20 põhinumbritest suuremat tähenduslikku numbrit

10 (dekaad) on absoluutne täiuslikkus, sellest saavad alguse kordused, pole sellest kõrgemat. Märksõnad on loodus, mateeria, saatuseratas, taeva tahe ja ülim seadus. Graafiliselt ringjoon + kese. On läbitud esimene tsükkel, see on 1 kõrgemas astmes, lisandub nulli eripära. Taro 10 on Saatuseratas, tähistab elu tõuse ja langusi, surma ja taassündi. Inimesele annab ühe omadused kõrgemal tasemel: tugeva eneseusu, rohkem riskijulgust, eduvõimalusi, õnne ja tugevust.

11 on püha number, mis avab tee kõrgematesse sfääridesse. 11 sümboliseerib inspiratsiooni, puhastumist, üleminekut, konflikti ja märterlust. 5+6=11 annab valemi, mida kasutatakse kõrgemas tseremoniaalses maagias, selles numbris mikrokosmos mõjutab makrokosmost. Päikese aktiivsuse tsükkel on 11 aastat. See on kaks kõrgemas astmes, ilma negatiivsete külgedeta. Materiaalsete asjade suhtes ebasoodne, muudes asjades hea mõju. Selle numbri kandja on Universumi sõnumitooja. Tal on mõtteilmutusi ja südikust, vaimujõudu ja ta saavutab varem või hiljem kuulsust ja edu. Kui 11 end piirab ja temast saab 2, siis saab ta endale kõik kahe negatiivsed küljed ja võib lõpetada viletsuses.
12 on ülitäiuslik number: 12 sodiaagimärki, 12 tundi ööd ja 12 tundi päeva, 12 Olümpose jumalat, 12 apostlit, 12 kuud aastas. 12 on kosmiline kord ja pääsemine, seotud ruumi ja ajaga, ratta ja ringiga.

13 ületab ühiku võrra täiuslikkust. See on ohtlik disharmoonia, plahvatuslik ja liiga tormakas üleminek uude kvaliteeti. Sisaldab mitmeid surmasid, sõltuvalt esile kutsuvatest põhjustest: 1+12=13 on vabatahtlik surm kui ohver. 12+1=13 on vägivaldne surm. 11+2=13 on surm kui teadlikult valitud tee. 3+10=13 on loomulik surm. 10+3=13 on surm sünnitusel, loomulik surm kosmilisest loogikast lähtuvalt. 4+9=13 on surm, mis avab saladused pühendumisel. 9+4=13 on enneaegne surm ebasobivate elutingimuste tõttu. 5+8=13 on surm seaduse jõu läbi (surmanuhtlus). 8+5=13 on enesetapp, kõrgemate seaduste jalge alla tallamine. 6+7=13 on surm võitluses ideede eest. 7+6=13 on surm ebavõrdses võitluses. 2+11=13 on surm kui inimese ülesande lõppemine siin ilmas. Nekromantia ja tumedad usundid kasutavad seda numbrit, selle abil kutsutakse välja vaime ja tumedaid jõude. Esoteeriliselt on 13 surma sümbol, mille järel algab ümbersünd ja ülestõusmine. Algarvude summa on 4, mis on püha number. Seda numbrit kardetakse seetõttu, et enamik inimestest reageerib selle madalamale tahule, selle kõrgem energia sisaldab aga tohutut loomisjõudu ja võimalust midagi väärtuslikku maailmale jätta. Selles numbris on tohutu potentsiaal ülima saavutamiseks ja kõik võimalused täielikuks hävinguks, kõik või mitte midagi. 13 on karma number, aga see ei pea olema õnnetu karma. See on 4 kõrgemas astmes, mis tähendab rohkem ja kõrgemal tasemel tööd, “surra” selle eesmärgiga, et “sündida” õilsamatele tegudele. Kui tuleb välja inimese eluteena, ei olnud ta eelmises elus piisavalt tööle rakendatud ja peab nüüd tegema seda tegema kõrgemal tasemel.
14 on mõõdukus, iga asja jaoks siin ilmas on õige mõõt. Inimene suudab eksisteerida kooskõlas oma tagasihoidlike võimalustega. Siiski võib tal olla ka kõrgem eesmärk, millele oma elu pühendada. Mõõdukus on samuti karmaga seotud, see on 5 kõrgemas astmes. Viitab vabaduse väärale kasutamisele eemises elus, eriti seksuaalses sfääris. Annab otsustusvõimetust, kannatusi seksuaalses mõttes, aga annab ka kogemusi, paindlikku energiat ja suurt liikumist. Õige mõõt on väga tähtis, liiga palju või liiga vähe viib alati tasakaalust välja.

15 on Saatana number. Maagiline Madu, kes Eeva patule ahvatles. Sellega on seotud saatuslik ettemääratus, kiusatused, sõltuvused ja elu ahvatlused. Saatan ei ole kuskil kaugel, vaid sünnib inimeses endas. Vaid inimene ise saab kõik ahelad, kiusatused ja sõltuvused võita, keegi teine siin aidata ei saa. Tuletab meelde, et inimene küll igatseb tõelist armastust, aga ei oska tõeliselt seda ei anda ega vastu võtta. Kui inimene kiusatustest, sõltuvustest ja ahvatlustest võitu saab, siis näitab see tõelist kvaliteeti. Müstiline juur on 6.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha aastahoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + sobivus oma kaaslasega


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kaelakee: kass, liblikas ja roos


Vihmavari: Adele (Gustav Klimt)


Kaelakee: meri kuuvalguses


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Kaelakee: hõbeobsidiaan


Tassid: Crazy Cats (2 tk)


Ferrari Monza SP1


Kaelakee: neitsi tähtkuju


Kristallide tükikesed (tsipsid): labradoriitLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused