Unenäod, mis kaasnevad astraalprojektsiooniga

Kehast väljaskäimised, rännud astraalis ja sellega kaasnevad teemad on paljudele tuttavad. Seda ei saa pidada lihtsalt ebausuks, sest väga paljud on seda reaalselt kogenud. Juba Vanas Egiptuses kujutati inimkeha kohal hõljuvat astraalkeha. Šamaan viib end tantsides, monotoonselt häälitsedes ja trummi põristades maisest seisundist välja. Väidetavalt on ka katoliku preestrid pidanud missat ühel ja samal ajal kahes erinevas kohas, selle kohta on ülestähendusi vanades kroonikates. Magaja kohale tõuseb astraalkeha, jäädes ometi “hõbedase niidi” abil seotuks maise kehaga.

Koomaseisundis olles näeb inimene keha ümber askeldavaid arste ja õdesid või nutvaid sugulasi. Ollakse kehast väljas, aga ometi nähakse ümbritsevat keskkonda, tajutakse ja mõtestatakse seda. Küllap on pea iga inimene une ajal enese teadmata astraalis rännanud, kogemus mis sellest on jäänud, on ebameeldiv tagasijõnksatus, kui astraalkeha füüsilisse kehasse tagasi tuleb.
Arvatakse, et astraalrände on võimalik une ajal tahtlikult ette võtta, suunata nende kulgu, mäletada nähtut. Inimesed näevad astraalrändudel väga erinevat tüüpi unenägusid. Valgusküllasteks unenägudeks kutsutakse neid, milles inimene ei ole passiivne unenäo nägija, vaid on ühtlasi teadlik toimuvast, suudab unenägu juhtida ja suunata. Astraalkeha kerkib füüsilise keha kohale, jääb vaid ühendav astraalne “side”. Astraalkeha liugleb eemale ja tõuseb püstiasendisse. Selle seisundi eelduseks on rahulik ja harmooniline olek, kõik elundid ja liikmed peavad olema lõdvestatud, päikesepõimikus lööb särama energiakera, mis valguse ja soojusega puhastab ning laeb hea energiaga. See energia lastakse läbi kogu keha, kujutletakse end kõrvaltvaatajana, suhtudes oma kehasse kui heasse sõpra. Siis kujutletakse kohta, kuhu tahetakse astraalis rännata, see võib olla mingi kujutletav unistuste reisisiht, aga võib olla ka mingi reaalne koht, kuhu soovitakse minna. See võib olla ka konkreetne inimene, keda soovitakse näha ja külastada.

Astraalkehale pole müürid, seinad ega kaugused takistuseks. Uinumishetkel on hea tahtmise juures võimalik end teele saata soovitud kohta. Kindlasti nõuab see harjutamist, püsivust ja tahet, esimesel katsel ja igaühel ei õnnestu. Arvatakse ka seda, et astraalse tähendusega võivad olla lendamisega seotud unenäod, kus nähakse end kõrgel taeva all olevat, kukkumine näitab kehasse tagasitulemist. Seda tajutakse kummalise jõnksatusena. Kuna lendamisega seotud unenäod viitavad keskmisest suuremale loovusele, siis võib olla ka loovusel tugev seos astraalrändudega.
Peale viie meele on inimesel analoogilised tundeorganid ka astraaltasandil, mis on kõrgemate sageduste tasand. Füüsilise keha meeleelundid funktsioneerivad madalamal sagedusel. Peenenergeetika on inimese mõtted, bioväli ja kõik see, mida saab vaid peenenergeetilisel tasandil tajuda. Astraalkuulmine annab inimesele võimaluse tajuda astraalseid võnkeid suurtest kaugustest ja möödunud ajast, aga ka tulevikust. See on meelteväline taju. Inimesed, kes seda omavad, on sensitiivsed. Neil on side astraalsete meeleelundite ja tavateadvuse vahel. See võib olla kaasasündinud omadus, looduse poolt antud ja võib tekkida mingite suurte vapustuste tagajärjel.

Mingi taseme võib saavutada ilmselt ka sihikindla treeningu tulemusena, sest mingil määral on need võimed arendatavad. Mõni inimene saab astraaltasandilt pidevalt sähvatusi, aga ei tunneta allikat ning peab seda ülearuseks fantaasiaks. Astraalnägemine võimaldab näha teise inimese aurat, selgeltnägijad kasutavad väga erinevaid abivahendeid nägemuste saamiseks.
Kaugeltnägemise kõrgem vorm on astraalkeha eraldumine. Spontaanselt eraldub astraalkeha üsna tihti une ajal. Kunstlikult esile kutsudes võib see olla ohtlik, sest astraalkeha ei pruugi tagasi naasta ja inimene võib surra.

Unenäod peegeldavad inimese astraalkeha tahtmatuid rände sageli. Teadlikuks rändamiseks on vaja sügavat soovi, tahtejõudu, väga head keskendumisvõimet ja looduse poolt antud eeldusi. Lendamisunenägusid nägevad inimesed suudavad selle võime kergemini välja arendada, neil on loomulikud eeldused looduse poolt olemas, et unes astraalselt rännata. Loova natuuriga inimesed on sensitiivsemad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Eelmise elu analüüs


Suhtehoroskoobid


Kristallipuu: roosa kvarts


Kaelakee: skorpion


Taskupeegel


Käevõru: opaliit


Kaelakee: fööniks


Kaelakee: lilled


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga


Tekk (150 x 200 cm)


Taro kaardid: Law of Attraction (ainult kaardid)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused