kuid Sul endal pole piisaval määral ambitsioonikust, et endale eesmärke seada ja neid seejärel ka ellu viima asuda. Sooviksid pigem, et teised loovutaksid nende hüvedest midagi ka Sulle.

Sinu sihikindlus ei ole eriti suur, mistõttu kipud oma energiavarusid mõttetult hajutama. Samas on Sul olemas suurepärane mõistmisvõime, kuidas inimesed ja maailm tegutsevad. Selle teadmise abil lood endale elus mitmesuguseid eeliseid ja võimalusi.
Rahutus võib olla Sul üsna suur. See on peamiselt tingitud sellest, et kas Sa ei oska või ei taha endale kindlaid eesmärke seada. Kui Sa selle ära õpid ja seatud eesmärke järgid, jõuaksid väga kiiresti väga kaugele.

Teiste inimeste suunas oled abivalmis ja helde. Oma mõtteid Sa teistele peale ei suru, kuigi Sul võib selline soov olla. Soovid, et teised inimesed jõuaksid ise samadele järeldustele nagu Sinagi.

Suhtlemisel oled avatud ja ei hoia saladusi tagasi. Saladuste hoidmine võibki olla Sulle mõnevõrra keeruline, kuid väga olulisi asju Sa siiski välja ei lobise.

Argiasjadega tegelemine võib olla Sulle paras proovikivi. Sul on keeruline oma ettevõtmisi organiseerida. Kõige suuremat peavalu võivad Sulle valmistada ehk rahaasjad. Ehkki võib päris hästi teenida, kipuvad Sinu rahalised väljaminekud olema päris suured. Uhkete asjade omamine on Sulle kui staatuse sümbol. Rahaasjades tuleks Sul olla alati väga ettevaatlik laenude võtmisel, kuna nende tagasimaksmine võib kujuneda Sulle probleemiks.
Sulle meeldib tegeleda loovate tegevustega. Võib-olla oleksidki Sulle hüppelauaks edaspidistele arengutele kirjutamine, muusika ja luule. Seda peaksid eriti meeles pidama nooremapoolsed Noa märgis sündinud inimesed.

Sulle on eluteel väga oluline see, et oleksid ümbritsetud õigete inimestega. Mida paremini see Sul õnnestub, seda paremini kulgevad ka Sinu igapäevased toimetused.

Armastuse vallas on Sulle oluline leida enda kõrvale inimene, kellega Sul oleks tõeline klapp. Vähegi probleemset suhet ei suudaks Sa kaua taluda ning selline suhe oleks määratud varem või hiljem lagunemisele. Oled armastuses küllaltki romantiline, kuid oma tunnetest on Sul raske rääkida ja neid väljendada.

Sobivad ametid: kunstnik, muusik, käsitööline. Ei ole välistatud, et Sul tuleb oma elu jooksul kokku puutuda pikaajalise töötusega.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Millest räägib Sinu nimi?


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Armastuse- ja seksihoroskoop


Nissan 350Z (2003)


Tekk (150 x 200 cm)


Tassid (4 tk) - kassid


Tõstuk Linde H30D


Skulptuur: suudlus


Kaelakee: ambur


Hundi kujuke: labradoriit


Porsche Macan


Päikesepüüdja: kiilNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused