Kreeka horoskoop: ARES (21. märts – 20. aprill)

Nimi: ARES
Kuupäevad: 21. märts – 20. aprill
Planeedid: Marss
Võrdlus lääne astroloogia tähtkujuga: Jäär
Ares oli vanakreeka mütoloogias Zeusi ja tema naise Hera poeg, sõjajumal. Hiljem nimetati teda Rooma mütoloogias Marsiks. Tema hoole all on 21. märtsist 20. aprillini sündinud inimesed.

Ares oli tulise iseloomuga, mässumeelne ja halastamatu. Tõelise võitjana ei soovinud ta kellelegi alluda, püüeldes ainult isiklike eesmärkide poole. Tema puhul pühitsesid eesmärgid abinõud.

Oled inimene, kes on sündinud sõdalane, oled kartmatu, püsiv ja suurepärane juht. Tead täpselt, mida soovid elus saavutada ning liigud sihikindlalt oma eesmärkide poole.

Sul on arvatavasti väga lai huvidering ning oled ümbritsetud paljude sõpradega. Samas pole Sinu sõpruskond nii suur mitte avatud iseloomu ega ka hea suhtlemise tulemus, pigem on see tingitud sellest, et inimesed hoiavad võitjate lähedusse.
Suudad efektiivselt ja edukalt töötada, seda nii meeskonnas kui ka iseseisvalt. Sulle ei meeldib kuuletuda. Ka teiste inimeste alluvuses ei meeldi Sulle töötada, kuid kui muid võimalusi pole, oled seda valmis tegema. Sinu eesmärgiks on aga saavutada juhipositsioon.

Oled väga vastupidav. Ükski raskus pole Sinu elus selline, mis Sind rajalt maha lööks. Ehkki raskused on Sulle vastumeelsed, ei lange Sa raskuste tekkimisel kunagi masendusse.

Inimsuhete vallas oled Sa küllaltki jäärapäine. Sinu meelt on raske muuta, kuid just ei esitata väga kindlaid argumente.

Oma lähedaste inimeste suunas oled helde, lahke ja hooliv. Oled suurepärane vanem oma lastele ja kirglik partner oma kaaslasele. Samas sõnakuulmatus on Sulle vastumeelne. Ka ei meeldi Sulle see, kui keegi pereliikmetest püüab Sind kontrollida. Perekond on Sulle äärmiselt tähtis, kuid pere nimel ei ole Sa valmis oma karjääris järeleandmisi tegema.

Armastad kuulsust, samuti on Sulle olulised pidevad kiidusõnad. Just kiitus on kütus Sinu tegutsemisel.
Sinu julgus ja seiklusarmastus muudab Sind mässumeelseks.

Kui Sinu elus ei kulge asjad hästi, siis pigem vahetad tegevusvaldkonda, kui jääd ootama olukorra paranemist.

Julge ja energilise inimesena suudad elus palju korda saata. Sinu organiseerimis- ja suhtlemisoskus teeb Sinust suurepärase juhi. Negatiivseteks omadusteks on kalkus, liigne kahtlustamine, kannatamatus ja autoritaarsus. Võid oma eesmärkide saavutamiseks kasutada manipuleerimist, pettusi ja moraalse surve avaldamist. Sa ei talu seda, kui Sulle vastu hakatakse, sellisel juhul võid muutuda suhtlemisel vägagi ebaviisakaks. Vastastikuse mõistmise leidmine ei ole Sinuga lihtne ülesanne, et mitte öelda võimatu ülesanne.
Mees

Oled nii oma tööasjades kui ka perekonnas vaieldamatut autoriteet.

Juba varajases nooruses kujuneb Sul välja siht, mille poole soovid elu jooksul liikuda. Suure tõenäosusega ei muutu see siht ka siis, kui oled täiskasvanuks saanud. Viid oma eesmärgid ellu ja seejärel hakkad uute sihtide poole vaatama.

Sulle peaksid olema meelepärased kõikvõimalikud „meeste” elukutsed: sõjaväelane, politsei. Ka mehelikud spordialad võivad Sinu tähelepanu köita.

Suure tõenäosusega tegeled vähemalt mingil eluetapil aktiivselt äritegevusega. Tegemist saab olema pigem hasardiga, kui raha teenimise viis.

Oled väga sihikindel ja tahtejõuline inimene. Ainult armastus on see, mis võib Sind rööbastelt maha lüüa. Oskad üsna hästi leida kindla tasakaalu pereelu ja tööelu vahel. Seetõttu on Sul piisaval määral aega perele ja kodule pühenduda.

Teenid oma elu jooksul päris hästi. Rahalise kitsikuse all Sa arvatavasti elama ei pea.
Naine

Oled väga võluv ja atraktiivne inimene. Oled heade kommetega ja kasvatusega, mistõttu oled seltskonnaelus päris aktiivne.

Sa ei oota kunagi saatuselt kingitusi, vaid võitled ise, et eesmärkide poole liikuda. Oled inimene, kes loodab ainult iseenedale.

Eelistad enda kõrval näha tugevaid ja vastupidavaid inimesi, sest ainult nende inimestega on Sul võimalik leida ühine keel. Sama kehtib ka armastuses. Soovid oma partneriks inimest, kes ei vaja abi ja toetust. Eelistad inimest, kes võtab Sind võrse partnerina.

Perekond on Sulle olulise tähtsusega. Paned suurt rõhku sellele, et pere ennast hästi saaks tunda. Laste kasvatamine on Sulle väga meelepärane, mistõttu on Sul peres palju lapsi. Samas klassikalise koduperenaise rolli Sa kanda ei soovi.

Sulle ei meeldi teistele inimestele alluda. Seetõttu valid endale töö, kus saad tegutseda võimalikult iseseisvalt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Numeroloogia kalender


Horoskoop mehele + aastahoroskoop mehele


Elutee üldskeem


Kõrvarõngad: ambur


Toidutermos: Thermos Guardian Line


Päikesepüüdja: elu puu


Külmakott: Lifewit 20 l


Elevandi kujuke: crazy ahhaat


Tööriistakomplekt: 303-osaline


Tass (10 cm) - Maxwell & Williams


Ripats: lumiobsidiaan


Seinapilt lõuendil või kapal: võilillNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused