Test: see, millise fauna esindaja Sa pildilt valid, räägib Sinu salapärasematest iseloomuomadustest

Igal inimesel on loomade, lindude ja putukate suhtes oma reaktsioon. Mõned põlgavad, mõned kardavad, mõned aga jumaldavad neid. Sinu reaktsioon looma-linnu-putuka pildile sõltub Sinu isiksusest, kuid kindlasti ka loomast endast, sest keegi ju ei võta endale krokodilli kaissu. See, millise fauna esindaja pildi järgmiste hulgast valid, räägib päris palju Sinu kõige salapärasematest ja varjatud iseloomuomadustest.
1. Panter

Oled väga salapärane ja tundeküllane inimene. Sinu ümber on saladuslikkus, mis teisi inimesi intrigeerib. Oled kannatlik, oodates oma õiget hetke, et oma sammud astuda. Sa ei torma kunagi ning mõtled oma tegevused hoolikalt läbi. Sinu karm välisilme võib teistes inimestes hirmusid tekitada. Ehkki sisemiselt oled Sa õrn ja tundlik, ei ole see enamikele inimestele lihtsalt mõistetav. Saad teiste inimestega üldiselt hästi läbi, kuid need inimesed, kes teevad Sulle kurja, ei jää ränga karistuseta. Oled pika vihaga ning ei jäta enne, kui kahju tekitanud inimene on karistatud.
2. Raisakotkas

Oled oportunistlik inimene. Otsid alati nõrku nii teiste inimeste kui ka sündmuste juures, kasutades seda enda huvides ära. Et elus edasi liikuda, ei kõhkle Sa ka vajadusel teiste inimestega manipuleerimast. Oled kannatlik ning ettevaatlik. Kohati võib Sinu ettevaatlikkus olla ka liialt ekstreemne, mistõttu võid elus ilma jääda paljudest unikaalsetest võimalustest. Väldid iga hinna eest riske ning hoiad ennast suurematest rahvahulkadest eemale. Oled inimene, kes mõtiskleb vaikides ja kavandad õelat kättemaksu neile, kes on Sulle ülekohut teinud. Viha kannad Sa pikka aega endaga kaasas.
3. Karu

Keskendud peamiselt enda ettevõtmistele ning teiste ettevõtmised Sind eriti ei huvita. Teed kõik selleks, et ennast kõikvõimalikest probleemidest paremini eemale hoida. Kui Sind teiste inimeste poolt mingil põhjusel provotseeritakse, ei jäta Sa kunagi kätte maksmata. Oma igapäevaste tegevuste juures annad teistele inimestele alatasa märku, et Sinuga ei maksa jamada. Ilma võitluseta Sa üheski olukorras alla ei anna. Oled oma olemuselt vaikne, enesekindel ja kartmatu. Aeg-ajalt võid neid omadusi ka kuritarvitada, kui see on vajalik eesmärkide poole liikumiseks.
4. Ämblik (must lesk)

Oled meisterlik manipulaator. Kas Sa seda endale tunnistad või mitte, aga Sulle meeldib teiste inimestega manipuleerida. Sa ei tee seda kunagi nii, et teised sellest aru saaksid. Kasutad selleks kavalaid võtteid. Kuna teiste inimestega manipuleerimine ei ole Sinu puhul kunagi suuremastaapne, siis Sa ei pruugi ka endale teadvustada, et Sa seda teed. Hindad eelkõige ennast ning teiste inimeste tunnetega Sa eriti ei arvesta. Oma igapäevaste ettevõtmiste juures näitad välja märkimisväärset planeerimisoskust ja oled elus alati kaks sammu teistest ees.
5. Ronk

Oled väga salapärane inimene. Oled intelligentne ja kaval ning oskad oma sihtide poole liikuda. Oled oma olemuselt tuim, sünge ja vaikne inimene. Sinu sees on peidus pimedus, kuid see on reserveeritud ainult Sinu kõige halvimatele vaenlastele. Elad oma elu ettevaatlikult ja tähelepanelikult. Teistel inimestel pole Sinu usalduse võitmine kerge ülesanne. Paljud seda usaldust ei leiagi, kuigi nad seda väga püüavad. Oled privaatne inimene ning teistel inimestel pole asja Sinu tegemistesse. Sa ei lase negatiivsetel energiatel ennast mõjutada ning püsid kindlalt valitud teel.
6. Hunt

Sinu kõige salapärasem iseloomuomadus on domineerimine. Oled enesekindel, lojaalne ning kaitsed kiivalt nii ennast, lähedasi kui ka oma vara. Eelistad üldiselt üksindust, kuid oled teiste inimestega suhtlemisel sõbralik. Ümbritsed ennast inimestega, kes on Sulle kuulekad ja kes on suutelised Sind kõige paremini mõistma. Isekaid ja võimukaid inimesi Sa enda lähiringi ei lase, kuna võimuga seotud konkurents on Sulle vastumeelne. Oma toimetuste juures oled mõnevõrra hoolimatu. Peamine probleem seisneb selles, et jätad tihtilugu oluliste asjade täitmise viimasele minutile, mis võib Sind alatasa keerulistesse olukordadesse viia. Oled oma olemuselt rahumeelne, kuid kui Sind provotseeritakse, siis ei jää rünnak ja kättemaks ennast kaua ootama.
7. Nahkhiir

Oled keerulise iseloomuga inimene. Elad oma elus sihikindlalt ning niisama naljalt valitud teelt kõrvale ei kaldu. Sul on maailmaasjadele võib-olla üsna ebatavaline vaatenurk, mistõttu võid teistele inimestele jätta mõnevõrra kummalise mulje. Eelistad oma elu elada pigem üksildaselt, kuid samas on Sinu elu täisväärtuslik, vähemalt Sinu enda jaoks. Sa ei ole erak, kuid liialt suurt tutvusringkonda endale ei soovi. Ümbritsed ennast inimestega, keda saad täielikult usaldada. Kõikvõimalikud sotsiaalsed normid võivad tunduda Sulle vastumeelsetena. Teisi inimesi Sa eriti kergekäeliselt usaldama ei hakka.
8. Kass

Kassid on arvatavasti kõige enam ebausku tekitanud loomad. Kui valisid pildilt kassi, siis oled oma olemuselt introvertne ja üksildane. Eelistad oma ettevõtmisi ellu viia eraldatult ning teiste inimestega suhtlemine ei ole Sulle mitte just kõige meelepärasem tegevus. Seltskondlikult Sa aktiivne ei ole ning arvatavasti väldid kõikvõimalikke seltskondlikke koosviibimisi, sest hindad oluliselt rohkem omaette olemist. Oma ettevõtmiste juures oled väga keskendumisvõimeline ja kannatlik, mis annab Sulle head võimalused selleks, et oma ettevõtmistega just nende tulemusteni jõuda, mille endale sihiks seadnud oled. Ka on Sul suurepärased organisatoorsed võimed.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse analüüs


Karma analüüs


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Päikesepüüdjad (4 tk)


Päikesepüüdja: vikerkaar ja linnud


Taro kaardid: Thelema Tarot (ainult kaardid)


Seinapilt lõuendil või kapal: Võhandu jõgi


Skulptuur


Elevandi kujuke: kuukivi


Tassid: Tree of Life - Gustav Klimt (2 tk)


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee: jäära tähtkujuNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused