Põlisameeriklaste horoskoop: hirv (21. mai – 20. juuni)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
HIRV

Ajavahemik: 21. mai – 20. juuni
Ilmakaar: ida
Element: õhk
Kristall: ahhaat
Hirv sümboliseerib põlisameeriklaste kultuuris  graatsiat, loodusega ühendumist ja uuendusi.

Oled tihedas kontaktis loodusega. Sulle on oluline see, et Sinu elus oleks kõik kenasti harmooniline. Paned suurt rõhku sellele, et jätta endast teistele inimestele võimalikult head muljet. Kasutad selle juures ära ka oma oskust hästi riietuda ja moega kaasas käia. Oskad suurepäraselt hinnata ilu enda ümber ning kiirgad seda ilu ka teistele, millest nad osa sooviksid saada.

Loodus on Sulle suure tõenäosusega palju olulisem, kui paljudele teistele märkidele. Viibid palju looduses ning käid paikades, kuhu tavainimese jalg suure tõenäosusega ei sattu. Sul on suur huvi looduse saladuste tundmaõppimise vastu. On vägagi võimalik, et valid endale ameti, mis on seotud loodusega.

Oled väga uuenduslik inimene. Vanast Sa kaua kinni ei hoia, kui selle asemele on tekkinud midagi uut. Teatud määral kehtib see ka inimsuhete vallas. Kõige paremaid sõpru Sa ei hülga, kuid pinnapealseid suhteid võid vahetada uute vastu küll. Uuendustest kinnihaaramiseks on Sul peamiseks põhjuseks see, et soovid oma elu aina paremaks ja efektiivsemaks muuta.
Oled seltskondlikult väga aktiivne. Seltskonnas oled arvatavasti tähelepanu keskpunktis tänu oma suhtlemisoskusele ja huumorimeelele. Teiste inimeste tähelepanu köidad ka tänu oma märkimisväärsetele teadmistele ja oskustele, eriti just loodusega seonduvates küsimustes.

Oled väga energiline inimene. Liigsete energiavarudega Sa võitlema ei pea, kuna oskad oma energiavarusid päris hästi suunata. Kiirgad oma energilisust ka neile inimestele, kes Sind igapäevaselt ümbritsevad.

Ehkki oled oma ettevõtmiste juures sihikindel, ei ole kannatlikkus Sul mitte kõige suurem. See võib tähendada, et võid nii mõnedki oma alustatud projektid lihtsalt pooleli jätta. Seda märkavad kindlasti ka mõjukad inimesed ja tööandjad, mistõttu on Sul oht ilma jääda headest võimalustest.

Oled küllaltki tujukas, aeg-ajalt ka kahepalgeline. Teistel inimestel on Sinuga mõneti keeruline läbi saada ning Sinu tundmaõppimine võtab kaua aega.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Karma analüüs + saatuse analüüs


Käevõru: punane ahhaat (tshakra)


Seinapilt lõuendil või kapal: Kuremaa tuulik


Skulptuur: muusik


Kaelakee: ema ja tütar


Öökulli kujuke: tiigrisilm


Käevõru - draakoni verekivi, punane jaspis ja zebra jaspis


Söögiriistade komplekt (20 tk)


Vaas


Kaelakee: jäära tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused