Piiripealsed päikesemärgid

Päikesemärk ehk tähemärk näitab ära kindla piirkonna sodiaagis, kus Päike asetses inimese sünnihetkel.

Inimesed, kes on sündinud vahetult enne või järgmise märgi alguskuupäevadel, on piiripealsed. Piiripealseteks loetakse eelmise tähemärgi kolmel viimasel või järgmise tähemärgi kolmel esimesel päeval sündinud inimesi. Need on kõige huvitavamad natuurid, sest võtavad omadusi nii ühelt kui teiselt märgilt.

JÄÄR-SÕNN (18. – 24. aprill)

Jäär-Sõnn on Jäärale omaselt julge ja visa. Sõnnilt pärinevad tahtejõud, vastupidavus ja põikpäisus. Tal on lausa heidutav vajadus kõike ja kõiki kontrollida, ise ei talu ta vähimatki ahistamist või piiramist. Talle sobib töötada vabagraafiku alusel, olla iseendale tööandjaks. Hooti võib ta olla väga romantiline, aga partner peab olema väga kannatlik. Oma eesmärke saavutab jõulise järjekindlusega, hooti võib olla lausa hirmutavalt jõuline.
SÕNN-KAKSIKUD (19. – 25. mai)

Sõnn-Kaksikud on energeetiliselt tasakaalus ja väga meeldiv suhtleja. Sõnni rahulikkus koos Kaksikute avatuse ja elavusega on väga võluv kombinatsioon. Sõnn-Kaksikud on energiline, väga ettevõtlik ja samas ootamatult tundlik, isegi haavatav. Ta on väga huvitav, igavesti nooruslik, talub teatud piirini ka ebamugavust ja ülekohut, aga piiri ületamisel võib tõeliselt plahvatada.
KAKSIKUD-VÄHK (21. – 27. juuni)

Kaksikud-Vähk on hingestatud ja vaimustub eriti muusikast, luulest, kaunitest kunstidest, loodusest ja eksootikast. Teda tõmbavad tavatu mõtteviisiga inimesed. Armastab reisida, samas on oma kodule truu, mõnikord takistab tõeliselt elamast vale elukutse või vale paariline. Romantiline natuur, kellele jõukusest tähtsam on hingesugulus ja armastus.
VÄHK-LÕVI (21. – 27. juuli)

Vähk-Lõvi otsib pidevalt ennast, võib sageli vahetada elukohta ja ametit. Siin on koos kodulembese Vähi haiglane tundlikkus ja uhke Lõvi mässuline avatus. Palju on komplekse, võib tõusta tippu karjääris ja äris, aga võib langeda ka kuristikku. On ühel hetkel hell ja andunud partner ja siis järgmisel tujukalt jonnakas või isegi julm.
LÕVI-NEITSI (21. – 27. august)

Lõvi-Neitsi on väga keeruline natuur. Pürgib liidrirolli Lõvi võimukusega, Neitsi on aga tagasihoidlik ja tahaks hoida pigem tagaplaanile. Lõvi suurejoonelisus, agressiivsus ja pealiskaudsus põrkub Neitsi väljapeetuse, viisakuse ja pedantsusega. Ühes isiksuses on koos väga keeruline kombinatsioon. Ta on osav manipuleerija, oskab olukordi täpselt hinnata ja ka ära kasutada.
NEITSI-KAALUD (21. – 27. september)

Neitsi-Kaalud igatseb ilu ja harmooniat, hindab kauneid kunste. Selle mõju all on tavatuid kuulsusi. Ta armastab luksust ja antiiki, soovib lävida kõrgema seltskonna või eriliste inimestega. Kodu on hubane ja täiuslik, kulutab selle sisustamisele palju. Neitsi on korralik maine pedant ja Kaalud on hea maitsega ning väga rafineeritud. Pööbli psühholoogia teda ei huvita, rahvamassid on lausa häirivad. Ideaalset partnerit otsib kaua, võib ka pettuda ja end petta lasta.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele


Nimemuutuse mõju eluteele


Armastuse- ja seksihoroskoop


Seinakaunistus: roos


Kaelakee: tiigrisilm (55 cm)


Seinakaunistus: lootos


Kristallipuu: tšakra


LED küünlad (3 tk)


Päikesepüüdja


Kaelakee: tiigrisilm ja obsidiaan


Käevõru


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaatLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused