Araabia horoskoop – ODA (22. detsember – 20. jaanuar)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
ODA

Ajavahemik: 22. detsember – 20. jaanuar

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍ ֍
Kada: ֍ ֍ ֍
Vibu: ֍ ֍ ֍
Nuga: ֍ ֍
Pistoda: ֍ ֍ ֍ ֍
Meremehemõõk: ֍ ֍
Araabia pistoda: ֍ ֍
Raudnui: ֍
Nui: ֍ ֍ ֍
Kirves: ֍ ֍ ֍
Kett: ֍ ֍ ֍
Mõõk: ֍ ֍ ֍
Oled elegantne, viisakas ja intelligentne inimene. Oled oma loomult väga sõbralik ja heatahtlik.

Sead endale eesmärgid, mis on selged ja realistlikud. Sa ei võta kunagi mõttetuid riske. Oled sihikindel ja viid oma eesmärgid täide. Sa ei sea endale väga kaugeid eesmärke, sest tead, et asjad on pidevas muutumises ja kauged eesmärgid ei täitu. Loomulikult tead, mida üldisemalt soovid saavutada ja kuhu välja jõuda.

Teiste inimestega suhtlemisel oled rõõmsameelne, Sinu sõnaosavus on rikkalik. Sulle meeldib seltskonnaelu ning suure tõenäosusega köidad seltskonnas paljude inimeste tähelepanu. Tänu oma teadmistele ja eneseväljendusele oled seltskonnas tähelepanu keskpunktis.
Ehkki võid teistele inimestele paista muretu ja pealiskaudse inimesena, siis oled alati jalad maas. Oled läbinägelik, kiire ja analüütiline. Sellest tulenevalt langetad otsuseid, mis Sinu tegemisi väga positiivselt mõjutavad.

Ebaõnnestumised on Sulle vastumeelsed. Samas ega Sa väga palju ei ebaõnnestugi, sest suudad oma tehtud vigu analüüsida ja neist omad järeldused teha.

Võimalik, et alahindad oma võimeid ja oskusi. Tegelikult oleks Sul võimalik elus palju kaugemale jõuda, kui Sa endas nii palju ei kahtleks.
Oled väga loominguline. Sul on võime erinevate olukordadega kiiresti kohaneda. Loomingulisi võimeid kasutad ära igapäevaselt, millega lood endale uusi võimalusi.

Ehkki Sinu moraalitunnetus on väga hästi arenenud, võid aeg-ajalt on moraalsed väärtused hüljata, et seeläbi plaanid ja ideed teoks teha. Hiljem tuleb Sul selliseid samme kahetseda, sest kui oled midagi moraalitut korda saatnud, siis on Sul seda raske endale andestada.

Hindad väga kõrgelt ausust ja otsekohesust. Ümbritsed ennast ainult nende inimestega, keda täielikult usaldada saad. Eelistad lisaks aususele ja otsekohesusele ja intelligentsust, mistõttu päris rumalate inimesega Sa suhelda ei soovi, olgu nad nii ausad ja otsekohesed kui tahes.

Sulle meeldib uusi teadmisi ja oskusi omandada. Sellekohastele võimalustele oled alati avatud.
Armastuse vallas oled oma partnerile truu. Teed alati suuri jõupingutusi selleks, et suhe partneriga normaalselt toimiks. Oled väga romantiline. Sulle meeldib teha ja saada kingitusi. Partnerlussuhtes oled teatud määral domineeriv ja kontrolliv, tehes seda küllaltki varjatult.

Ametialaselt oled kohusetundlik ja täpne. Sulle usaldatud kohustused täidad õigeaegselt. Sa ei oota ametikohal kiiret edulugu, vaid liigu tasa ja targu oma peamiste eesmärkide poole. Sulle meeldib teha uurimis- või teadustööd, tööd, mis võimaldab midagi avastada või leiutada. Rasket tööd Sa ei karda ning suure tõenäosusega valid tööalases elus endale kõige keerulisema tee soovitud eesmärgi saavutamiseks. Sellise tee valik on Sinu teadlik otsus ning Sa ei kahetse seda.

Sobivad ametid: kohtunik, jurist, reporter, arhitekt, arst, tippjuht, insener, teadlae, matemaatik, piloot, disainer, tõlk, arheoloog.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele


Sünniratta kood


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + aasta analüüs numeroloogia järgi


Kaelakee: tiigrisilm


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Kaitseingli kujuke: india ahhaat


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Taskupeegel


Kristall: dalmaatsia jaspis


Kausid (9 tk)


Päikesepüüdja: lind


Tassid (6 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused