5 olulist asja pilgukõne juures

Näolugejad usuvad, et silmad on südame peegel. Silmad paljastavad inimese hinge. Ilmselt tõepoolest on silmad kõige tihedamalt seotud inimese sisemise vitaalsuse ja tema tõelise isikupäraga. Silmade puhul vaadatakse nende kuju, suurust, asendit, värvi ja sära. Ideaalne silmapaar särab ja peegeldab sisemist elujõudu.

Silmade sära võib olla kontrollitud ja kontrollimata. Kontrollitud säraga suudab inimene teisele otsa vaadata sel viisil, et sunnib teist tajuma oma jõuvälja. Inimene valitseb oma pilku ja see ei eksle rahutult ringi. Kontrollimatu säraga pilk võib olla samuti jõuline, aga pilk on ekslev. Selline silmavaade on püsimatul ja liiga temperamentsel inimesel, kel on raskusi enda kontrollimisega. Kontrollitud säraga pilk meeldivate korrapäraste näojoontega näos viitab püsivale ja usaldusväärsele inimesele, kes on enamasti lojaalne ja edukas. Kontrollimatu sära viitab välismõjutustele allumisele, tujukusele, närvilisusele.
Silmavaatamisel on oluline ka pea asend. Mitte üksi pilk, vaid isegi pea asend näitab inimese suhtumist. Neutraalne kuulamise asend on pea ja vaade otse. Altkulmu vaatamine näitab alati kriitilist suhtumist ja pea kuklasse ajamine üleolekut. Kui pea on küljele kallutatud, viitab see huvile ja meeldimise soovile. Huvist räägib silmapupillide suurenemine. Kui teine inimene meeldib, siis pupillid suurenevad märgatavalt. Suuremad pupillid mõjuvad ligitõmbavamalt, inimene tundub atraktiivsem.
Alljärgnevalt 5 olulisemat tõde pilgukõne puhul:

1. Kui pilk liigub kolmnurgas silmast silma ja sealt otsaette, siis on tegemist ametliku suhtlemisega. Selline pilk on neutraalne. Kui pilk viibib rohkem laubal, silmavaatamine on põgus, siis võib olla tegemist tõrjuva suhtumisega, püütakse vältida lähedasemat sidet suhtlemisel. Selline pilgukõne on tavapärane ülemuste ja alluvate ning töökaaslaste vahel.

2. Kui pilk liigub silmast silma ja sealt ülevalt alla mööda keha, on tegemist lähedasema suhtlemisega. Kui pea on seejuures jäigalt üles tõstetud, viitab see üleolekule või väljakutsele, pea kallutamine küljele näitab suurt huvi. Selline allapoole suunatud kolmnurk näitab eriti mehe ja naise vahel kontakti tugevdamise soovi. Mida pikemalt pilk allapoole liigub, seda suurem on see soov. Samasooliste puhul võib viidata mõõduvõtmisele, mingit liiki võrdlemisele.
3. Liiga ligidalt teisele silma vaadata ei tohiks (kui just lähedase ja intiimse suhtega tegemist pole). Selline liiga lähedalt silmavaatamine kõneleb pigem vaenulikkusest kui headest tunnetest.

4. Pidevalt teist inimest vaadates kutsub inimene teises esile agressiivse suhtumise endasse, sest selline pidev ja pingeline otsavaatamine hakkab tõsiselt häirima. Keegi ei talu, kui talle pidevalt ja pealetükkivalt otsa vaadatakse (kui just armastajatega tegemist pole). Enamasti inimene ise tajub, kas pikk silmavaatamine talle meeldib, millal on see liiga pikk ja millal jääb liiga napiks. Liiga pikalt silmavaatavad inimesed mõjuvad pealetükkivalt, eksleva pilguga inimesed, kes silmavaatamist püüavad vältida, ei mõju aga usaldusväärselt.
Kui inimene ei talu teise pilku, pöörab pilgu kõrvale või vaatab üles, siis ta püüab midagi varjata. Ilmselgelt püüab ta lähedasemat kontakti vältida. Põhjus võib olla sageli selles, et distants on liiga väike. Pilgu kõrvalepööramine näitab alati ebamugavust ja varjamise soovi. Pilgu vältimisel ei soovita lähemalt suhelda või tuntakse ebakindlust suhtlemisel. Väljendusrikkaid üksikasju on suhtlemisel palju, näiteks miimika, hääletoon, žestid, poosid ja muidugi pilgukõne. Mitteverbaalsel suhtlemisel võetakse infot vastu alateadlikult, see kõik ilmestab sõnalist suhtlemist. Sõnaline suhtlemine hõlmab ainult 10% kogu suhtlemisest, ülejäänud suhtlemine on alateadlik. Kui sõnu suudab inimene enamasti kontrollida, siis tegelikku suhtumist näitab ta oma pilgu, hääletooni või alateadliku hoiakuga, mida kontrollida on tunduvalt keerulisem. Kõne võib olla lahke, naeratus võib olla huultel, aga silmad on külmad. Suhtlemisel tekib alati alateadlik tunnetus. Oma alateadvust peaks usaldama suhete loomisel, nii lähemal suhtlemisel kui laiemas plaanis igapäevaelus.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop naisele


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Käevõru: ema ja tütar


Taro kaardid: Whispers of Love Oracle (ainult kaardid)


Kruus Coffee To Go 0,27 l - Villeroy & Boch


Tassid (4 tk) - Flanacom


Kausid alusel (3 tk)


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee: amburi tähtkuju


Käevõru: ametüst


Chevrolet Corvette, 1970NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused