Parim arst inimesele on teine inimene

Tervisehädad saavad alguse stressist ja hingelistest ebakõladest. Kui hing on pikalt “haige”, siis on varsti ka ihu. Vähestel õnnestub vältida igapäevaelu pingeid, mistõttu on oluline suhelda inimestega, kes on optimistlikud ja elurõõmsad.

Armastus ja hoolivus teiste inimeste vastu mõjutab iga inimest tugevalt psühholoogilisel tasandil. Armastuse jagamine ja selle saamine muudab närvisüsteemi tugevamaks ja vastupidavamaks. Tänutunne kaitseb südant ja tugevdab immuunsüsteemi. Inimene ei ole loodud üksi olema, ta vajab teisi inimesi, et end hästi tunda. Isegi need, kes vähe suhtlevad, vajavad kedagi lähedast, kellega vahel harvagi mõtteid vahetada.
On palju neid, kes usuvad ise ja panevad ka teisi uskuma, et maailmas polegi midagi head ega ilusat, et maailm ongi ainult kurjust ja hädasid täis. Kui meel on väga kaua depressiivne, siis on nägemus maailmast moonutatud. Maailmas on palju ka teraapilise hingejõuga inimesi, kelle läheduses on hea olla, kelle sõnad ning hääletoon rahustavad ja ravivad.

Iga inimene on nagu käsn, imab endasse seda, millega kokku puutub. Keha toodab stressihormoone olenemata sellest, kas ollakse stressis või mitte. Tegelik ja kujutletav on palju tihedamalt seotud, kui üldiselt arvatakse. Aju toodab stressi ühtemoodi, kas ollakse tegelikus stressiolukorras või inimene lihtsalt kujutleb, et ta on stressis. Lahked sõnad ja südamlikkus on hea ravim stressi vastu. Kui halvas seisus olevale või haigele inimesele anda lootust, siis paraneb ta kiiremini. Seda lootust saab haigele anda ka hea ja lahke südamega arst.
Kiitmine ja positiivsete elamuste tekitamine on eriti vajalik nõrgematele, eriti hästi mõjub, kui see on ka aus ja ära teenitud. Head ja lahked sõnad on rasked tulema üle huulte, pigem nähakse ikka vigu ja puudusi. Hea tuju ja positiivne maailmanägemus on aga nakkavad. Mitmekesine suhtlus on hea, aga kui ollakse ise nõrgas seisus, siis peaks suhtlusringi hoolega valima. Peaks vältima neid, kes enesehinnangut alla veavad, tuju rikuvad või halva enesetunde tekitavad. Kui kaasvestlejal on sarnane hingamine ja energia, annab see kindlustunde, et maailmas ei olda üksi oma muredega. Maises maailmas tõmbab reeglina sarnane sarnast, sümpaatia ja antipaatia on vastastikused tunded. Ei saa kelleltki tuge loota, kes antipaatne või vastumeelne on. “Kuri” mõte tuleb alati endale tagasi, samuti halb sõna ja tegu. Kui iseendas pole kübetki kurjust, siis ei tõmbagi välist kurjust endale ligi. Paraku on siiski igaühel olemas ka tumedam pool.

Miski ei püsi tasakaalus iseenesest, on vaja oma sisemise tasakaaluga igapäevaselt tegeleda. Need hetked iseendaga võivad olla hetked looduses, jooksurajal, mere ääres, mediteerides, meeldiva hobiga tegeledes, head raamatut lugedes või lihtsalt väikesed mõtisklemise hetked päikeseloojangul või varahommikul. Veel parem on lähedase sõbraga koos olles elu keerdkäike ja maailma asju arutada. Tähtis on, et iga päev enda jaoks ja ka lähedaste ning kallite inimeste jaoks kasvõi natukene aega leitaks. Siis ei saa välise maailma mõjudest põhjustatud pinged kuhjuda. Suhelda tuleb reaalselt, mitte nutiseadme ja sotsiaalmeedia vahendusel. Reaalne kontakt sümpaatse ja siiralt lahke inimesega on tõeliselt hinge raviva toimega. Teise inimesega suhtlemine aitab hoida lootust ja usku, annab tuge madalseisus olles, aitab võitu saada ka haigustest.
Kui endas enam kindel ei olda, just siis on vaja teise inimese tuge. Stress on enamiku haiguste ajendiks, sest stressis olles muutub inimene vastuvõtlikuks haigustele. Stressi vastand ei ole mitte rahu- ja lõdvestustunne, vaid sisemisest lahkusest ja avatud südamest põhjustatud tunded. Teise inimese südamest tulevad siirad ja lahked sõnad mõjuvad alati väga hästi. Stress ja lahkusest tekkinud tunded ei saa eksisteerida samaaegselt. Siit tuleneb ka tõdemus, kui oluline roll on positiivse ellusuhtumisega inimese lahketel ja südamlikel sõnadel.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (lühem kokkuvõtlikum variant)


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Öökulli kujuke: punane aventuriin


Käevõru


Käevõru: punane ahhaat (tshakra)


Päikesepüüdja


Kaelakee: sodaliit


Taro kaardid: Shadowland Lenormand (koos raamatuga)


Skulptuur


Küünlaalus


Tassid: Family - Gustav Klimt (2 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused