Kuu mõjud ajavahemikul 12.02.2024. – 18.02.2024.a.

Esmaspäeval mõjutab hilise pärastlõunani Kuu Kalades. Valitseb ikka veel mingi müstiline meeleolu. Ollakse tundlik ja abivalmis, empaatiavõime on suurem, ka illusioonidesse võidakse põgeneda. Ei ole hea aeg ametlikeks asjaajamisteks ja tõsisteks ettevõtmisteks. Maagilised-müstilised toimingud aga sobivad hästi. Tervis: immuunsüsteem on nõrk, viirustega kokkupuudet ja külmetamist peaks vältima. Suuremat tundlikkust on ka ravimite suhtes.
Teisipäeva hilisest pärastlõunast kolmapäeva õhtuni mõjutab Kuu Jääras. Vastlapäeval läheb ka Marss Veevalajasse, peaks olema ettevaatlik ekstreemsete meelelahutuste osas. Eluterve optimism ja ekstsentriline isekas käitumine võivad kaasa tuua ettearvamatuid tagajärgi. Kiired ja jõulised tegutsemised on sobivad, energiat on palju, riskitakse rohkem. Füüsiline tegevus, igasugune sportimishõnguline liikumine sujub hästi. Ettevaatlik tuleks olla terariistade, teravate esemete ja elektriseadmetega. Tormakusest võib tekkida traumasid. Lihaste treenimiseks on see aga väga hea aeg, ka metsikus looduses jõuproovimiseks sobib hästi, eneseusk on tugev. Sõbrapäeva hommikul võidakse üllatada sõpru ekstreemselt nii heas kui halvas mõttes, taktitunne on vähene ja pähe võib tulla Veevalaja Marsi tõttu ka hulle mõtteid nii vastla- kui ka sõbrapäeval. Tervis: pea piirkonda peaks hoidma, ekstreemsetes oludes vastlapäeva tähistades võiks kiivrit kasutada. Ka silmade, nina ja hammastega võib probleeme tekkida. Aju pole mõtet liigselt ega üle koormata, keerulised ja abstraktsed teemad võivad tekitada peavalu. Ka liikluses peaks olema ettevaatlik.
Kolmapäeva õhtust reede hilisõhtuni mõjutab Kuu Sõnnis. Rahu ja stabiilsus muutuvad sõbrapäeva õhtul jälle oluliseks. Kontakt ürgsete energiatega tekitab vajaduse turvatunde järele, seda otsitakse rohkem lähedastelt. Kui mõni oluline sõber unustab, võidakse tunda solvumist. Energiatase on kõrge, aga ollakse konservatiivne ja kangekaelne, vajatakse rohkem füüsilist kontakti ja hellust. Kolmapäeva õhtust alates pole hea aeg mingite hullude ideedega üllatada, sobivad tegevused on toiduvalmistamine, taimedega tegelemine, looduses viibimine, kõik kannatlikkust ja püsivust nõudvad tegevused sobivad. Kallimale võiks sõbrapäeva õhtul maitsva õhtusöögi valmistada, see muudab lähedasemaks. Võib kinikida midagi ilusat ja hinnalist, näiteks kalli lõhnaõli. Armunaudingud pakuvad sel perioodil eriti suurt naudingut. Tervis: lõhna- ja armooniteraapia mõjub hästi. Hoida tuleb kurgu-, kaela-, turjapiirkonda, samuti kurgumandleid ja häälepaelu. Vältima peaks külmetumist ja ka vihastamine mõjub tervisele halvasti, kui see tuleb tugeva tundepurskena.
Reede hilisõhtust hakkab mõjutama Kuu Kaksikutes. Reede õhtul läheb ka Veenus Veevalajasse. Nädalavahetus tuleb kiiretempoline ja uudisterohke, võib tuua igasuguseid üllatusi, eriti armuelus. Kontakte luuakse palju, antakse palju katteta lubadusi ja liiga ilusaid sõnu ei tasu võtta tõsiselt. Hea aeg põigata tuttavate ja sõprade juurest läbi, kiired ootamatud kohtumised on meeldivad. Kiired külaskäigud ja kohtumised on soositud. Reisimiseks on see hea aeg, intellektuaalseks tegevuseks ja info liikumiseks samuti, sobib ka kirjutamiseks, suhtlemiseks, muljete jagamiseks, salajase info hankimiseks. Ka valeinfot ja kaheldava väärtusega teateid võib saada, kõike ei tasu uskuda. Ajurünnakud ja meediaga suhtlemine on samuti soositud, reklaamikampaaniad ja ajakirjanduslikud ettevõtmised edenevad. Transport, logistika, infotöötlus, infovahendus, programmeerimine edenevad samuti hästi. Mõistus töötab täistuuridel, võidakse olla rahutu ja närviline, liiga energiliselt ringi sebides kulutatakse asjatult energiat. Tervis: käed, õlad, randmed, sõrmed on ohustatud. Vanemaid inimesi võib vaevata luuvalu neis kehaosades. Ohus on ka kopsud ja hingamisteed, samuti rindkere ja päikesepõimik. Närvisüsteem võib üle kuumeneda liiga suure ringisebimise ja liiga tiheda suhtlemise tõttu. Võib tekkida ka täiesti ebatüüpilisi tervisehädasid ja psühhosomaatilist laadi vaevusi. Heade sõpradega koos vaba aja veetmiseks on nädalavahetus hea.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Ferrari FXX-K


Käevõru: punane tiigrisilm


Külmakott: Lifewit 20 l


Harley-Davidson FXDBI Dyna Street Bob


Kaelakee ja kõrvarõngad


Hundi kujuke: tiigrisilm


Dekoratsioon: ahhaat


Küünlaalus


Roostevabast terasest kausid (3 tk)NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused