Druiidide horoskoop – viigipuu (14.06 – 23.06 ja 12.12 – 21.12)

Nimi: VIIGIPUU

Element: Tuli

Tüüp: Mehelik

Organismi nõrgad kohad: rindkere, nahk, magu ja närvisüsteem

Peamised märksõnad: impulsiivsus, praktilisus, kuulekus, realistlikkus ja organiseerimisoskused
»» Iseloom


Oled delikaatne inimene nii oma tegemistes kui ka väljendustes. Sa ei trügi küll oma ettevõtmistega eriti esiplaanile, kuid samas ei jää Sa teistele märkamatuks.

Oled väga vastuvõtlik inimene ning ka alaväärsuskompleksidega. Vajad oma elutegevuseks piisaval määral ruumi ja lähedaste inimeste poolt pakutavat soojust. Sinu jaoks on kõikvõimalikud probleemid ja raskused vastumeelsed ning teed endast kõik oleneva selleks, et neid probleeme oma elus vältida. Tänu oma äärmisele tundlikkusele, on Sinu sisemuses peidus üsna olulisel määral kibestumist. Kõik need pinged võivad tekitada Sinu tervisele probleeme, nõrgestades Sinu immuunsussüsteemi. Seepärast peaksid Sind ümbritsevad inimesed olema tähelepanelikud, et seeläbi Sind säästa ja hoida.

Sinu jaoks on olulised tugevad perekondlikud sidemed. Püüad olla pidevas kontaktis oma lähedaste inimestega ja sugulastega. Vajad oma ellu stabiilsust, seda olenemata sellest, et Sa ise pole mitte just kõikide asjade juures kõige stabiilsem.

Oled vägagi emotsionaalne inimene. Seepärast on Sul paljudel puhkudel üsnagi raske kõikvõimalikele ahvatlustele vastu seista. Ehkki Sa ei ole oma asjaajamiste juures mitte kõige stabiilsem, püüad Sa siiski ennast pingutada selle nimel, et kõik ette võetud asjad saaksid täpselt ja korralikult ellu viidud. Seetõttu saavad ka teised inimesed Sinu peale alati kindlad olla. Ehkki oled oma tööde-tegemiste juures usin, oled Sa oma sisemuses üsnagi laisk.

Oled impulsiivne ning heatahtlik. Sul tuleb oma nõrkustega kogu oma elu jooksul võidelda, et seeläbi kõik asjad kindlalt kontrolli all hoida. Oled realistlik, ärilise vaistuga ja väga ettevõtlik. Oled tõeliseks varanduseks nii oma lähedastele kui ka sugulastele.

Sinus on peidus suurepärane kujutlusvõime ja loovus, mistõttu on väga oluline see, et leiaksid neile ka piisaval määral väljendusvõimalusi. Oled ennast ümbritsevatele inimestele alati väga toetava mõjuga, tuues neis esile uuenduslikke soove.
»» Tugevused


Oled oma olemuselt kunstnik. Oled tundlik, loov ning väga vastuvõtlik enda ümber toimuva suhtes. Püüad olla oma tegemistega alati teistele inimestele toeks ja julgustuseks. Kui leiad oma loovusele, kujutlusvõimele, intuitsioonile ja inspiratsioonile kindla väljundi, on Sul head võimalused selleks, et elus märkimisväärset edu saavutada.

»» Nõrkused


Oled väga tundlik. Ka kõige meeldivamad elusituatsioonid võivad Sinus teatud määral pingeid ja arusaamatusi tekitada. Sa lihtsalt ei oska piisaval määral tugevate tunnetega toime tulla. Sinu jaoks on äärmiselt oluline see, et leiaksid enda jaoks elus vajaliku tasandi, millel tegutseda, sest vastasel korral võib Sinu hingeline maailm tõsiselt kannatada.
»» Armastus


Vajad enda kõrvale armuasjades kõrvale partnerit, kes oleks selge ja stabiilne. Ainult sellise inimesega oleks Sul võimalik vaimses maailmas sügavustesse minna. Vajad enda kõrvale inimest, keda alati usaldada saaksid, sest ainult nii oleks Sul võimalik õitsele puhkeda.

Tood oma armuasjades esile loovuse, mis võimaldab Sul oma suhte muuta vägagi hästi toimivaks.

Ehkki oled abieluks nagu loodud, ei tohiks partner Sinult võimatut lootma hakata. Sa ei ole eriti romantiline, kuid tead muid mooduseid, kuidas oma kaaslasega lähedust säilitada. Lihtsad tunded on Sinu jaoks ehk kõige olulisemad.

Sinu partner peab olema väga tähelepanelik Sinuga suhtlemisel, kuna oled vägagi tundlik. Kui Sinu tunded armuasjades haavatud saavad, võib see viia Sind endasse sulgumiseni.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Sünnihoroskoop + Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Suhtehoroskoobid


Tass: jänes


Kaelakee: küaniit


Taro kaardid: Spirit Animal (koos raamatuga)


Käevõru: punane tiigrisilm


Pehme mänguasi: tigu


Käevõru


Disainkauss


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski jugaNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused