4 tähtkuju, kellel võib tekkida kõige kergemini alkoholiprobleem

Alkohol on olnud inimkultuuri lahutamatu osa juba sajandeid ning mõnel inimesel on suurem nõrkus alkohoolsete jookide vastu. Astroloogiliselt on võimalik välja tuua mõned tähtkujud, kes on alkoholiga kõige suuremad sõbrad ja kellel on seetõttu ka suurem oht alkoholismi teele kaldumiseks.
JÄÄR

Jäär on energiline ja elava loomuga. Talle meeldib pidutseda ja elust rõõmu tunda. Kõikvõimalikud seltskondlikud üritused on Jäära lahutamatuks elu osaks. Ta on tihtilugu ka peo korraldaja või tõuseb muul moel pidudel esile. Tihtilugu võib selle esiletõusu taga olla ka alkoholi tarbimine ja sellega liialdamine. Kui Jäär ei suuda alkoholiga liialdamist piirata, on oht, et ta muutub alkoholist sedavõrd sõltuvaks, et tekib alkoholiprobleem. Väga palju saavad ära teha Jäära pereliikmed, kes peaksid õigel ajal hakkama teda piirama ja alkoholiga liialdamise kohta märkusi tegema. Jäär võib kalduda alkoholismile siis, kui ka näiteks tema partner kipub alkoholi liigselt tarbima.
LÕVI

Lõvi on karismaatiline inimene ning talle meeldib see, kui saab olla pidudel tähelepanu keskpunktis. Kui tal on muid meetodeid, kuidas seda tähelepanu võita, on kõik hästi, kuid kui teisi meetodeid pole, võib Lõvi kasutada selleks alkoholi. Talle on oluline, et teda ennast ja tema ettevõtmisi märgataks ja teda kiidetaks. Ja mitte ainult seltskondlikult. Ta vajab tunnustust ka oma pereliikmetelt, sugulastelt ja tuttavatelt. Mida rohkem ta sellekohast tähelepanu tunnetab, seda väiksem on võimalus, et ta alkoholismi teed läheks. Kui aga Lõvi peaks tundma, et ta on jäetud tähelepanuta või mis veelgi hullem, teda kritiseeritakse, võib see viia alkoholi tarbimiseni. Loomulikult ei kujune alkoholismi probleem välja koheselt, kuid mida pikema aja jooksul Lõvi ignoreeritakse, seda suurem on võimalus alkoholismi probleemi tekkeks. Lähedased inimesed võiksid Lõvil nö. silma peal hoida. Kui ta hakkab alkoholi liigselt tarbima, tuleks teda rohkem kiita ja pjedestaalile tõsta. See aitaks probleemi lahendada, kui seda on tehtud õigeaegselt.
AMBUR

Amburile meeldivad seiklused ja katsetamine. Ta soovib osa saada kõigest sellest, mida elu talle pakub. Selline katsetamine väljendub ka tema soovis erinevaid alkoholimarke proovida. Ta on oma loomult entusiastlik ning küllaltki järeleandlik, eriti kui see puudutab uusi kogemusi. Ambur võib alkoholiga sinapeale sattuda seda kergemini, mida rohkem on alkoholiga sõbrad tema tutvusringkonnas olevad inimesed. Ta laseb ennast seltskondlikel üritustel kergest pehmeks rääkida. Kui tema tutvusringkonnas on vähe alkoholi tarvitavaid inimesi, siis piirdubki Ambur tavaliselt ainult alkoholi tarvitades ainult maitsekogemuste saamisega. Kui Ambur on juba alkoholiga liialdama hakanud, saavad pereliikmed palju ära teha, et teda sellest võõrutada. Eelkõige tuleks kriitiliselt üle vaadata tema tutvusringkond ning need inimesed, kellega ta vaba aega veedab. Kui pole sõpru, kellega koos alkoholi tarbida, võib Ambur alkoholismiprobleemist võitu saada.
KALAD

Kalad on väga emotsionaalsed ning tundlikud. Teiste inimestega suhtlemine võib olla talle mõnikord katsumuseks, kuna ta võtab südamesse kõike seda, mida teised tema kohta ütlevad. Väga tundlikud on nad näiteks kriitika suhtes. Kui igapäevaseid muresid ja suhted teiste inimestega ei toimi hästi, võib ta hakata teadlikult lohutust otsima alkoholist. See on tema viis, kuidas põgeneda karmi reaalsuse eest. Ta ei ole suur joomasõber seltskonnas, kuid üksinduses võib ta kergesti liialdustesse minna ja sellisel juhul pole kaugel ka alkoholism. Pereliikmed, sõbrad ja sugulased peaksid tal silma peal hoidma kogu aeg. Kui ta on sirutanud käe alkoholi järele võiks koheselt uurida, mis talle probleeme tekitab. Üheskoos neile probleemidele lahendusi leides on vägagi suur tõenäosus hoida Kalad eemale alkoholiga liialdamisest.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Saatuse aastahoroskoop


Tekk (180 x 220 cm)


Käevõru: ema ja tütar


Ripats


Seinakaunistus: sisalik


Pendel: turmaliin ja tšakra


Kõrvarõngad: lill


Kaelakee: kaljukits


Seinapilt lõuendil või kapal: Tuudi jõgi


Bugatti ChironNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused