Söögi ja joogiga seotud unenäod

Söögiga seotud unenägusid seostatakse seksuaalsusega, aga ka vaimutoiduga. Söömisunenägude põhjuseks võib olla ka igatsus normaalse toidu järele, kui dieet on pooleli või raha napib kvaliteetse toidu jaoks. Nälg motiveerib sel juhul toiduga seotud unenägude nägemist. Pidusöökide nautimine unes võib viidata meelelistele naudingutele.

Kui unes valmistatakse toitu teistele, siis on see armastuse väljendamine nende vastu, kellele süüa tehakse. Täpsem sisu oleneb sellest, kas toit on värske, maitsev ja külluslik, kas garneering on rikkalik, kas toidu eest makstakse midagi, kuidas sööjad käituvad ja kuidas inimene ise käitub.
Kui toidud ja joogid tekitavad unenäos vastikust, viitab see stressile. Oluline on, kas süüakse üksi, kaaslastega koos või hoopis vaadatakse pealt söömist, keedab inimene ise mingi supi kokku või teeb seda keegi teine. See, mida konkreetsel juhul süüakse, püüab edastada mingit teadet alateadvuselt. Üksi söömine viitab hingelisele üksindusele, kui seltskond on meeldiv, on ka tavaelus ümber meeldivad inimesed. Kui seltskond on ebameeldiv ja toidud vastikud, siis on raske igapäevast elu taluda. Külluslik maitsev pidusöök heas seltskonnas viitab heale õnnele. Hubane eine viitab lähedusele selle inimesega, kellega sööki nauditakse. Kui peab sööma midagi, mis ei maitse, siis on ka tegelikus elus mingi sundolukord.

Köök on söögitegemise koht ja võib sümboliseerida ka inimest ennast. Köök on kodu süda, räägib midagi perekonna ja seal toimuva kohta. Segamini ja rämpsu täis köök, külm pliit või tühi külmkapp viitavad raskustele ja keerulistele aegadele. Soe ja hubane köök on hea enne.

Eriti valvsaks peaks tegema unenägu, milles süüakse midagi sellist, mis söögiks ei kõlba ja mida kunagi tavaelus ei sööda. Uued lauanõud on hea enne.
Aedviljad viitavad igatsusele külluse järele ja hirmule puuduse ees. Värsked aedviljad on alati elujõu märk, aedviljade värvid ja värskus näitavad mõndagi. Kapsad, kartulid, juurviljad on lihtne toit, viitavad igavale argielule, mis on siiski kindlalt paigas.

Alkohol kõrvaldab suhtlemisraskused, joobes olles tehakse rumalaid tegusid, mida kainena ei tehta. Viitab kainema pilgu vajalikkusele, rumaluste tegemise ohule.

Banaanid on tugeva seksuaalse laenguga sümbol, banaanikoored aga viitavad kõhklustele ja kartustele, kuna võib libastuda.

Janu viitab hingelistele vajadustele, janunetakse millegi järele. Maitsev ja värskendav jook viitab heale ideele, edule. Kihisev jook viitab pidudele, kibe pettumustele. Puhta vee joomine viitab alati hingelisele puhastumisprotsessile ja on hea sümbol.
Kaerahelbed, hommikuhelbed, pudrud viitavad emotsionaalsetele raskustele, igatsetakse tagasi lapsepõlve mugavust ja turvalisust.

Koogid ja tordid, mis on magusad ja maitsvad, viitavad headele aegadele ja elumõnude nautimisele.

Kala sümboliseerib elujõudu, millega inimene püüab kontakti saavutada. Elusa kala puhul võib tegemist olla ka kuldkalaga, kes soove täidab. Angerjat peetakse fallose sümboliks. Austreid seostatakse pärliga, mis viitab aardele ja ka naise seksuaalsusele.

Kohv viitab sellele, et vajatakse elus mingit ergutust ja stiimulit. Vihjeid annab see, kellega koos juuakse või mida kõrvale pakutakse. Kui kohvi juuakse koos ülemusega, võib sel olla ka midagi ebameeldivat.

Koor viitab tüssamisele, kasuahnusele. Koor võib ka spermat sümboliseerida.
Kurgid viitavad probleemide lahendamisele, eriti kui hammustatakse hapukurki.

Leib (karask, leivapäts, võileib) on hea enne. Leib on elu alus, kustutab nälja, annab jõudu. Leib on viljakuse sümbol, pätsi kujul võib viidata ka rasedusele. Leiva- või saiapäts viitab rasedusele, kui seda ahjus küpsetatakse. Leiva söömine ja jagamine teistega on hea enne. Hallitanud leib viitab käestlastud võimalustele. Leib väljendab ka tööd ja raha, hakkamasaamist elus. Leiva äraandmine viitab rahakulutamisele või tööst ilmajäämisele.

Liha sümboliseerib jõudu ja energiat, aga ka ihulikke naudinguid, sealhulgas seksuaalseid. Eriti sügavaid ihasid kujutavad loomade sisikond või rupskid, mida tavaelus peetakse eemaletõukavaks. Sink ja peekon võivad viidata sügavale soovile minna tagasi minevikku, mugava turvalise elu juurde. Oluline on, mis looma liha süüakse, on see maitsev või vastik, toores või küpsetatud. Unenäos liha sööjal võib olla puudu vaimutoidust.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Taro kaartide ennustus


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Taldrikud (27 cm) (6 tk)


Skulptuur: elevandid


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kaelakee: jänes


Skulptuur: tüdruk linnuga


Päikesepüüdja


Kauss (15 cm)


Vihmavari: moonid


LED küünlad (5 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused