Millised värvid meelitavad ligi raha ja jõukust?

Värvide mõju inimese emotsioonidele, käitumisele ja meeleolule on pikalt uuritud valdkond. On teada, et erinevad värvid mõjutavad inimeste ajutegevust ja tekitavad erinevaid tundeid ja mõtteid. Sellest ka uskumus, et teatud värvid meelitavad ligi raha ja jõukust. Kuigi puhtalt värvidel põhinevat maagiat ei eksisteeri, on olemas mõned värvipsühholoogia aspektid, mis mõjutavad inimeste suhtumist ja käitumist rahaga seonduvates asjades.

Millised on need värvid, mis mõjutavad kõige enam inimeste käitumist rahaga seonduvates aspektides?
Roheline

Roheline värv on ehk kõige levinum, mida seostatakse otseselt rahaga. Roheline värv sümboliseerib loodust, kasvu, viljakust ja edu. Roheline värv mõjutab inimeste meeli ehk kõige positiivsemalt rahalistes küsimustes. Rohelist värvi on soovitav kasutada oma rahakotis või ka äritegevuses, et meelitada ligi positiivset rahavoogu.

Kuldne

Kuldne või ka tumekollane on seotud rikkuse, jõukuse ja eduga. Kuldne värv sümboliseerib luksuslikkust, jõudu ja väärtushinnanguid. See tekitab inimeses tunde, et ta on ümbritsetud rikkuse ja küllusega, mis omakorda mõjutab inimese suhtumist rahaliste vahendite haldamisse ja säästmisse.
Sinine

Sinine värvus on seotud usaldusväärsuse, stabiilsuse ja vastutustundega. Sinise värvuse kasutamine suurendab usaldust ja veenab ka inimesi rohkem kulutama. Samuti mõjub sinine värvus rahustavalt, suunates inimesi langetama mõistlikke ja kasulikke otsuseid rahaasjades. Stabiilsuse tagamiseks rahaasjades võiks näiteks rahakott olla sinist värvi.

Lilla

Lillat värvi seostatakse luksuse, rikkuse ja väärikusega. See tekitab inimestes tunde nagu nad oleksid ümbritsetud erilise ja erakordse energiaga. Seeläbi soodustab lilla värv ka suhtumist raha haldamisse ja investeerimisse.
Punane

Punane on värv, mis on seotud energilisusega, kirega ja jõulisusega. Kuigi punane värv ei ole traditsiooniliselt seotud rahaga, mõjutab see siiski inimeste meeleolu ja käitumist. Punane värv parandab energiataset ja enesekindlust. Seeläbi muudab punane värv inimesed otsustavamaks, sealhulgas raha investeerimisel ja riskide võtmisel.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Horoskoop naisele


Saatuse aastahoroskoop


Kaelakee: tiigrisilm


LED küünlad (2 tk)


Taro kaardid: Thelema Tarot (ainult kaardid)


LED küünlad (6 tk)


Taro kaardid: Tarot Original 1909 (ainult kaardid)


Hundi kujuke: labradoriit


Naiste puidust käekell


Merkaba täht: tiigrisilm


Taro kaardid: Vice Versa (ainult kaardid)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused