Numbrite tähendus Feng Shuis

Feng Shui järgi on numbrid 1-9 põhinumbrid, 10 on lõpliku ühenduse looja, millel on kõik ühe omadused, aga kõrgemas astmes. Õnnetoovad numbrid on Feng Shuis 1, 6 ja 8 (kuldlõike numbrid). Erakordset õnne lubavad kombinatsioonid, mis annavad liitmisel summaks 10: 1 ja 9, 2 ja 8, 3 ja 7, 4 ja 6, 5 ja 5.

Kolmest numbrist koosnevad head kombinatsioonid numeroloogias on:
3, 6 ja 9 – soodustab loomingulist tegevust
2, 5 ja 8 – soodustab suhteliselt kerget elu
1, 4 ja 7 – soodustab sisemist heaolu
1, 2 ja 3 – annab palju energiat
4, 5 ja 6 – soodustab elu mõtte leidmist
7, 8 ja 9 – soodustab edu ja saavutusi
3, 5 ja 7 – soodustab mõjuvõimu saavutamist
1, 5 ja 9 – soodustab toimivat suhtlemist.
Feng Shui lähtub maagilisest ruudust, mille iga rea summa on 15=6. Maagilises ruudus on 4, 9 ja 2 intellektuaalse taseme numbrid, 3, 5 ja 7 vaimse taseme numbrid, 8, 1 ja 6 materiaalse taseme numbrid. Heaks endeks on, kui inimese sünniandmetes on igal tasemel numbreid. Erilise mõju tekitab, kui kui mõni tasand on täielik ja ükski tasand pole tühi. Õnne lubab, kui mõnes reas on summaks 10.

Maagiline ruut:

1 – esindab kõrgeimat jõudu, tavalisel inimesel on raske olla selle võnke mõjusfääris väga pikalt, see võib tuua üksindust ja liigseid ohtusid. Seda peetakse jumalate ja keisrite numbriks Feng Shuis. Domineerib jõuline ja agressiivne energia, mis paneb liigselt riskima. 1 on valge number ja seotud võitmisega. See on positiivne, üksildane ja sõltumatu meesenergia, mille peamised omadused on kirg, aktiivsus ja edu. 1 valitseb kõiki teisi
numbreid. Heaendelise numbrina soodustab karjääri ja head sissetulekut.
2 – sümboliseerib paari, soodustab koostööd ja olulisi tähtsaid elusündmusi nagu pulmad, sünnipäevad, peod, pere loomine. Jin ja yang on tasakaalus selle võnke all. Hiinas kinnitatakse uue aasta alguses korteri või kaupluse uksele mõlemale poole punasele paberile kirjutatud kaherealised luuletused. Usutakse, et sellised värsid toovad uueks aastaks õnne. 2 on passiivne, tähistab naisenergiat, käitub ühe suhtes nagu naine mehe suhtes. Võib kaasa tuua ka muret lähtuvalt kõrvalolevatest numbritest. 2 koos 9-ga muudab Feng Shuis haigustele vastuvõtlikuks (eriti viirus- ja külmetushaigustele). 2 koos 5-ga võib tekitada negatiivse energia, mis mõjutab ebameeldivalt.

3 – tasakaalustab ruumi ja on rõõmus energia. Arvatakse, et kolmejalgsed esemed on ruumis kõige paremini tasakaalus. 3 toob viljakust, laienemist, rikkust, edu ja sobib hästi teistega, on seltskondlik. Aga 3 on ka äärmiselt individualistlik number, kõrk ja ülbe, ei taha alluda ja vajab aplausi. 3 võib mõjutada ka üle oma võimete elama.
4 – moodustub kahest paarist. 4 on hea õnne number, aga Hiina keeles kõlab kui “surm”, mistõttu püütakse seda seal vältida. Hiinas paigutatakse 4 inimese laud nii, et kahe paari vahele jääb väike vahe. Majades välditakse 4 kõrvuti olevat akent. Kui on 4 akent kõrvuti, siis kaetakse üks aken paksu kardinaga ja seda ei kasutata. Selle võnke all peab kannatlikult ja visalt töötama, aga kui vaeva näha, tekivad püsivad asjad pikas perspektiivis. Toob head õnne kirjanikele, õpetlastele ja neile, kes teevad midagi ilusat ja kasulikku oma kätega. 1 tugevdab 4 mõju, aga nõuab veel rohkem pingutusi. Vahel tekitab see kombinatsioon skandaale.

5 – rõõm, mõjuvõim, jõud ja vabadus. 5 kaitseb kodu, toob rikkust ja heaolu. Feng Shuis peetakse seda eriti soodsaks. 5 energia on muutlik, sensuaalne ja rahutu, 5 on optimistlik ja võluvalt ligitõmbav. 5 soodustab paindlikku lähenemist, tõhusat töötempot, head ideed tulevad otsekui õhust. 5 on ka ohtlik, sest oma muutlikkuse tõttu toob muret, kaotusi ja haigusi, kui ei ohjeldata seda ülevoolavat ja heldet energiat. Sellise numbriga majale on tasakaalustamiseks vaja kuueosalist tuulekella. 6 mõjub tasakaalustavalt 5 suhtes, kuigi on tegemist väga erineva energiaga.
6 – koosneb kahest kolmest. 6 toob igavese külluse, Hiina keeles tähendab ülimat küllust. 3, 6, 9 koos on õnnetoovad, aitavad kaitsta negatiivse mõju eest, tekitavad harmooniat. 6 on heaendeline valge number, mis soodustab taevast ja maist õnne. Vaid 666 on liiga tugev ja ohtlik kordus, millega on raske toime tulla.

7 – on jõuline ja maagiline, aitab kurjade jõududega võidelda. Feng Shuis on püha number. 7 ei sobi kokku 5ga, kuna on sügav ja põhjalik, aga 5 on kerge ja pinnapealne energia. 7 suurendab intellektuaalsust ja aktiveerib mõtteprotsesse. 7 muudab ka kinnisemaks, soodustab üksildust ja usaldamatust. Kergemeelne ja pinnapealne inimene ei tule selle võnkega toime. 777 on aga hea õnne kombinatsioon.
8 – taoismis on 8-astmeline tee, budismis 8 aaret, I Chingis kasutatakse kaheksanurkset lauda, mis paigutatakse kodus ebasoodsasse paika. 8 neutraliseerib halba mõju, aga on raske ja tugev võnge. 8-nurkne aken või lillevaas leevendavad ebasoodsat mõju. Feng Shui paqua on kaheksanurkne. Hiinas riputatakse see sageli ukse kohale, kus tõrjub halba mõju kodust eemale. 8 on valge number, mida peetakse jõukuse käivitajaks, aga nõrgad ja saamatud ei tule selle tugeva võnkega toime. Eriti keeruline on 4 ja 8 koosmõju.

9 – on eriti õnnelik number, moodustub kolmest ja kuuest. Hiinas hääldub 9 kui pikaealisus, arvatakse, et soodustab pikka iga. 9 sümboliseerib head õnne, leevendab ebasoodsat mõju, aga 9 on ka impulsiivne ja soovib täiuslikkust, nõuab kõike või mitte midagi. Seetõttu suurendab nii head kui halba õnne. Iseenesest on 9 heaendeline number, aga selle vägi pole veel küps. 9 tugevdab ebaõnne koos 2 ja 5ga, koos 8ga tekitab väljakutseid (karma “põletamist”).

Kui numbrikombinatsiooni summaks on 10, toob see head õnne, aga õnn on teatavasti muutlik.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Saatus-tulevik horoskoop


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Kaelakee: skorpion


Kaelakee: kuukivi


Barbie nukk (GHR58)


Päikesepüüdjad (4 tk)


Kott - Kalidi


Kaelakee: kuukivi


Kaelakee: oonüks


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


LED küünlad (3 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused