Araabia horoskoop – MEREMEHEMÕÕK (24. juuli – 23. august)

Olenemata sellest, et Araabia astroloogia on juba sadu aastaid kasutuses olnud, teame me sellest siiani üsna vähe. Nagu ka teised horoskoobi põhineb Araabia horoskoop sünnikuupäeval. Algselt mängis “tähtkuju” määramisel olulist rolli ka sünnikoht, kuid tänapäeval seda eriti enam ei kasutata.

Araabia astroloogia kohaselt on igale mehele ja naisele antud sünnihetkel kaasa lahingurelv, mis saadab ja juhatab teda maise elu ebakindlal ja lõkse täis teekonnal.

Sündides omistatud relv toimib nii talismanina kui ka sümbolina, mis on otseselt seotud relva omadustega: koostis, tugevus, painduvus, kergus, ulatus, täpsus jne. Araabia astroloogia järgi sõltuvad inimese otsused talle omistatud relva võimalustest. Inimese areng on otseselt seotud selle relva eripäradega.

Inimesele omistatud relv annab selgeid näpunäiteid selle kohta, kuidas ennast kaitsta ebaõnne korral.
MEREMEHEMÕÕK

Ajavahemik: 24. juuli – 23. august

Läbisaamine teiste märkidega:

Oda: ֍ ֍
Kada: ֍
Vibu: ֍
Nuga: ֍
Pistoda: ֍
Meremehemõõk: ֍ ֍ ֍
Araabia pistoda: ֍
Raudnui: ֍ ֍
Nui: ֍ ֍
Kirves: ֍ ֍ ֍ ֍
Kett: ֍ ֍ ֍
Mõõk: ֍
Oled oma loomult konservatiivne, töökas ja tasakaalukas. Sead endale elus päris kõrged standardid ning lähtud oma tegevuste juures alati neist. Oma ettevõtmiste juures on Sinu peamine rõhk hoolikusel ja järjekindlusel. Alustatud plaanid viid üldjoontes alati ellu. Kasutad ära oma loomingulisust, et eesmärkide poole liikuda. Samas ei meeldi Sulle uuendused, pigem eelistad rutiinsust. Sinu tehtud tööd on alati kõrge kvaliteediga.

Hindad kõrgelt rahu ning teed selle saavutamiseks päris suuri jõupingutusi. Sulle ei meeldi üldse see, kui keegi sunnib Sind oma harjumusi muutma. Kodu on Sulle ülioluline, kus peab valitsema harmoonia ja rahu. Kui keegi Sinu kodust rahu häirib, võid sellele vägagi agressiivselt reageerida.
Uued asjad, ebakindlus ja riskid on need, mis võivad Sind murest värisema panna. Ebatavalised muutused või tüütavad asjad on need, mis Sind tõeliselt ärritavad. Sa ei ole inimene, kellele meeldib kiirustada. Samuti ei haara Sa kinni kõikidest uutest võimalustest. See ei tähenda seda, et uutest võimalustest kunagi kinni ei haaraks, kuid Sa ei tee seda kunagi kiirustades.

Oled seltskondlikult päris aktiivne. Kasutad teiste inimestega suhtlemisel ära oma hästiarenenud huumorimeelt. Sa võid teistele inimestele luua illusiooni, et oled oma loomult koomik. Oled väga tundlik inimene, solvudes kergesti teiste inimeste tegevuse või väljaütlemiste peale. Kui asjad ei kulge soovitud viisil, kipud kergesti ärrituma.

Sõpru eelistad Sa pigem vastu võtta väljapool oma koduseinu. Pigem eelistad minna külla oma sõpradele.
Teiste inimeste suunas oled abivalmis ning aitad alati neid, kes abi Sinult küsima tulevad.

Perekond ja kodu on Sinu prioriteedid. Sa ei kõhkle tegemast jõupingutusi ja kulutama raha selleks, et perekond saaks ennast hästi tunda hubases koduses keskkonnas.

Oled ühiskondlikult suure tõenäosusega aktiivne inimene. Samas sead alati isiklikud huvid ettepoole ühiskondlikest huvidest.
Väga oluline aspekt on Sinu jaoks rahaliste vahendite piisavus. Sulle ei meeldi elada rahaliselt kitsastes oludes. Sul on uute teenimisvõimaluste otsimisel hea nina, mistõttu vajadusel endale ka mõne sissetulekuallika leiad. Unistad kallitest asjadest, kuid üldjuhul elad küllaltki askeetlikku elu.

Armastuse vallas oled väga romantiline ja truu. Sa püüad oma partneri soove ja vajadusi alati arvestada, samas võid oma partnerilt päris palju oodata.

Sobivad ametid: oskustöölinemüügiesindaja, kokk, florist, kelner, valvur, baarmen, kassiir, kontoritöötaja, sekretär, postiljon.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Elukoha horoskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Kaelakee: jäära tähtkuju


Dekoratsioon: roos


K.I.T.T.


Skulptuur: uus elu


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Kaelakee ja kõrvarõngad


Käevõru


Kaelakee: mäekristallNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused