Põlisameeriklaste horoskoop: hani (22. detsember – 19. jaanuar)

Põlisameeriklaste kultuuris mängib horoskoop olulist rolli. Horoskoop kajastab sügavat sidet looduse ja inimese vahel. Põlisameeriklaste horoskoop tugineb loomamärkidel, mis kannavad edasi tähendusi ja õpetusi. Iga märk omab erilist sõnumit, mis räägib inimese iseloomust ja elutest. Kõik märgid peegeldavad põlisameeriklaste usku, et inimelu on tihedalt põimunud loodusega ja inimese teekond läbi elu toimub läbi universumi mustrite.

Põlisameeriklaste horoskoop ei ole pelgalt ennustamisvahend, vaid pigem spirituaalne teejuht, mis aitab inimestel paremini mõista oma isiklikke omadusi, püüdlusi ja suhet maailmaga. Loomamärkide kaudu antakse suuniseid, kuidas leida tasakaalu ja visadust. Põlisameeriklaste horoskoop on tarkuste ja õpetuste allikas, mis aitab inimestel avastada oma isiklikku teekonda looduse ja vaimse maailma tähendustes.

Sinu sünnikuupäev määrab, millise looma märk Sind esindab.
HANI

Ajavahemik: 22. detsember – 19. jaanuar
Ilmakaar: põhi
Element: maa
Kristall: kvarts
Hani sümboliseerib põlisameeriklase kultuuris pühendumist, kogukonda ja reisimist.

Oled täielikult pühendunud neile ettevõtmistele, mida pead oluliseks. Sa ei anna praktiliselt kunagi alla enne, kui plaanid on ellu viidud. Mõnes mõttes oled selles osas ka liialt jäärapäine, märkamata seda, kui esilekerkivate muutuste tõttu polegi Sul võimalik oma eesmärke ellu viia. Seeläbi raiskad aeg-ajalt mõttetult palju oma energiat ja aega.

Sulle on oluline meeskond ja kogukond. Iseseisvad tegevused pole Sinu rida. Sa soovid tegutseda koos teistega. Oled seltskondlikult aktiivne inimene ning oskad teistega väga hästi läbi saada. Sul on olemas võime, millega suudad ühendada inimesi, kellel pole algselt midagi ühist.

Sulle meeldib õppida ja avastada. Ka reisimine on see, mis Sulle väga meeldib ja huvi pakub. Soovid avastada uusi paiku ja tutvuda teiste kultuuridega. Hindad kõrgelt kõiki neid kogemusi, mida reisides on võimalik saada. Igav õppimine pole Sulle meelepärane. Õppimine peab olema huvitav ja mitmekesine.
Sead endale alati väga kõrged eesmärgid. See teeb Sinu elu oluliselt raskemaks kui teistel, kuid tänu oma sihikindlusele saavutad oma eesmärgid. Uhkus ja hea meeleolu on need, mille nimel Sa ennast pingutad.

Nagu juba varem mainitud on Sul läbisaamine teiste inimestega päris hea. Sinu suurimaks vaenlaseks oled Sina ise. Oled väga kriitiline enda suunas ning ka rahulolematu oma saavutustega. Soovid aina rohkem ja rohkem, kuid see kurnab Sind liigselt ja ei lase rõõmu tunda sellest, mida oled suutnud saavutada.

Igapäevases elus oled küllaltki domineeriv. Soovid, et kõik tegutseksid vastavalt Sinu soovidele ja plaanidele. Oma suhtlusoskusega suudadki sellise olukorra saavutada.

Sul on suur oht millestki sõltuvusse sattuda. Ekstreemsused pole Sinu puhul samuti võõras sõna.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sobivus perekonnaliikmega


Aastahoroskoop (perekond)


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Multitööriist: Leatherman Skeletool


Taro kaardid: How to Be a Wildflower (ainult kaardid)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Seinapilt lõuendil või kapal: auto lumisel teel


Seinapilt lõuendil või kapal: aaskannikesed


Kaelakee: kaksikute tähtkuju


Skulptuur: kass


Seinapilt lõuendil või kapal: purjekas merel


Barbie nukk (GHR58)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused