Neile tähtkujudele on oluline olla tihedalt kokkupuutes loodusega

Loodusel on maagiline viis meie hinge rahustamiseks ja maandamiseks. Mõne sodiaagimärgi jaoks on loodusel eriti tugev positiivne mõju. Just need tähtkujud leiavad loodusest rahu, inspiratsiooni ja rõõmu. Millised on need tähtkujud, keda kõige rohkem loodusesse tõmbab, kes on kõige looduslähedasemad sodiaagimärgid?
Sõnni märki valitseb Veenus. Ta on tuntud oma sügava looduslähedusega. Sõnnid armastavad rahulikku ja stabiilset elu, mida just loodus neile pakub. Nad naudivad selliseid tegevusi nagu aiandus, matkamine, telkimine jne., peaasi, et ta oleks ümbritsetud kauni loodusega. Ka looduse lõhnad ja helid pakuvad neile tohutut rõõmu.

Sõnni jaoks ei tähenda looduses viibimine mitte ainult lõõgastumist, see on neile energia laadimise viis ja rahu leidmise võimalus. Just loodus on see, mis aitab Sõnnil püsida tasakaalus ja oma energiavarud tasakaalus hoida.
Neitsi on väga hoolikas ja detailidele orienteeritud tähemärk. Nad hindavad väga looduse keerulist ilu, alates õrnades mustritest lehtedel kuni keerukate ökosüsteemideni. Neitsid naudivad selliseid tegevusi, mis võimaldavad neil olla loodusega või aiandusega kokkupuutes. Ka meeldib neile tegeleda looduse vaatlemisega, olgu selleks kasvõi linnuvaatus või loodusfotograafia.

Loodus annab Neitsile eesmärgi ja selgustunde. Värske õhk ja looduskeskkond aitavad neil meelt puhastada ja oma eesmärkidele keskenduda. Neitsi jaoks on looduses viibimine see, mis aitab tal püsida organiseeritud ja oma ettevõtmisi läbi mõelda.
Amburit valitseb Jupiter, ta on seikleja. Tal on väga sügav armastus reisimise ja loodusega tutvumise vastu. Amburit tõmbavad sellised tegevused nagu matkamine, telkimine, kaljuronimine jne. Ta areneb kõige paremini keskkondades, mis pakub talle vabadust ja põnevuse tunnet.

Amburi jaoks on loodus see, kust otsida uusi kogemusi ja laiendada oma silmaringi. Uute kohtade avastamise põnevus ja loodusmaailma ilu on need, mis hoiavad teda motiveerituna ja inspireerituna. Amburi jaoks on kõikvõimalikud tegevused õues tema hingele äärmiselt olulised ja tekitavad kirge elu vastu.
Kalade märki valitseb Neptuun. Ta on väga emotsionaalne ja tal on alati tugev side loodusega. Teda tõmbavad eelkõige veekogud, olgu need siis järved, jõed või ookeanid. Ta suudab ilu leida ka kõige väiksema oja kaldalt. Kalad leiavad loodusmaailmast rahu ja inspiratsiooni, mida saavad ära kasutada oma loominguliste tegevuste juures.

Loodus aitab Kaladel põgeneda igapäevaelu kaosest ja sukelduda oma unistustesse ja fantaasiatesse. Rahustav vesi ja loodusmaastik pakuvad talle rahu ja inspiratsiooni. Vee lähedal aja veetmine aitab tal luua ühenduse oma sisemise minaga ja vallandada oma loomuse.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


LED küünlad (3 tk)


Kausid (4 tk)


Tööriistakomplekt: 3-osaline


Ripats


Kaelakee: oonüks


Dekoratsioon: roos valgustusega


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Taro kaardid: Law of Attraction (ainult kaardid)


Kaelakee: kaalude tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused