Egiptuse horoskoop: HOROS (20.04-07.05, 12.08-19.08)

Nimi: HOROS
Kuupäevad: 20. aprill – 7. mai, 12. august – 19. august
Planeedid: Kuu ja Päike
Sobivad värvid: kuldne naistele, karmiinpunane meestele
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Kaalud
Horos oli taeva ja päikese jumal. Ta oli jumalate sõnumitooja ja vaaraode kaitsja. Teda kujutatakse pistriku peaga või ka lihtsalt pistrikuna. Tema silmad näevad nii öösel kui päeval.

Oled inimene, kellel on kerge iseloom. Sind on teistel inimestel kerge mõista ning Sa ei muuda lihtsaid asju keerulisemaks, pigem oled suuteline muutma keerulised asjad lihtsateks. Sinu mõttemaailm töötab alati väga aktiivselt. Sinu rikkuseks on kujutlusvõime, mistõttu suudaksid ennast kõige paremini teostada just loomingulises ametis.

Sinu käsutusse on antud võime loomi mõista. Oleksid suurepärane loomapidaja, zooloog või loomade koolitaja. Loomade taltsutamiseks ei kasuta Sa jõudu, vaid hellitamist.
Oled alati rõõmsameelne ja optimistlik. Sinu seltskonnas ei pea keegi tundma ennast halvasti. Suudad oma rõõmsameelsust välja näidata ka siis, kui Sa sisemises maailmas kannatad mingite probleemide tõttu. Oled oma lähedasemate inimeste ja sõprade suunas alati suuremeelne ja helde.

Oled pragmaatiline, sead endale alati väga kindlad eesmärgid ja viid need ka edukalt ellu. Sa ei väldi vastust ja vajadusel oled valmis ka riske võtma, kui see osutub vajalikuks Sinu sihtide poole liikumisel.

Oled üsna kindel selles, et saatus on Sulle üldiselt helde. See vastab ka üldjoontes tegelikkusele.
Sinu suurimaks puuduseks on vähene kannatlikkus ja diplomaatiaoskus.

Sulle on vastumeelne igavus nii tööl kui ka armastuses. Soovid, et elu pidevalt käiks. Armastuse vallas on Sul nooruses raske pidepunkte leida, mistõttu võid tihti oma partnereid vahetada, kuna alati leiad mingi vea, miks lahku minna. Aastatega muutuvad aga Sinu tunded sügavamaks ja oled ka ise siis püsivam. Seetõttu ei ole Sul hea partnerlussuhtesse tormata. Varu aega.
Mees

Oled väga tahtejõuline, enesekindel ja küllaltki kangekaelne inimene. Lisaks oled omakasupüüdmatu.

Teed märkimisväärseid jõupingutusi selleks, et olla olemas nende inimeste jaoks, keda armastad. Pakud alati omapoolset abi ja kaitset. Hätta ei jäta Sa kedagi, vajadusel tõttad appi ka võhivõõrale.

Oled töökas, praktiline ja konservatiivne. Muutustega Sa kergekäeliselt kaasa ei lähe, pigem hoiad kinni sellest, mis on Sulle tuttav ja harjumuspärane.

Oled valmis alati vastutama oma sammude eest, mida eluteel astud, mistõttu oled Sa küllaltki ettevaatlik, kuna pahandusi ja probleeme Sa oma ellu ei soovi.

Intellektuaalsed võimed on Sul märkimisväärsed. Suudad kõikvõimalikke varjatud aspekte paremini mõista, kui keegi teine. Arvatavasti köidavad Sinu tähelepanu ka sellised eluvaldkonnad, mis ei ole siiani eriti hästi uuritud või lahtimõtestatud.

Ametialaselt võiksid Sa olla edukas poliitik, psühholoog või teadlane.
Naine

Oled väga sihikindel ja tugev isiksus. Oled töökas, hoolitsed kõige ja kõigi eest. Väga suurt tähelepanu pöörad oma pereliikmetele ja kodule. Ka sõbrad võivad alati kindlad olla Sinu toele.

Oled kannatlik ja hea kuulaja. Arvatavasti pöörduvadki teised inimesed tihtilugu oma muredega Sinu poole. Sa aga ainult ei kuula, vaid püüad teisi inimesi oskuste ja võimete piires ka aidata.

Teiste inimestega saad läbi päris hästi. Suuremaid probleeme ja arusaamatusi Sul arvatavasti ei tekki.

Pöörad alati suurt tähelepanu oma kodule. Armastad mugavust ja puhtust. Oled traditsiooniline ning vähemalt kodusesse ellu pidevaid muutusi ei soovi

Armastuse vallas oled pühendunud. Hoolitsed nii oma partneri kui ka laste eest. Tänu Sinu energilisusele ja rõõmsameelsusele on Sinu pereliikmed samuti rõõmsameelsed ja ettevtlikud.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sobivus perekonnaliikmega


Aeg-joone horoskoop


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Tekk (150 x 200 cm)


Konna kujuke: punane aventuriin


Kaelakee: vähi tähtkuju


Barbie nukk (HBX95)


Pehme mänguasi: känguru


Käevõru: ema ja tütar


Nõude komplekt lastele (3-osaline)


Taro kaardid: Tarot: Black & Gold Edition (ainult kaardid)


Kaelakee ja kõrvarõngadNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused