Põlisameeriklaste horoskoop: ronk (22. september – 22. oktoober)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
RONK

Ajavahemik: 22. september – 22. oktoober
Ilmakaar: lääs
Element: õhk
Kristall: asuriit
Ronk kannab põlisameeriklaste kultuuris tarkuse, vabaduse ja sügavate sõnumite sümbolit. Oled inimene, kes suudab suurepäraselt mõista seda, mis ümbritsevas maailmas toimub. Sa ei ole pinnapealne ning soovid olla kursis asjadega, mis Sulle huvi pakuvad. Soovid omandada uusi teadmisi ja oskusi, kuid seda tingimusel, et saad seda teha vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Seetõttu võis olla Sul näiteks koolis käimine mõnevõrra keeruline. Mitte seepärast, et Sa ei oleks soovinud õppida, vaid seepärast, et Sa ei soovinud õppida seda, mida kästi.

Tegutsed vastavalt oma sisemisele häälele. Soovid olla vaba piirangutest. Hindad väga kõrgelt vabadust ja vaba eneseväljendust. Sulle sobiks suurepäraselt mõnevõrra eraklikum eluviis, kus saad ise määrata, millega tegeled ja kuidas tegeled. Kui Sa mõne ettevõtmise käsile võtad, siis jõuad ka heade tulemusteni.

Unistad alati paremas elust. Soovid, et kõik oleks kindlalt Sinu kontrolli all. Sinu eesmärk ei ole kuulsus ja meeletu rikkus. Soovid hästi elada ja ennast hästi tunda.
Mõtiskled küllaltki palju. Otsuste langetamisel ei ole Sa tormakas ning püüad oma plaanid hoolikalt läbi mõelda.

Teiste inimestega suhtlemine on Sulle kerge ülesanne, kuid kontrollid oma sõnu ja käitumist, et seeläbi endast hea mulje jätta ja teiste inimeste tundeid mitte haavata. Suudad ennast kiiresti viia olukorda, kus Sinu mõtteid ja ideid soovitakse teiste inimeste poolt kuulda võtta. Inimsuhetes oled kannatlik ning püüad teisi inimesi kuulda võtta. Oled teiste inimeste suunas mõistev ja hooliv, kuid samas ka päris nõudlik.

Et elus paremini läbi lüüa vajad enda lähedusse mõnda väga usaldusväärset inimest. Võib-olla Sa ei vaja nende inimeste abi mitte kunagi, kuid teadmine, et Sul on kellegi poole pöörduda, mängib olulist rolli.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse aastahoroskoop


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Skulptuur: koer


Seinakaunistus: ninasarvikud


Elevandi kujuke: labradoriit


Taro kaardid: The Star Tarot (koos raamatuga)


Mälukaart: SanDisk Extreme microSD 64GB A2, 160 MB/s / 60 MB/s, class 10, UHS-I, U3, V30


Käevõru: malahhiit


Kaelakee: kaksikute tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused