Karma ja rikkus

Karma on seotud tegude tagajärgede ja vaimse arenguga, kuid see hõlmab ka materiaalset maailma ja rikkust. Karmalises perspektiivis usutakse, et meie suhtumine ja käitumine materiaalses maailmas võib mõjutada meie rahalist seisundit ja küllust.

Karmalised mustrid on seotud meie minevikus tehtud tegude ja valikutega ning need mõjutavad meie praegust rahalist seisundit. Kui oleme minevikus olnud hoolimatud või koonerdavad oma ressursside jagamisel, võib see luua karmalisi takistusi, mis mõjutavad meie rahaliste vahendite hulka. Samamoodi tekitavad heldekäelisus ja abistamine positiivseid karmalisi mõjusid, mis mõjuvad soodsalt rahaliste vahendite teenimisele.
Materiaalne maailm peegeldab meie karmalist seisundit. See tähendab, et meie rahaline seisund võib olla seotud meie tegude, suhtumise ja mõtlemisega. Kui kohtleme raha lugupidavalt, jagame seda vajadusel ka teistega ja kasutame seda õiglaselt, siis see tekitab positiivseid karmalisi mõjusid, mis toovad kaasa rohkem rikkust.

Mõtteviis mängib olulist rolli rikkuse loomisel karmalises perspektiivis. Kui usud, et küllus on Sinu sünniõigus ja et Sul on võime meelitada rohkem rikkust oma ellu, siis see mõtteviis loob positiivseid karmalisi mõjusid. Positiivne ja küllusele suunatud mõtlemine aitab avada end küllusele ja vastu võtta rohkem võimalusi rikkuse saavutamiseks.
Karmalises perspektiivis on oluline tasakaal andmise ja vastuvõtmise vahel. Raha saab anda välja ainult siis, kui seda on piisavalt. Küsijaid on alati, kuid igaüks peab jälgima seda, et öelda EI, kui materiaalne seis ei luba rahalisi vahendeid välja anda. Teisest küljest mõjub negatiivselt karmadele see, kui ollakse küll rikas, kuid teisi inimesi mingilgi moel rahaliselt ei aidata ega toetata.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elukoha horoskoop


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Konna kujuke: tiigrisilm


Taro kaardid: The Night Before Christmas (koos raamatuga)


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Võtmehoidja: 3 tk


Jaguar E Cabriolet, 1961


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Tassid (6 tk)


Taro kaardid: Magical Months (koos raamatuga)


Taro kaardid: Runic Tarot (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused