Test: see, millise ranna pildilt valid, räägib Sinu sügavaimatest omadustest

Rand on enamike inimeste jaoks lõõgastav ja meeldiv paik. Ükskõik kui pinges või kibestunud inimene ka ei oleks, aitab rannas olemine inimese emotsioone olulisel määral tasakaalustada. Sama kehtib eatud määral ka rannapilte vaadates.

Inimesed eelistavad erinevaid randasid. Mõni soovib aega veeta rahvarohkes rannas, teine aga hoopis privaatses rannas. See, millise ranna Sina piltidelt valid, räägib ühtteist ka Sinu iseloomu kohta, eelkõige aga Sinu sügavaimate isiksuseomaduste kohta.
Rand 1

Oled rahuliku loomuga meeldiv inimene. Sulle on oluline maalähedus ja kontakt loodusega. See annab Sulle jõudu ja tahet elus edasiliikumiseks. Pisiprobleemide pärast Sa ei muretse. Tunned suurt rõõmu kõikidest nendest hetkedest, kus saad tegeleda asjadega, mis on Sulle olulised. Kuigi Sulle meeldib väga see, kui saaksid olla vaba kõikidest muredest, teadvustad endale seda, et see pole lihtsalt võimalik. Püüad hoida oma elu võimalikult lihtsana, sest see võimaldab Sul tegeleda ka lihtsamate probleemidega ja takistustega. Püüdled selle poole, et enda elu ise mitte keeruliseks ajada. Sulle on oluline see, et Sinu elus valitseks tasakaal. Teiste inimestega suhtlemisel oled meeldiv ja avatud. Samas saladusi Sa välja ei räägi ning ka oma isikliku elu teemasid Sa seltskonnas käsitleda ei soovi.
Rand 2

Oled väga loominguline inimene. Suudad märgata ja hinnata kõike seda ilus, mis maailmas eksisteerib. Näed maailma arvatavasti hoopis teisiti kui teised inimesed, märgates ka selliseid detaile elus, milleks teised inimesed suutelised ei ole. Otsid enda ümbert kõikvõimalikke uuenduslikke ja tõeseid vaatenurki. Paljud inimesed peavad Sinu maailmavaadet küllaltki keeruliseks, kuid samas ka huvipakkuvaks. Sulle meeldib unistada. Oled aktiivne suhtleja. Sulle meeldivad mõttevahetused, kuna see võimaldab Sul saada juurde mitmesugust kasulikku informatsiooni. Teiste inimeste abistamine ja toetamine on Sulle väga oluline.
Rand 3

Oled tundlik inimene. Sinu elus on olulisel kohal armastus ja romantika. Partnerlussuhte toimimine on Sulle ülioluline, mistõttu pöörad sellele valdkonnale ka suurt tähelepanu. Oled väga tundlike emotsioonidega. Pead seda enda jaoks pigem kingituseks kui takistuseks elus. Teiste inimeste heaolu läheb Sulle korda ning sead teiste inimeste heaolu tihtilugu enda omast ettepoole. Oled nii oma sõprade kui ka perekonna jaoks alati olemas. Kuigi Sulle meeldib teiste inimestega suhtlemine, naudid ka privaatseid rahulikke hetki. Vaikuse hetked on need, mis aitavad Sul oma mõtteid koondada ja seeläbi paremaid otsuseid langetada.
Rand 4

Soovid, et Sinu elu oleks seikluslik. Sulle on oluline see, et saaksid elus pidevalt midagi avastada ja leiutada. Oled alati liikvel ja armastad läbi maailma rännata, et seeläbi saada kogemusi ja teadmisi. Oled alati positiivselt ja entusiastlikult meelestatud, mis aitab Sul eluraskustega suurepäraselt ja kiiresti hakkama saada. Sa ei karda katsumusi ja raskusi, kuna näed alati asjade helgemat poolt. Sead endale elus kõrged eesmärgid ning liigud sihikindlalt alati nende poole. Kõige suuremad hirmud on Sinu puhul seotud igavusega, mistõttu püüad leida endale alati uusi tegevusi.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Elusündmuste ennustamine nime transiittähtede järgi


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kaelakee: kuldobsidiaan


Tass: jänes


Vaagen


Pehme mänguasi: ankylosaurus


Käevõru: tiigrisilm


Kaelakee ja kõrvarõngad


Taro kaardid: The Druid Craft (koos raamatuga)


Elevandi kujuke: crazy ahhaat


Taro kaardid: The Language of Flowers (ainult kaardid)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Käevõru: maasika kvarts


Tekk (180 x 220 cm)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused