Test: mida räägib valitud sulg Sinu varjatud omaduste kohta?

Kas oled kunagi mõelnud sellele, kui üksluine oleks maailm, kui me kõik oleksime igas mõttes identsed. Õnneks on inimesed kõik ainulaadsed ja meist igaühel on erinevad isiksusomadused.

Inimeste isikupära avastamine on mõnevõrra keeruline protsess. Antud test aitab ennast paremini tundma õppida.

Antud test põhineb kujundite ja mustrite psühholoogilisel teoorial, mis võib paljastada üllatavaid fakte Sinu kohta. Inimesi köidavad alateadlikult erinevad kujundid, mustrid ja värvid. See omakorda peegeldab väga hästi ka Sinu isiksust.

Jälgi neid pilte tähelepanelikult. Pane tähele nende kuju ja mustreid ja vali see, mis Sinu tähelepanu kõige rohkem köidab. Ära kiirusta testi tegemisel.
Valik 1

Oled üllas, rahuarmastav ja vägivallatu hing, armastades teisi inimesi aidata ja toetada. Sind hinnatakse lahkuse, sõbralikkuse ja helduse tõttu.

Sulle meeldib see, kui saad viibida vaikses ja harmoonilises keskkonnas, kus ka teised inimesed oleksid samamoodi rahuliku loomuga. Teed alati suuri jõupingutusi selleks, et muuta enda ümbritsev keskkond sõbralikuks, konfliktivabaks ja meeldivaks.

Oled seadusekuulekas ning annad endast parima, et vältida oma elus kõikvõimalikke konflikte ja tülisid.

Oled lahke ja empaatiline inimene. Näitad teiste inimeste suunas välja märkimisväärset suuremeelsust. See suuremeelsus on ühelt poolt Sinu tugevus, teiselt poolt aga nõrkus. Sa ei oska EI öelda, mistõttu võid ennast siduda probleemidega, millest tegelikult eemale peaksid hoidma. Teiste inimeste aitamine on Sulle olulise tähendusega, kuid Sa ei tohiks seda kunagi teha oma heaolu arvelt.

Teistele inimestele võid tunduda nõrga isiksusena, kuid tegelikult Sa seda pole. Sul on piisavalt tahtejõudu ja tugevust, et elus kenasti hakkama saada.

Teiste inimestega suhtlemine on Sulle kerge ülesanne. Avaldad kiiresti teistele inimestele positiivset muljet, mis aitab Sul elus edasi liikuda. Väärtustad väga hästitoimivaid sõprussuhteid. Ehkki Sinu tutvusringkond on lai, ei ole Sinu sõbraks saamine kerge ülesanne. Hindad sõprussuhetes lojaalsust ning sellekohase usalduse tekkimine võtab aega. Eelistad enda kõrval näha inimesi, kellega Sul on sarnased huvid.
Valik 2

Oled tark, visa ja tähelepanelik inimene. Oled hea kuulaja ja suhtleja. Suudad kõikvõimalikke asju enda ümber märgata oluliselt paremini kui teised inimesed. Oskad ja tahad teisi inimesi aidata ja toetada, andes neile nõuandeid, mis on väga objektiivsed. Just seetõttu pöördutakse Sinu poole abi saamiseks, kuna Sinu antud nõuanded toimivad objektiivsuse tõttu paremini.

Oled intelligentne. Uute teadmiste omandamine on Sulle väga olulise tähendusega. Seetõttu oledki igipõline õppija. Kohaned kiiresti kõikvõimalike uute situatsioonidega ning suudad mõista ka seda, mida Sa oma elus tegelikult vajad, jättes seeläbi vähetähtsad asjad sinnapaika.

Oled oma olemuselt tõeline perfektsionist, kes püüab alati anda endast parima ja olla oma ettevõtmiste juures võimalikult edukas. Probleemiks võib kujuneda see, et ootad samasugust käitumist ka teistelt. See võib Sind elu jooksul viia mitmesuguste katsumuste ja pettumustunnete keskele.

Sinu elu paratamatud osad kõikvõimalikud dilemmad, konfliktid ja probleemid.

Oled teiste inimeste suunas väga abivalmis ja püüad anda väärtuslikke nõuandeid. Samas tuleb Sul tihtilugu kokku puutuda olukordadega, kus teised inimesed Sind piisaval määral ei aita, kui Sa abi vajama peaksid. See võib Sind ajapikku tekitada Sinus tunde, et teiste inimeste aitamine on mõttetu.

Oled oma olemuselt introvertne. Sind peetakse vaikseks ja reserveerituks.

Suhtlemine ei ole Sulle eriliseks probleemiks. Suudad oma mõtteid ja ideid suurepäraselt väljendada ning leiad enda kõrvale inimesi, kellega üheselt meeldivalt aega veeta. Samas on Sulle oluline ka see, et leiaksid piisaval määral aega üksinduseks. Seeläbi suudad oma energiavarusid koguda ja katsumustega paremini toime tulla. Kuna Sulle on väga oluline see, et ennast hästi tundma õppida, siis just üksinduse hetked on just need, kui saad endasse vaadata ja ennast täiendada.

Sõpradega suhtlemisel tasub olla rohkem avatud. Jaga nendega oma mõtteid ja muljeid, sest vastasel korral võid sõprussuhted liialt külmaks muuta. Sõpradega aktiivne suhtlemine on olulise tähendusega, kui soovid sõprussuhted toimivatena hoida.
Valik 3

Oled väga iseseisev inimene, keskendud oma eesmärkidele ning viit sihikindlalt oma plaanid alati ellu. Ka on Sinu otsustusvõime väga hästi arenenud, mistõttu suudad kõikvõimalikele esilekerkinud probleemidele ja raskustele lahendused leida. Sul on suurepärased juhi omadused, mis inspireerivad ka kõiki teisi inimesi Sinu ümber.

Oledki küllaltki iseseisev inimene. Vabadus on Sulle suure väärtusega. Oma eesmärkide poole liikumisel oled valmis riske võtma ja püüad oma tegevuste juures leida rohkem seiklusi. Suunad oma kogu oma energia, keskendumise ja tegevused sellistele asjadele, mida soovid saavutada.

Oled oma ettevõtmiste juures väga kirglik. Sa ei lase mitte millelgi oma unistuste teele ette tulla. Oled inimene, kes ei ebaõnnestu praktiliselt kunagi. Kui sattudki mõningate probleemide keskele, lahendad need ja liigud jälle edasi. Sinu elupõhimõte on: „kuku seitse korda ja tõuse kaheksa korda”.

Ebaõnnestumiste korral oled väga praktilise lähenemisega. Ebaõnnestumised Sulle hirmu ei tekita, sest need pakuvad Sulle ka mitmesuguseid väärtuslikke kogemusi, mis annavad eluks väga olulisi õppetunde ja muudavad Sind targemaks, tugevamaks ja küpsemaks. Sinu kasvamine inimesena ei peatu kunagi.

Oled teiste inimeste jaoks väga inspireeriv ja tugeva mõjuga. Sinu poole pöördutakse selleks, et saada nõuandeid ja soovitusi ning lihtsalt tuge. Näitad teiste inimeste suunas välja lahkust ja empaatiat, mis aitab inimsuhete toimimisele märkimisväärselt kaasa.

Ainukene asi, millele oma elus pead suurt tähelepanu pöörama, on sõprussuhted. Püüa jälgida seda, et ümbritseksid ennast ainult positiivsete ja ausate inimestega.
Valik 4

Sul on tohutu kujutlusvõime ja võrratu inspiratsioon, mis annab Sulle võimaluse kõikvõimalikke probleeme lihtsalt ja loovalt lahendada. Oled karismaatiline ja magnetilise välimusega. Samas kõigub Sinu isiksus ühe ja teise äärmuse vahel.

Loovus, originaalsus ja spontaansus eristavad Sind teistest inimestest. Oled arvatavasti oma ettevõtmistega üsna edukas ning tekitad seeläbi teistes inimestes märkimisväärset kadedust. Sa ei karda probleeme, mis Sinu eluteele tekivad. Probleemide lahendamisel on Sul alati väga värsked ja uuenduslikud lähenemisviisid. Sinu elu eesmärgiks on otsida parimaid ja praktilisemaid lahendusi, mis oleks kõrgelt hinnatud nii Sinu enda kui ka teiste poolt. Esitad alati tugevaid argumente ega lase ennast teistel petta.

Sinu isiksus on muljetavaldav ja seda märkavad kindlasti ka teised inimesed. Kui sisened rahvast täis ruumi, tõmbad koheselt endale tähelepanu tänu oma võluvale ja ahvatlevale käitumisele ja loomulikule atraktiivsusele.

Paljudele inimestele võid Sa tunduda autoritaarse ja võimujanulise inimesena. Tegelikult see nii ei ole, kuid oma käitumise ja tegutsemistahte tõttu võid tihtilugu sellise mulje jätta. Oled lihtsalt niivõrd efektiivne oma ettevõtmiste juures.

Sinu isiksus kõigub äärmuste vahel. Ühel hetkel tunned äärmist rõõmu ja teisel hetkel sügavat kurbust. Seetõttu teised inimesed pidada Sind ettearvamatuks ja tujukaks. Sünges negatiivses meeleseisundis võid ka teistele inimestele kõvasti haiget teha.

Et elus paremini läbi lüüa ja võimalikke probleeme paremini vältida, tuleks keskenduda sellele, et oma stressi vähendada ja rohkem lõõgastuda. Probleemidele keskendumise asemel naudi elus igat hetke, mis Sinu eluteele on tekkinud.
Valik 5

Oled väga kunstiline ja loov inimene. Pöörad suurt tähelepanu kõikvõimalikele detailidele. Sinu käsutuses on muljetavaldavad kunstioskused, mis võimaldab Sul tegeleda oma ettevõtmistega väga loovalt ja samas sihikindlalt. Kõik, mis Sinu käest korra on läbi käinud, muutub kauniks kunstiks.

Sinu tundlik loomus tekitab mitmesuguseid probleeme enesekindlusega. Teiste inimeste pimesi usaldamine võib Sulle märkimisväärselt haiget teha.

Pöörad väga suurt tähelepanu kõikvõimalikele detailidele. Oled oma loomult andekas kõikvõimalikes kunstiga seotud valdkondades. Teisi inimesi hämmastab see, kui pingevabalt Sa kõikvõimalikud tööd-tegemised kunstiloominguks muudad.

Oled väga tundlik ja kergesti mõjutatav inimene. Kunstiga tegelemisel tuleb see kasuks, kuid praktilises maailmas muudab Sind ebakindlaks. See mõjutab omakorda kõiki Sinu töid-tegemisi ja võib takistada kasvu, kuna hakkad kergesti kahtlema oma otsustes. On vägagi tõenäoline, et ebakindlus ei lase Sul realiseerida oma tõelist potentsiaali, mis tegelikult oleks tohutult suur.

Et elus paremini läbi lüüa, pead ületama oma hirmud ebaõnnestumise ees. Kui asjad lähevad valesti, siis lihtsalt õpi neist ja püüa edasi liikuda. Hinda rohkem oma positiivset mõtteviisi. Rohkem tasuks usaldada oma sisetunnet ja oskusi. Sa oleksid võimeline elus päris palju korda saatma, kuid see eeldab ka suuremat julgust.

Oled küllaltki õrna iseloomuga. Usaldad kergekäeliselt teisi inimesi, mõtlemata sellele, kas nende antud nõuanded ka Sinu puhul normaalselt toimiksid. See võib kaasa tuua väga suuri pettumustundeid. Mõtle hoolikalt, milliste inimestega ennast ümbritsed.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Eelmise elu analüüs


Tassid (6 tk)


Taro kaardid: Heal Yourself Reading Cards (koos raamatuga)


Öökulli kujuke: labradoriit


Tassid (4 tk) (400 ml)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Tassid: Leicester - William Morris (2 tk)


Kaelakee: akvamariin


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Seinapilt lõuendil või kapal: Võhandu jõgiNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused