Test: see, millise silma Sa pildilt valid, räägib Sinu varjatud omadustest

Silmad on hinge peegel, nagu ütleb vanasõna ja see on ilmselt ka tõsi. Läbi silmade me tajume ja õpime. Igas inimeses on peidus varjatud omadused, mida ta endale ei teadvusta, kuid mis mõjutavad tema igapäevaseid tegevusi, otsuseid ja suhteid.

Vali pildilt silm, mis Sinus kõige enam tundeid tekitab. Ära jää valikut tehes liialt kauaks mõtlema, kuna see mõjutab testi vastust. Testi on mõttekas mõne aja päras korrata.
Silm 1

Oled väga energiline inimene, soovides oma ellu mitmesuguseid seiklusi ja põnevust. Sulle meeldib oma ettevõtmisi ette võtta spontaanselt, sest liigne tegevuste planeerimine võtab ära selle võlu, mida sooviksid oma elus kogeda..

Sinu energiavarud on alati väga suured, mistõttu võtad alati ette suuri plaane. Aga kuna Sa oma ettevõtmisi ette ei planeeri, siis pead kokku puutuma ka mitmesuguste pettumustega, kui asjad ei kulge plaanipäraselt.

Kõik negatiivsed sündmused Sinu elus jätavad Sinusse sügava jälje, ehkki Sa seda endale ei tunnista. Ka võivad Sulle olla keerulised inimsuhted, kuna teiste tehtud eksimused mõjutavad paraku Sind pikka aega negatiivselt ning Sul on raske teistele inimestele tehtut andestada.

Sul tasuks rohkem usaldada oma sisetunnet, sest see aitab Sul paremini elus läbi lüüa. Väga olulisel kohal on loomingulisus, sest just millegi loomingulisega tegelemine võimaldab Sul oma sisemisi tuliseid emotsioone kõige paremini väljendada.
Silm 2

Oled oma elu jooksul saanud palju kogemusi ja teadmisi. Kõik, mida tead ja oskad ei ole tulnud kergelt kätte, võib-olla oled pidanud selleks läbi tegema palju katsumusi ja üle elama raskeid hetki. Samas on see Sind karastanud ja viinud kindlalt eluteel edasi.

Kõike seda kogemuste- ja teadmistepagasit ei tohiks raisku lasta, mistõttu tuleks seda igapäevaselt oma eesmärkide poolt ära kasutada. Oled sellest päris hästi teadlik. Seetõttu ei haara Sa kergekäeliselt kinni uutest ideedest, kuidas oma eesmärkide poole liikuda. Tead hästi, et uued ideed võivad tunduda ahvatlevatena, kuid eesmärgini viivad Sind ainult need meetodid, mille varem omandanud oled.

Tuleviku planeerimine on Sulle olulise tähtsusega. Sulle ei meeldi asju lihtsalt niisama jätta. Võib-olla kardad oma elus uusi võimalusi ja kiireid arenguid, kuid neile tuleks kindlasti oma osa leida Sinu elukorralduses. Ainult vanast kinnihoidmine elus edasi ei vii.
Silm 3

Sinu energiavarud on suured, oled tihedas kontaktis loodusega. Mida vanemaks Sa saad, seda paremini Sa seda mõista suudad.

Oled teiste inimeste seas populaarne, mis on peamiselt on tingitud Sinu erilisest maailmapildist ja ka looduslähedusest.

Oled ettevõtlik ning üldjuhul saavutad alustatus ka edu. Ainult vähesed ettevõtmised võivad Sinu käes ebaõnnestuda. Suures osas on see tingitud sellest, et Sulle meeldib oma tegevusi põhjalikult planeerida, et seeläbi vältida juhuslikke arenguid. Sulle meeldib kõike kontrollida ja suunata. Teatud piirini see Sul ka õnnestub, kuid kõike Sa kontrollida ei suudaks.

Teiste inimeste abistamine ja toetamine on Sulle oluline. Sa ei häbene seda, kui Sa mõnda asja ei tea. Sellisel juhul seda ka välja ütled.
Silm 4

Oled väga uudishimulik inimene. Sulle on oluline see, et Sinu käsutuses oleks piisaval määral informatsiooni, et teha õigeid valikuid ja langetada vajalikke otsuseid. Otsid asjades sügavamat tähendust, sest pinnapealsed vastused pole Sinu jaoks. Mõtled pidevalt sellele milline võiks olla Sinu elu siis, kui oleksid oma eluteel teinud teistsugused valikud. Kipud olema aeg-ajalt enda suunas liialt range, süüdistades ennast valedes valikutes.

Jälgid pidevalt teisi inimesi, kuidas neil läheb ja milliseid eksimusi nad oma elus teevad. See võib aga viia Sind olukorrani, kus sead kahtluse alla oma motiivid, valikud ja otsustusvõime. Enda oskuste ja võimete usaldamine on Sinu elus otsustava tähendusega, seda ei tohiks Sa kunagi alahinnata.

Iga inimene teeb oma elus vigu ning aeg-ajalt võivad need vead olla valusad. Samas on see viis elus õppida ja edasi liikuda.
Silm 5

Oled seltskondlikult aktiivne inimene. Sulle meeldib suhelda, kuid kipud teiste inimestega manipuleerima, et oma tahet läbi suruda. Kipud arvama, et Sinu plaanidest läbi ei nähta, kuid nii see tegelikkuses ei ole. Seetõttu võivad inimsuhted olla Sulle keeruline valdkond, kuna tutvused ei kesta kaua.

Sulle meeldib teisi inimesi analüüsida ja jälgida. Seeläbi otsustad, kuidas ühte või teise inimesse suhtud või temaga käitud. Oled saladuslik inimene ning eriti enda kohta teada ei anna. Mida rohkem aga inimest usaldad ja armastad, seda rohkem Sa ennast avad ja enda kohta teada annad. Suure tõenäosusega on selline lähenemine inimsuhetesse kaasa saadud mingi sündmuse läbi Sinu elus, kui Sind peteti või reedeti. See on Sinu kaitsemehhanism.
Silm 6

Oled väga seltskondlik inimene. Tõmbad teisi inimesi enda poole mõistatusliku ja salapärase isiksusega. Kiirgad endast välja salapärast tarkust ja saladusi. Jääd oma ettevõtmistega teistele inimestele alati silma, kuna Sinu energiavarud on niivõrd intensiivsed.

Sul võib puudu tulla aga enesekindlusest, mida peaksid kindlasti õppima suurendama. Oluline on see, et avastaksid enda jaoks tõe, et oled ainulaadne inimene. Ehkki Sinu käsutuses on mitmesugused erilised oskused ja võimed, ei oska Sa neile oma elus erilisi rakendusi leida.

Kipud olema kogu oma elu kaitseseisundis. See aga võib olla oluline takistus Sul oma plaanide ja ideede elluviimisel. Pead meeles pidama seda, et oled suuteline elus väga palju korda saatma, pead ainult endasse uskuma.
Silm 7

Oled inimene, kellele meeldib jälgida ja märgata, kuidas teised inimesed erinevates olukordades käituvad ja reageerivad. Sinu käsutuses on märkimisväärne info teiste inimeste kohta, mille oled saanud teisi inimesi igapäevaselt jälgides. See aitab Sul elus kergemini läbi lüüa, kuna kasutad hangitud infot päris julgelt enda huvides ära. Sulle meeldib teiste inimestega “mängida”, et soovitud plaanid ellu viia.

Oled aus inimene, kuid Sa ei soovi sugugi seda, et Sinu tegemiste kohta teised inimesed eriti palju teada saaksid.

Kasutad elus läbilöömiseks kavalust. Sead mitmele poole “lõkse” ning ootad, kuni keegi söödast haarab ja lõksu langeb.

Oled väga sihikindel ning üldjuhul viid oma plaanid alati ellu. Kui tekib vajadus, oled valmis ka plaane muutma, et eesmärkide poole liikuda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Horoskoop naisele


Aastahoroskoop mehele


McLaren 720S


Kaelakee: labradoriit


Küünlaalused (2 tk)


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)


Lamp


Taldrikud (6 tk) (25 cm)


Kõrvarõngad: kuukivi


Kaelakee ja kõrvarõngad


Käevõru: malahhiit ja punane tiigrisilm (14-16 cm)

Seotud postitused