Õpilase horoskoop: JÄÄR

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Jäär on tuntud oma energilise, sihikindla ja enesekindla olemuse poolest. Õpilasena paistab Jäär eelkõige silma oma suurte energiavarudega. Ta on valmis vastu võtma uusi väljakutseid ning tema entusiasm nendega tegelemisel tundub piirituna. Lisaks nakatab ta oma entusiasmiga ka oma klassikaaslasi. Tema õppimisvõime on märkimisväärne, sest suudab läbi närida ka kõige keerulisematest probleemidest ja küsimustest, mida koolitee kaasa toob. Samas tuleb märkida, et Jäärale peab õpitav valdkond ka huvi pakkuma. Kui ta mõne aine vastu huvi ei tunne, siis ta ka sellist entusiasmi välja ei näita.

Jäär on tugeva tahtejõuga ja see avaldub ka tema õppetöös. Ta seab endale kõrged eesmärgid ja teeb kõik endast oleneva, et need eesmärgid ka ellu viia. Talle meeldib võistelda ja konkureerida, sest see aitab tal õppetöös paremini edasi jõuda. Selline sihikindlus ei väljendu mitte ainult koolitöös, vaid ka kõikide nende tegevuste juures, millega ta tegeleb koolitöö kõrval.
Jäärale omaselt on tal juhtimisoskused veres. Koolitöös väljendub see peamiselt selles, et ta on eestvedaja erinevates rühmatöödes või projektides. Ta on valmis võtma enda kanda juhtimisrolli ka muudes valdkondades, eeldusel, et see oleks kasulik tema õppimisele.

Ta on väga uudishimulik ja avatud uutele kogemustele. Ta oskab informatsiooni hankida juba päris kooliajal alguses ning see süveneb aastatega. Ta kohaneb kiiresti kõikide uute situatsioonidega ja õppimismeetoditega, mistõttu on uue informatsiooni omandamine talle kerge ülesanne.

Ehkki tema entusiasm on äärmiselt suur, on tal koolielus raskusi kannatamatusega ja impulsiivsusega. Ta võib aeg-ajalt olla niivõrd pühendunud oma eesmärkide saavutamisele, et unustab sealjuures läbimõeldud ja põhjaliku lähenemise tähtsuse. See võib kaasa tuua tagasilööke ja probleeme koolitöös.
Nagu juba varem öeldud, meeldib talle võistelda ja teistega konkureerida. See võib olla ühelt poolt tema tugevuseks, kuid teiselt poolt tema nõrkuseks. Kuigi konkurents on see, mis teda motiveerib, võib liigne konkurents kaasa tuua stressi ja pingeid nii koolitöös kui ka suhetes oma klassikaaslastega. Tema jaoks on suurimaks raskuseks see, kui seatud eesmärkide saavutamine ei anna kiiresti käegakatsutavaid tulemusi.

Ta on huvitav ja energiline klassikaaslane, kellel on suur potentsiaal saavutada suurepäraseid tulemusi nii õppetöös, kui ka kõikide muude tegevuste juures. Et aga edu saavutada, peab ta õppima oma impulsiivsust kontrollima ja arendama kannatlikkust, sest ee viib pikaajaliste ja jätkusuutlike saavutusteni.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Seinapilt lõuendil: Pakri tuletorn päikeseloojangus


Kristallipuu: tšakra


Kaelakee ja kõrvarõngad


Konna kujuke: roheline aventuriin


Seinakaunistus: makramee


Kausid (3 tk) (21 cm)


Porsche 911 G


Skulptuur: pull


Skulptuur: ema lapsegaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused