Kui usaldusväärne on Taro nõuanne?

Kui oleks olemas mingi “eluraamat”, vaid siis oleks võimalik absoluutselt usaldusväärne pilguheitmine tulevikule. Taro põhimõtted tuginevad põhjuse-tagajärje seadustele, mille järgi inimene ise kujundab tulevikku oma otsuste, heade ja halbade valikute, tegemiste ja tegematajätmistega. See toimub päevast päeva, aga sageli teadvustamata kujul.

Lähitulevik on olevikus või minevikus langetatud otsustega eelnevalt ette valmistatud, see mõjutab ka kaugemaid arenguprotsesse. Küsija küll saab kaartidelt vastuse, aga kas ta kasutab oma võimalusi? Kas ta üldse mõistab antud sõnumit? Enamasti loodab inimene, et Saatus ise sekkub heasoovlikult ja toob õige lahenduse. Vähese tegutsemisvõimega inimesed otsivad kaartidelt kõige sagedamini abi. Valitseb petlik arusaam, et kui tõmmatakse “õige” kaart, siis täituvad kõik soovid iseenesest. Soodne prognoos on eelkõige võimalus, aga kui inimene ei tegutse vastavalt, siis jääbki see vaid võimaluseks ega teostu iialgi. Ennustus on sellisest vaatepunktist vaadatuna alati spekulatiivne.
Tendentsid on tõenäolised, kui inimene käitub eeldataval viisil, kasutab kõiki olemasolevaid võimalusi ja usub endasse. Ei tohi unustada, et kõik maailmas muutub pidevalt ja ka inimene ise muutub, seetõttu muutuvad ka võimalused ja olukorrad.

Kui soovitakse ajalist määratlust, siis tuleks enne ennustamist kindlaks määrata, millise perioodi kohta see kehtib. Ilma ajalise piiranguta on sõnumi mõju enamasti järgmise kolme kuni kuue kuu jooksul. NB! Taro ei ennusta otseselt tulevikku, et just nii läheb ja seda enam muuta ei saa. Pigem annab juhiseid, kuidas on kõige õigem antud hetkel toimida ja millised energiad antud hetkel mõjutavad, mis on soodustavad ja takistavad faktorid antud küsimuse puhul. Eelkõige aitab Taro mõista ennast ja oma elu eesmärke.
Väga sageli tuleb ette, et kaarti või kaardikombinatsiooni ei mõisteta. Kaardid, mida inimene ei mõista, on enamasti ebameeldivad. Sel juhul püütakse tõmmata aina uusi ja uusi kaarte, et tuleks “hea kaart”, aga seda ei juhtu. Sellisel juhul oleks targem kaardid üldse rahule jätta.

Kui ei mõisteta kaarte, siis on tegemist hägusa või ebaselge perioodiga inimese elus. Põhjuseks võib olla ka umbmääraselt esitatud küsimus või domineerivad mingid salajased soovunelmad. Ka inimene ise võib varjata oma tegelikke soove ja mõtteid, kui kardab, et temast saadakse teada liiga palju. Kaugeltki mitte iga kord ei teki ennustaja ja ennustatava vahel “sidet”. Pidevalt kaarte tõmmates sunnitakse neid andma meeldivamat vastust ja seejuures irdutakse esialgsest ja tähenduslikust sõnumist.
Ühe kaardi meetod annab ühele küsimusele üheainsa sõnumi ja sellega tuleb antud juhul leppida. Iga kaardi tähendus on mitmetahuline, iga sümbol kaardil on oluline ja ka näiliselt “heal” kaardil on oma “pipratera” ja pahupool. Kõige olulisem info saadakse tunnetuslikul teel.

Millest räägivad õukonnakaardid?

Õukonnakaartidel (kuningas, kuninganna, rüütel ja paaž) on väga vastuoluline roll. Inimesed näevad neis unelmate printse ja ideaalnaisi, aga nii tegelikult ei ole. Õukonnakaardid esindavad nelja elementi: sauad on tuli, elujõud ja kirg; mõõgad on õhk, mõtteprotsessid ja mõistus; mündid on maa, praktilised ja maised asjad; karikad on vesi, tunded ja emotsioonid.
Paažid on sõnumitoojad, tähistavad väljaspoolt tulevaid võimalusi ja uudiseid. Rüütlid tähistavad õhkkonda, kus midagi toimub. Kuningad ja kuningannad tähistavad aga isikuid. Kui ei ole selge, kas tegemist on teise isikuga, siis võtab inimene ise kaardil oleva kuju hoiaku. Kuningad ja kuningannad ei tähista kindlat sugu, vaid mehelikku ja naiselikku energiat. Kuningatel on aktiivne ja agressiivne meesenergia, kuningannadel passiivne ja vaoshoitud naisenergia. Neid kaarte ei saa sageli täpselt tõlgendada, need kannavad sõnumit tegutsemiseks ja annavad põhjuse, et midagi olulist toimuks. Seetõttu kannavad õukonnakaardid pisut ebamäärase arengu sõnumeid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja armastuse soodsad ajad


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Skulptuur (2 tk)


Kaelakee: aafrika türkiis (65 cm)


Tekk (180 x 220 cm)


Kaelakee: sõnni tähtkuju


Tass: konn


Kausid (20 cm) (4 tk)


Skulptuur: koer-inimene


LED teeküünlad (24 tk)


Kaelakee: sõnni tähtkujuLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused