Druiidide horoskoop – pihlakas (01.04 . 10.04 ja 04.10 – 13.10)

Nimi: PIHLAKAS

Element: Tuli

Tüüp: Mehelik

Organismi nõrgad kohad: vereringe, nahk, neerud

Peamised märksõnad: intelligentsus, kujutlusvõime, analüütilisus ja intuitsioon
»» Iseloom


Oled meeldiv ja sarmikas inimene. Ka Sinu välimus on kena ning oskad oma head välimust ka esile tuua, kasvõi näiteks kõnnakul. Sinu naeratus on meeldiv ning see ei jää teistele inimestele märkamatuks.

Austad väga ennast ning paned kõikidele oma tegemistele maksimaalselt rõhku. Püüad kaasas käia moesuundadega, kuna Sinu jaoks on oluline kena välja näha.

Ehkki näid hapra inimesena, oled Sa siiski väga vastupidav. Sinu kohanemisvõime on suurepärane, mistõttu suudad ka kõige keerukamate situatsioonidega kiiresti kohaneda. Sinu jaoks on oluline see, et saaksid olla teiste inimeste jaoks kasulik. Sa ei ole kunagi egoistlik, kuid samas võid olla egotsentriline. Oled iseseisev inimene, kuid lased teisi inimesi endale lähedusse, mistõttu ajapikku muutud ikkagi teistest inimestest sõltuvaks. Sinu vastutustundlikkus on märkimisväärne, mistõttu oled oma töökohal väga kõrgelt hinnatud töötaja. Arenenud vastutustunde tõttu võid ennast paljudes asjades süüdlasena tunda.

Suhtlemisel ja inimsuhetes ei ole Sa teiste inimeste jaoks kerge kaaslane. Sinust puudub vajalik lihtsus, mis võimaldaks teistel inimestel Sind mõista. Oled väga tundlik väliste tegurite suhtes. Hindad väga kõrgelt ilu, lojaalsust ja sõbralikkust. Sinu peale saavad teised inimesed alati täielikult kindlad olla. Võid mõnikord olla küllaltki naiivne, mistõttu võidakse Sind teiste inimeste poolt kergesti ära kasutada. Seepärast peaksid olema selles osas üsnagi ettevaatlik.

Püüad oma elus leida võimalusi selleks, et elada teiste inimestega koos harmoonilises õhkkonnas, et seeläbi kõik asjad oma elus vajalikus tasakaalus hoida. Mida enam Sul vanust on, seda diplomaatilisemaks ja targemaks Sa muutud, mistõttu võidakse Sinu abi paluda mõningate probleemsemate situatsioonide lahendamisel.

Sinu isiklik elu on vägagi värviküllane. Mõtled palju sellele, kuidas kõige paremini tulevikus hakkama saada, mistõttu paned väga suurt rõhku plaanide tegemisele. Oled vägagi ettenägelik, mis annab Sulle head võimalused suurematest probleemidest elus hoiduda.

Mõnikord võib tulla ette olukordi, kus Sul on raske oma plaane teostada, kuna detailidele tähelepanu pööramine võtab Sul nii palju aega, et Sul on raske sihtideni välja jõuda.

Oled kunstiliste oskusega, teatud määra rahutu, kuid samas väga tegus inimene. Auahnus ja rahutus muudavad Sind teatud ajahetkedel mässuliseks, mistõttu võid sellistel puhkudel olla ka inimsuhetes üsna terav.
»» Tugevused


Oled väga väärtuslik kogukonna liige. Oled hästi haritud, ettevaatlik ning austad teiste inimeste arvamusi. Sinu peamine tugevus peitub võimes erinevaid asju organiseerida ning diplomaatilisuses. Oled väga hea vahendaja teiste inimeste probleemide lahendamisel, kuna suudad suurepäraselt kõiki osapooli mõista.

»» Nõrkused


Muretsed oma elu jooksul väga palju tasakaalu pärast oma elus. Seepärast on Sinu jaoks kiirete otsuste tegemine üsnagi problemaatiline. Oled äärmiselt ettevaatlik, mis võib Sind ilma jätta suurepärastest võimalustest, mis eeldaksid kiiret tegutsemist. Kui Sa ei leia oma oskustele ja annetele positiivset väljundit, võid hakata kartma kõikvõimalikke konflikte, astudes seeläbi oma asjaajamiste juures tagaplaanil.
»» Armastus


Oled armastusväärne, tundlik ning romantiline. Oled oma partnerile suurepäraseks kaaslaseks, samas peab partner hoiduma sellest, et Sinu tundlikkust nõrkuseks pidama hakkaks. Sinu harmoonia soov on see, mis muudab armusuhte rikkamaks ja paremini toimivaks. Oled armuasjades väga helde, kuid eeldad samasugust lähenemist ka oma partnerilt.

Kui Sind armastuse vallas petetakse, ei unusta Sa seda kunagi ning oled valmis selle eest ka omalt moel kätte maksma. Ise oled Sa aga truu ja ei peta oma partnerit kunagi. Petta on Sind armastuse vallas aga suhteliselt raske, kuna jälgid pidevalt oma suhtes tunnete sügavust.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Taro kaartide ennustus


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojanguvärvid


Näorull: roheline aventuriin


Audi R8


Päikesepüüdja


Seinakell


Multitööriist: 27-osaline (Victorinox)


Lamborghini Gullardo


Kaelakee: skorpioni tähtkuju


Konstruktor: uurimislaevNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused