Tähtkujud, kes on teada-tuntud manipulaatorid

Suurepäraste manipuleerimisoskuste poolest on tuntud eelkõige 6 tähemärki. Kuigi sõnal “manipuleerimine” on sageli negatiivne varjund, on oluline meeles pidada ka seda, et manipuleerimise ulatus ja eesmärk võivad inimestel olla väga erinevad.
Skorpion

Skorpionid on ehk kõikide tähtkujude seast kõige tuntumad manipuleerijad. Ta on nagu maletaja, kes näeb iga liigutust mitme sammu võtta ette. Skorpion on manipuleerimisel samas väga delikaatne, ärgitades teisi inimesi tegema asju nii, et nad tihtilugu sellest arugi ei saa. Vahel võivad nad saavutada isegi sellise olukorra, kus manipuleeritav arvab, et see on tema enda idee. Skorpion on väga karismaatiline ja sügavate emotsionaalsete võimetega. Manipuleerimine teiste inimestega on Skorpioni jaoks hästi välja töötatud kunst.

Kaksikud

Kaksikud on sõnade ja vaimukuse meister. Ta manipuleerib teiste inimestega peamiselt läbi vestluste, et seeläbi teisi inimesi soovitud suunas juhtida. Kaksikud on seltskondlikult väga aktiivsed ning manipuleerimine teiste inimestega toimub praktiliselt igal hetkel. Kaksikud on siiski mõõdukad ning tema manipulatsioon jääb üldjuhul teistele inimestele märkamatuks. Kaksikud on väga kohanemisvõimelised, mistõttu muudab ta kiiresti oma manipulatsiooniga seotud metoodikaid vastavalt vajadusele ja olukorrale.
Vähk

Vähk on emotsionaalse manipuleerimise ekspert. Ta suudab intuitiivselt mõista teiste inimeste tundeid ning kasutab saadud informatsiooni ära selleks, et kõikvõimalikke situatsioone vastavalt oma maitse järgi painutada või sootuks muuta. Vähk võib seltskonnas mängida rahusobitaja rolli, samal ajal surudes oma tegevuskava varjatult pinna all. Ta on manipuleerimisel väga delikaatne, kõike seda harmoonia säilitamise nimel.

Kaalud

Kaalud on diplomaatilised ja võluvad. Ta kasutab ära oma armulikkust selleks, et olukordi enda kasuks pöörata. Teiste inimestega manipuleerimine ei ole Kaaludele keeruline ülesanne. Ta suudab viia teised inimesed olukorda, kus nad vabatahtlikult Kaalude soovide ja plaanidega nõustuvad. Samal ajal teeb ta suuri jõupingutusi selleks, et vastasseisu teise inimesega ei tekkiks. Üldiselt ei suuda teised inimesed tajuda seda, kui Kaalud nendega manipuleerib, sest ta teab hästi, millised on piirid, mida ületada ei tohi.
Kaljukits

Kaljukits on suurepärane strateeg. Ta planeerib oma tegevusi metoodiliselt, arvestades sealjuures praktiliselt igat detaili. Ta oskab teiste inimestega manipuleerida viisi, mis jätab temast väga süütu mulje. Samas astub ta samme nii, et kõik läheks alati vastavalt tema soovidele ja plaanidele. Ta kasutab manipuleerimisel edukalt ära ka oma kavalust, seda eriti just rahaliste asjade juures. Ta võib kavalalt mõjutada teisi inimesi investeerima projektidesse, mis mõlemale lõpuks ka kasu toob. Kaljukits ei ole kunagi kade jagama oma võitusid ka teistega, eriti kui teine inimene oli selles aktiivselt osaline.

Kalad

Kalad on väga võluvad inimesed. Ta on suuteline sulatama ka kõige külmema inimese südame. Peamiselt manipuleerib Kalad unistuste ja fantaasiatega, pannes teised inimesed nägema oma nägemust ühise eesmärgina. Ta oskab teises inimeses tekitada arvamuse, et konkreetne suund või valik on vastastikune valik, kuigi tegemist on siiski Kalade püüdlusega. Manipuleerimisel on Kalad väga oskuslik ja delikaatne, mistõttu ei panda neile sellist manipuleerimist isegi pahaks.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isikuhoroskoobid


Suhtehoroskoobid


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Seinapilt lõuendil või kapal: puud rivis


Merkaba täht: kuukivi


Käevõru: malahhiit ja punane tiigrisilm (16-17 cm)


Tassid (6 tk)


Skulptuur: elevant


Kaelakee: türkiis


Konstruktor: vana auto


Citröen 2CV, 1952


Taldrikud (6 tk) (25 cm)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused