Õpilase horoskoop: SÕNN

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Õpilasena on Sõnn kannatlik ja pühendunud. Ta ei kiirusta kunagi ning püüab ma tööd ära teha vastutustundlikult ja läbimõeldult. Sõnn on seda edukam õppetöös, mida vähem tal erinevaid kohustusi korraga täita tuleks. Kui ta saab keskenduda ühele tegevusele, on ta oluliselt tulemusrikkam. Kui tal tuleb aga oma energiat ja ajutegevust kasutada paljudele kohustustele korraga, võib ta hätta jääda.

Sõnnil on kõige raskem toime tulla pikaajalisi projektidega, eriti kui neid on käsil mitu. Sellises olukorras võib tal tekkida raskusi plaanide teostamisega.

Sõnn õpib koolis seda paremini, mida enam ta praktilisi kogemusi saab. Ainult teooria õppimine muutub talle ühel hetkel vastumeelseks. Vaja on ka praktikat.
Sõnn hindab õppetöös kindlust ja stabiilsust. Talle ei meeldi see, kui õpetajad otsuseid muudavad või pidevalt uusi kohustusi juurde annavad. Ta tunneb ennast hästi, kui talle on juba pikalt teada, millega ta tegelema peab. Väga olulisel kohal on see, et õpikeskkond oleks struktureeritud ja talle oleks seatud kindlad eesmärgid ja ootused. Kui tal on siht silme ees, on ta võimeline keskenduma ja järjekindlalt eesmärkide poole liikuma.

Ta hindab kõrgelt traditsioone ja tõestatud meetodeid õppimisel. Kui ta peaks tunnetama, et tema peal katsetatakse uusi õpimeetodeid, võib see temas märkimisväärset stressi tekitada.

Uued ideed ja uuendused ei ole talle mitte alati meeltmööda. Need tekitavad temas ebamugavust ja pingeid. Kui ta suudab näha uuendustes praktilisi väärtusi või kasulikkust, on ta valmis nendega kaasa minema.
Sõnn ei ole kiire õppija. Ta vajab aega ja kannatlikkust. Samas on ta oma õppetöös põhjalik. Ta kontrollib ja analüüsib saadud informatsiooni põhjalikult enne, kui selle omaks võtab.

Sõnnile on oluline see, et ta saaks õppetöös ka mingit praktilist kasu. Selge on see, et talle keegi õppimise eest maksma ei hakka. Praktiline kasu võib aga seisneda ka selles, et ta leiab omandatud teadmistele igapäevaselt rakendust. Kui seda ei juhtu, siis tüdineb ta kiiresti sellest õppeainest, mis talle sellist kasu ei too.

Sõnn on õppetöös küllaltki vastupidav ja kannatlik. Alla ta niisama kergelt ei anna. Talle võib kõige suuremaks probleemiks kujuneda õppetöös tähtaegadest kinnipidamine, sest nagu varem mainitud, ei ole ta õppetöös eriti kiire.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Reisihoroskoop üheks kuuks


Saatus-tulevik horoskoop


Parima sõbra horoskoop


Seinapilt lõuendil või kapal: võilill


Kõrvarõngad: mesilane


Kausid (14 cm) (6 tk)


Kaelakee: delfiin


Seinapilt lõuendil või kapal: Pirita jõgi Tallinnas (infrapuna)


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Kaelakee: lõvi


Tassid: linnud (4 tk)


Kaelakee: kaksikute tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused