Naised neist kolmest tähtkujust otsivad kõige enam tähelepanu

Igal tähtkujul on oma eripärad, pahed ja voorused. Mõne tähtkuju esindajad kipuvad teistest rohkem otsima tähelepanu. See ei ole sugugi alati halb omadus, vaid viis, kuidas inimesed end väljendavad ja tunnustust otsivad. Kui inimene suudab tähelepanu otsimisel piiri pidada, siis ei tohiks ta ka teiste inimeste kriitika alla sattuda.
JÄÄR

Jäära iseloomustab dünaamiline ja kartmatu iseloom. Ta tõmbab endale tähelepanu ka siis, kui ta seda tegelikult ei sooviks. Seepärast Lõvi käitumine ka suurema tähelepanu all, kui teistel tähtkujudel. Ta on ambitsioonikas ning ihkab tunnustust oma saavutuste eest. Kui ta selles osas piiri oskab pidada, on kõik hästi. Kui ta aga kipub piire ületama, võib ta sattuda paljude inimeste pahameele alla, mistõttu hakatakse teda vältima.
LÕVI

Lõvist peegeldub tema enesekindlus ja elegants. Ta tõmbab endale tähelepanu ja inimeste poolehoidu. Lõvi ei pea tähelepanu võitmiseks erilisi jõupingutusi tegema, sest ükskõik, kuhu ta ka ei läheks, tõmbab ta endale tähelepanu. Ta kasutab tähelepanu võitmiseks ka mõningaid nippe, sest ta tahab olla kindel, et ta soovitud tähelepanu osaks ka saab. Näiteks võib ta kasutada oma riietuse juures kallihinnalisi või väga efektseid elemente. Mõnikord võib Lõvi selliste elementide kasutamisel ka hea maitse piire ületada, mis võib kaasa tuua vastupidise efekti, kui ta satub naerualuseks.
KAALUD

Veenuse juhitud Kaalud on sarmikad ja graatsilised. Ta teab, kuidas teiste inimestega suhelda ja seltskonnas käituda. Ta otsib tähelepanu oma vaoshoitud olekuga ja harmoonilise ellusuhtumisega. Kaalud ei lähe kunagi lihtsalt mingisse suvalisse seltskonda, ta on selles osas vägagi valiv. Ta valib seltskonna, kus ta saab särada. Kaalud oskavad tähelepanu võita oma unikaalse maailmanägemuse kaudu, mis köidab teiste inimeste tähelepanu.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Lapse horoskoop


Kaelakee: malahhiit


Taro kaardid: Lorenzi Tarot (koos raamatuga)


Pehme mänguasi: orav (suurus M (25 cm))


Mercedes-Benz 280SE Cabrio


Dekoratsioon: ametüst


Seinapilt lõuendil: Nõmmeveski juga (panoraam)


Taro kaardid: The Starseed Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kaelakee: ametüstNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused