Mida räägib Teie kohta lemmikriik?

Lemmikriik, kus me reisides end alati eriliselt tunneme, peegeldab tihti meie isikupära ja huve. Reisimine ja armastus teatud sihtkohtade vastu annab meile sügavama arusaama endast.

Kui Teile meeldivad Ameerika Ühendriigid, olete pealetükkivalt altruistlik ja püüate üleolevalt positsioonilt kõiki aidata. Ilmselt peate end väga eriliseks ja teistest paremaks. Teid kardetakse, vihatakse või püütakse järgida, tekitate kadetsejaid ja vaenlasi. Te olete võimeline tekitama ka kaost enda ümber ega arvesta alati teiste arvamustega ja Teil on raske endale midagi keelata. Oma isekalt positsioonilt ning laiahaardeliselt asju lahendades tekitate soovimatuid muutusi ka teiste ellu.
Kui Teile meeldivad Araabia Ühendemiraadid, näitate end rikka ja väärikana, ilmselt oletegi selline. Teile meeldib kvaliteet ja teistest üleolek, eriti materiaalses plaanis. Olete tugevalt piiritletud kommete ja tavadega, kuigi sooviksite ka selles osas vabadust. Üleolek teistest on Teile väga oluline, aga olete leebelt üleolev ja rikas natuur.

Kui Teile meeldib Argentiina, siis olete üsnagi vastuoluline. Te olete ühteaegu külm ja kuum, huvipakkuv ja mitmekülgne. Teile meeldivad sportlikud tegevused, olgu selleks purjetamine, mägimatkamine, snorgeldamine vms. ja olete ka väga kultuurihuviline.

Kui Teile meeldib Armeenia, olete ülevoolavalt sõbralik ja lahke, armastate nalja ja naeru, olete pillav ja helde eriti sõpradega. Teie hing vajab sõpru ja melu enda ümber, Teil on laia joont ja sisemist uhkust.

Kui Teile meeldib Austraalia, soovite teistest erineda, olete väga visa ja saate raskustega hakkama. Olete omamoodi karm, ilus ja ligitõmbav, ühteaegu nii isemeelne kui sõbralik. Teis on midagi erilist ja põnevat peidus, aga Teiega pole alati kerge toime tulla. Te ei ava endast kõike esmakohtumisel, mõnikord lööb kuum temperament Teis leegitsema.
Kui Teile meeldib Bangladesh, olete mingis mõttes saatuslik, kinnine ja esmapilgul mitte eriti sõbralik. Teis on isikupära, mis on raskesti määratletav.

Kui Teile meeldib Belgia, olete loomult üsna avaraplaaniline. Te paistate arenenud, tark, sõbralik ja koostöövõimeline. Te soovite tasakaalukat, turvalist ja kindlustatud elu.

Kui Teile meeldib Brasiilia, armastate lõputult pidutseda ning Teis on midagi pahelist ja saatanlikku peidus. Olete mitmekesine ja kirev natuur, siiski valmis tegema ka koostööd.

Kui Teile meeldib Eesti, siis olete kangekaelne, töökas ja kodulembene, soovite traditsioone järgida ega armasta reisida. Vaatate kõike oma vaatevinklist, ajate asju omamoodi, vahel elate lausa silmaklappidega ja olete pisut kade, kui kellelgi läheb Teist paremini. Olete umbuslik võõraste ja tundmatu suhtes, aga tegelikult soovite vaid kestma jääda ja hästi elada.
Kui Teile meeldib Etioopia, siis meeldib Teile puutumata loodus, eksootika ja kultuuride mitmekesisus. Olete teadlik ohtudest ja valmis neid ka trotsima.

Kui Teile meeldib Egiptus, olete avatud ja kinnine üheaegselt. Teis on salapära ja palju avastamisväärilist. Te tõmbate vastupandamatult teisi enda poole ja pakute paljudele huvi.

Kui Teile meeldib Gruusia, olete ühteaegu nii kodulembene kui ka isepäine, aga Teil on suur süda. Teie hing on vaba ning põhjatult suur ja väga tundeline. Te paistate välja suurejooneline, suuremeelne ja koostööaldis, aga Teie vaenlane olla ei tahaks.

Kui Teile meeldib Guinea Bissau, olete väga sõjakas ja rahutu, Teid ei rahulda kunagi hetkeolukord, olete valmis võitlema nii õigetel kui valedel põhjustel. Näite eraklik ka piiratud võimalustega, ei mõtle tagajärgedele, Teie elu on sageli kaoses, saate sageli oma iseloomu tõttu ka alanduste osaliseks.
Kui Teile meeldib Hiina, olete väga leidlik ja nutikas, soovite igal võimalusel tõeline liider olla, mõjuvõimu saavutamine on Teile oluline. Olete väga töökas, võite saavutada mida iganes kui saate vabalt tegutseda ja kõiki oma võimalusi vabalt kasutada. Alati Te toimivat koostööd teha ei suuda. Te paistate välja küll mõjuvõimas, aga olete teistest erinev.

Kui Teile meeldib Hispaania, olete soe ja perelembene, armastate ilusat ja harmoonilist enda ümber, Teile meeldivad kaunid kunstid. Teis on ka patust ja nautlevat, isegi päris palju. Olete pillav ning pisut pinnapealne, suhtlete palju, vaatate maailma pisut omalt positsioonilt, aga paistate siiski vastutulelik, lahke ja sõbralik. Ajataju Teil aga puudub.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Sobivus perekonnaliikmega


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Kaelakee: fluoriit


Buddha kuju: aafrika verekivi


Kõrvarõngad: neitsi


Kokkupandav lennuk - F-35 Lightning II


Päikesepüüdja: konn


Kruvikeeraja: Smallrig UK0729


Käevõru: dumortjeriit


Lamborghini Murcielago LP640


Kaelakee ja kõrvarõngadLehed ( 1 / 5 ): 1 23 ... 5Järgmised »

Seotud postitused