Kreeka horoskoop: POSEIDON (19. veebruar – 20. märts)

Nimi: POSEIDON
Kuupäevad: 19. veebruar – 20. märts
Planeedid: Neptuun
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Kalad
Poseidon oli vanakreeka mütoloogias merejumal. Ta oli vee ja meremeeste kaitsepühak. Tema hoole alla on usaldatud 19. veebruarist kuni 20. märtsini sündinud inimesed. See märk langeb kokku lääne astroloogias vee elemendist pärit Kalade märgiga.

Poseidon oli väga kõrgelt austatud, eriti rannikuäärsetes asulates. Hiljem võtsid roomlased tema kultuse üle, kutsudes teda Neptuuniks. Muistsed müüdid väidavad, et Poseidon ehitas ise oma esimese laeva ja õpetas inimesi purjetama. Sel põhjusel lugesid Kreeka meremehed palvusi kõige sagedamini just Poseidonile, kaunistades oma purjelaevu tema kujutistega. Legendide järgi oli Poseidon rahulik ja tasakaalukas, aidates muuta mere vaikseks ja meresõiduks kõlbulikuks. Niipea kui jumalus vihastas, tõusis torm, mis uputus laevu või isegi rannikualadel elavaid inimesi.

Oled inimene, kes on väga haavatav ja mõnes mõttes ärrituv. Kipud liigselt kõikvõimalike asjade pärast muretsema, mistõttu ei haara Sa kinni kõikidest nendest võimalustest, mis elu Sinu teele toob. Oled väga tundlik kriitika, põlguse või naeruvääristamise suhtes. Selline käitumine võib Sinus tekitada ägedaid reaktsioone, viies Sind raksu paljude inimestega.
Rahulikus ja sõbralikus keskkonnas oled Sa eeskujulik ja pühendunud ning suurepärane sõber kõikidele inimestele. Sinuga on väga mõnus koos aega veeta. Niipea kui aga Sulle miski ei meeldi, muutud Sa rahulolematuks, vihastades ka kõige väiksemate asjade pärast.

Sinu intuitsioon on suurepäraselt arenenud. See aitab Sind hädast välja ka kõige keerulisemates situatsioonides. Elad oma elu sisetundest lähtuvalt. Tegutsed nii nagu sisetunne parasjagu Sind suunab. Planeerimine ja distsipliin ei ole Sulle eriti olulised. Rutiinsus ja igavus tekitab Sinus frustratsiooni.

Tööalases elus saavutad edu ainult siis, kui Sa oma tööd jumaldad. Sind on raske panna tegelema asjadega, mis Sulle vastumeelsetena tunduvad. Sa leiad alati põhjuse sellistest kohustustest kõrvalehiilimiseks.

Armastuse vallas oled armastav, kannatlik ja ennastsalgav. Samas eeldad Sa seda, et partner Sulle samaga vastaks. Sulle on oluline see, et nii partner kui ka pereliikmed hindaksid Sind just sellisena, nagu Sa oled. Suhtesse ei astu Sa kunagi kiirustades. Mõtled hoolikalt, millise inimesega ennast oled sidumas. Väldid tormakaid otsuseid.
Oled vastutulelik, siiras ja väga tundlik inimene. Sulle meeldib teiste inimestega suhelda, teadmisi koguda ja vajadusel teisi inimesi aidata. Oled külalislahke võõrustaja ja tead, kuidas korraldada koosviibimisi just selliselt, et kõik inimesed nendega rahule jääksid.

Meeskonnas töötamine on Sulle suurepärane võimalus oma eesmärkide poole liikumiseks. Samas on Sulle oluline, et Sind koheldakse austusega. Kui Sa asja vastu huvi tunned, oled Sa valmis väsimatult eesmärkide nimel tegutsema.

Inimsuhete vallas kipud kergesti solvuma ja kannad pikka viha. Oled ka küllaltki kättemaksuhimuline. Kui teine osapool vähemalt vabandada suudab, loobud kättemaksust. Halvas tujus olles ei pea Sa häbiväärseks ka teiste inimeste alandamist.

Tervise vallas võivad Sind kõige rohkem kimbutada tasakaaluhäired ja põieprobleemid.
Mees

Sind on teistel inimestel üsna raske mõista. Võib-olla see on tingitud sellest, et Sinu tegutsemine spontaanne.

Oled karm, nõudlik ja valiv. Samas lähedaste inimeste suunas näitad välja oma pehmust, sensuaalsust.

Otsuste langetamisel oled mõnikord kiire ja impulsiivne, teinekord kaalutled pikalt oma otsuseid, otsides loogilisi argumente. Sa ei karda oma elus ebaõnnestuda. Samas ei tee Sa aga järeldusi oma ebaõnnestumistest, mistõttu võid oma elu jooksul korduvalt sama reha otsa astuda.

Partnerlussuhe ei saa olema Sulle kerge ülesanne. Arvatavasti teed oma valiku pärast pikka planeerimist ja mõtisklemist. Vajad partnerlussuhtes rohkesti kiidusõnu ja imetlemist. Partneri suunast tulevat kriitikat on Sul väga raske taluda. Perekond on Sulle samas väga oluline. Kallite inimeste nimel ei kõhkle Sa ühtegi olulist sammu astumast.
Naine

Oled äärmiselt võluv. Suudad teistest inimestest palju kiiremini mõista seda, mis Sinu ümbritsevas maailmas toimub. Seeläbi lood endale eeliseid ja võimalusi. Kipud aga maailma hindama tunnete järgi ja teed vastavalt sellele otsuseid.

Oled väga loominguline ja suurepärane inimestetundja. Võiksid väga hästi läbi lüüa just psühholoogi ametis.

Inimsuhete loomine ja arendamine on Sulle väga meelepärased. Arvatavasti ongi Sinu tutvusringkond väga lai, millest saad elus märkimisväärset kasu.

Sinu usalduse võitmine on teistel inimestel päris keeruline. Kellel see õnnestub, leiab endale usaldusväärse ja truu tuttava, sõbra või elukaaslase.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Aastahoroskoop mehele


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Vaas


Kaelakee: apatiit


Taldrik: 6-osaline (Gustav Klimt)


Kaelakee: india ahhaat


Skulptuur: elevandid


Kausid (22 cm) (4 tk)


Vaas (25 cm) - Iittala


Käevõru: ametüst


Kristallipuu: roosa kvartsNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused