Druiidide horoskoop – kreeka pähklipuu (21.04 – 30.04 ja 24.10 – 02.11)

Nimi: KREEKA PÄHKLIPUU

Element: Tuli

Tüüp: Mehelik

Organismi nõrgad kohad: suu, söögitoru, kael, õlad ja nina

Peamised märksõnad: resoluutsus, tähelepanelikkus ja organiseerimisoskus
»» Iseloom


Sinu tegemisi ja suunda elus juhivad tunded ja emotsioonid. Loomulikkus ei ole Sinu jaoks eriti oluline. Pöörad oma elu jooksul väga suurt tähelepanu stiilile ning maneeridele. Samas oled Sa üsna arg, mistõttu püüad seda huvi endas varjata. Sa ei ole oma ettevõtmiste juures mitte kõige sihikindlam, mis on tingitud ka Sinu meeleolu muutustest. Võid olla vägagi kapriisne, agressiivne või egoistlik. Võid aga olla ka mõnel muul hetkel vägagi külalislahke, diplomaatiline, lojaalne, usaldusväärne ja muutlik. Kõik eelpool toodud omadused võivad Sinu puhul eksisteerida ka korraga. Seepärast peavad olema teised inimesed Sinuga suhtlemisel valmis selleks, et Sinu meeleolu võib iseenesest ühel hetkel muutuda. Seepärast nõuab Sinuga suhtlemine üsna suurt kannalikkust ja ka oskust.

Võid olla ka sõprussuhetes vägagi muutliku meelega. Ühel päeval astud sõprussuhtesse, järgmisel päeval loobud sellest. Mingit erilist põhjust selleks olla ei pruugigi. Sulle võib mõnikord isegi meeldida see, kui saad teisi inimesi kannatama panna, sest see pakub Sulle rahulolu. Oled keeruline inimene praktiliselt kõikides valdkondades. Sinu jaoks on suur probleem see, et Sa ei pruugi teiste inimeste seast piisaval määral eristuda. See tekitab Sinus kadedust.

Oled väga hea strateegiate koostaja. Suudad kõikvõimalikke aspekte suurepäraselt hinnata, tajud teiste inimeste motiive ning suudad ette näha ka oma ühe või teise sammu tagajärgi. Oled kõikide oma asjaajamiste juures väga kiire, millega avaldad teistele inimestel muljet. Üldises eelistad oma plaane teostada vaikselt ja omaette, sest pead seda parimaks viisiks, kuidas kõik olulised asjad õigeaegselt ja hästi tehtud saaksid.

Sa püüad teha kõik selleks, et Sinu elu ei muutuks liialt tavaliseks. Sa ei karda riskide võtmist ning püüad endast võimalikult head muljet jätta, et teised inimesed seeläbi Sind enam märkaksid ja hindaksid. Sa ei tunne kompromisse, kuid samas ei kahjusta Sa ka oma konkurente sarnaste eesmärkide poole püüdlemisel. Sinu sõprusringkond on suhteliselt suur, kuid samas on ka Sul palju vaenlasi.

Usaldad kõikide asjade juures ainult iseennast. Oled iseseisev inimene. Oled inimene, kes vajab tunnustust teiste inimeste poolt.
»» Tugevused


Vajad oma ellu hulganisti turvatunnet. Selle saavutamisel oled Sa väga edukas ning suudad luua enda ümber sellise keskkonna, milleks paljud teised inimesed suutelised ei oleks. Astud kõiki samme oma elus selliselt, et nendel oleks pikaajaline mõju, sest pealiskaudsus ei ole Sinu jaoks. Materiaalne turvalisus on Sinu jaoks samuti äärmiselt oluline. Samas ei keskendu Sa sugugi ainult asjade ostmisele, vaid püüad sealjuures rõhku panna ilule, harmooniale ja kultuurile.

»» Nõrkused


Kuna soovid leida oma ellu turvalisust ja järjepidevust, võid selle tulemusena olla küllaltki kangekaelne inimene. Ehkki Sinu jaoks on harmoonia äärmiselt oluline, võid Sa oma eesmärkide püüdlemisel selle harmoonia kergesti kõikuma lüüa. Kõik asjad, mida Sa pole näinud või proovinud, on Sinu jaoks ohuallikateks.
»» Armastus


Armuasjades võib Sind iseloomustada ühe sõnaga – usaldusväärsus. Oled väga emotsionaalne, kirglik ning suudad oma partnerit alati mõista. Oled valmis oma perekonna jaoks tegema praktiliselt kõike, et neile oleks tagatud turvatunne ja rahulolu.

Sinu partner peab olema valmis selleks, et oled armuasjades üsnagi ootamatu ja oma meeli muutev. Vahel võib juhtuda sedagi, et võid oma kaaslasele välja pakkuda midagi sellist, mida ta Sinult kõige vähem oodata oleks osanud. Sinu partner peab olema valmis leppima suhtes Sinu suure mõjuvõimuga. Kui ta selleks valmis ei ole, võib armusuhe kiiresti laguneda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Töö ja raha aastahoroskoop


Seinapilt lõuendil või kapal: Sangaste mõis


Seinapilt lõuendil või kapal: Rõuge Suurjärv


Kristall: kuukivi


Seinakell


Kuivainete kaanega purgid (3 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: kivi vees


Kõrvarõngad: ema ja tütar


Käevõru: punane tiigrisilm


Taro kaardid: Labyrinth Tarot (koos raamatuga)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused