Põlisameeriklaste horoskoop: saarmas (20. jaanuar – 18. veebruar)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
SAARMAS

Ajavahemik: 20. jaanuar – 18. veebruar
Ilmakaar: põhi ja kirre
Element: õhk
Kristall: türkiis
Saarmas on olnud põlisameeriklastele väga tähendusrikas loom, kelle omadused ja käitumine kannavad endas sügavamaid sõnumeid. Saarmas sümboliseerib uudishimu ja julgust uurida uusi teid ning avastada uusi aspekte nii maailmas kui ka iseendas.

Oled väga uudishimulik inimene, olles avatud kõikvõimalikele uutele ideedele ja teadmistele. Oled väga innukas õppija, otsides pidevalt uusi võimalusi selleks, et oma teadmisi ja oskusi täiendada. Tunned suurt rõõmu sellest, kui saad oma elus midagi suuremat korda saata või midagi avastada.

Suudad elus liueldes edasi liikuda, manööverdades edukalt kõikvõimalike takistuste vahelt läbi. Oled kunstiliselt väga andekas, kuigi Sa ei pruugi oma kunstiandeid ära kasutada. Lähtud alati oma sisetundest, mitte aga faktidest.
Oled oma olemuselt väga elurõõmus ja hindad väga kõrgelt vabadust. Otsid oma ellu kõikvõimalikke selliseid tegevusi, mis seda rõõmu veelgi enam suurendaksid. Sinu huumorimeel on hästi arenenud ning kiirgad positiivsust ja elurõõmu ka kõigile neile, kes Sind igapäevaselt ümbritsevad.

Oled oma olemuselt eriline ja originaalne inimene, kasutades vägagi ebatavalisi meetodeid, et oma peamiste eesmärkide poole liikuda. Tänu oma ebatavalisusele oled võimeline elus lahendama kõikvõimalikke probleeme oluliselt kiiremini ja kergemini kui teised inimesed.

Oled vägagi tundlik teiste inimeste soovide ja vajaduste osas. Pöörad väga suurt tähelepanu ka oma sõpradele, kellele oled alati toeks ja julgustuseks.

Sa ei ole väga seltskondlik. Eelistad tegutseda pigem üksi kui koos teistega. Selline iseseisvus võib muuta Sind kõikvõimalike ühiskonnareeglite suunas mässumeelseks.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karjäärihoroskoop


6 kuu horoskoop


Aastahoroskoop - 239 lehekülge


Taro kaardid: The Earthcraft Oracle (koos raamatuga)


Piknikutekk (150×150 cm)


Öökulli kujuke: tiigrisilm


Skulptuur: elevandid


Pehme mänguasi: orav (suurus S (18 cm))


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang Valgamaal


Taro kaardid: Mystical Journey Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: veetilgad


Taro kaardid: Amenti Oracle (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused